Publikované: 03.11.2020

Kto útočí na Západnú Európu

Kto áno kto nie, nemožno diferencovať najnovšie aj kategorickým vyhlásením Erdogana, neo Osmana, moslima, podporujúceho islamský terorizmus a pokračujúceho v práci na genocíde arménskych kresťanov, v spojenectve s islamským Azerbajdžanom…
Erdogan vyhlásil: „Islam nie je umiernený ani radikálny! Islam je len jeden!“
Erdogan tak ekumenizuje (spája a zjednocuje) sunnitov a šiitov jedným dychom proti EÚ a západnej civilizácii a kultúre, založenej judaizmom a kresťanstvom (pôvodné európske hodnoty) a proti dvom z troch uznaných Abrahámovských monoteistických náboženstiev (Erdoganova rétorika a skutky)…
Hlavnou silou kresťanstva je Písmo
, Nový zákon, evanjelium, láska k blížnemu a odpúšťanie vinníkom. Kresťanstvo vo svojej „pracovnej“ náplni násilie nemá.
Hlavnou silou islamu je Korán
a podriadenie sa výlučnej vôli Allaha, džihád, trest, pomsta. Islam má vo svojej „pracovnej náplni“ násilie.
Islam vznikol v 7. storočí v Mekke ako politická (!) opozícia izmaelitských Arabov ukrátených na dedičstve po Abrahámovi proti judaizmu a kresťanstvu.
Z biblického pohľadu príbeh Abraháma, jeho starej neplodnej Sáry a slúžky Hagar a jej nemanželského syna Abraháma Izmaela, je pokračovaním Abrahámovej vôle v dejinách arabského národa a islamu (Abrahám Izmaelovi: „Povedieš mocný národ Arabov):
1. Rod Izáka (syn Sáry a dedič Abraháma) zrodil Máriu a jej syna Ježiša;
2. Rod Izmaela (syn Hagar) zrodil Mohameda, zakladateľa islamu.
Islam je jednotou viery, náboženstva, ideológie a politiky v jednom.
Islam je expanzívny.
Kresťanstvo je jednotou viery, náboženstva, kresťanského učenia, pokánia a skutkov.
Kresťanstvo je najslobodnejšie a najdemokratickejšie teokratické náboženstvo sveta.
Ideológiu a politiku do kresťanstva vnáša katolicistický Vatikán (neomarxistický pápež František).
Vatikán je dlhodobo plánovaným terčom islamu. Bude zničený. Nenazdá sa…
Pozor! Kresťanstvo zničené nebude.
Islam v EÚ bude porazený.
EÚ sa ale musí preformátovať na pôvodné európske hodnoty. Vyriešiť si svoj vzťah k VFR (v čom áno, v čom nie). A s nimi aj vnútorná a zahraničná bezpečnostná doktrína a vnútorné a zahraničné politiky EÚ…
Spiatočka EÚ bude ťažká, a možno aj krvavá (krvavejšia, než len zatiaľ teroristické útoky islamistov).
Budú sa sústrediť na židovské, krsťanské ale aj svetské ciele. K strachu z covidu pribúda a nastupuje strach o život a na stole je definícia xenofóbie a islamofóbie (plus homofóbie; to je súbežná parketa z prostredia liberálov a liberálnych demokratov, ktorých vo veciach ideológie multikulturalizmu a rodovej ideológie treba kriminalizovať;
EÚ má existenčný a existenciálny problém v troch rovinách: islam, migračné politiky a „dúha“. Plus ľudské práva a slobody vo veci covid.
Smerovanie USA k ich nevyhnutnému a zahraničnému preformátovaniu (prediktor) závisí od výsledkov prezidentských volieb. V tom im ich pánboh pomáhaj. Aj nám.
Od výsledkov prezidentských volieb v USA závisí mier v multipolárnom svete najmä na osi USA-RF.
Ostatok je spoločný problém vzťahov s Čínou a najmä Iránom (pozor! Centrum riadenia EÚ sa má presunúť do Iránu!). Pre mnohých „na hlavu“ a prinajmenej nezrozumiteľné…
Sú preto dobré a dôveryhodné zdroje. Viac vám nemôžem, aj vašou vinou (výnimky vedia…).
USA a NATO plus EÚ si musia vyriešiť vzťahy s Tureckom.
Rusko a Turecko sú len naoko spojenci. Ak sa boje o Náhorný Karabach prenesú na územie Arménska, Rusko bude „riešiť“ Turecko v súlade s medzinárodným právom, ktoré Turecko porušuje v Sýrii, severovýchodnom Stredomorí a v Azerbajdžane. Ten je spoluprácou s Tureckom mimo Zmluvu o regionálnej spolupráci a kolektívnej bezpečnosti garantovanú Ruskom a treťou Ústavou RF zo 4. 7. 2020.  Pozor! Pre Kremeľ platí, že Moskva je z pohľadu pravoslávia Tretí a posledný Rím už od čias Ivana Hrozného! Tento fakt je súčasťou DVTR (vnútorné a zahraničné politiky a štátne náboženstvo Ruska). Spolužitie s islamom je garantované Ústavou RF.

                

Ak sa (ako vždy) aj po útoku na Charlie Hebdo, lídri celého demokratického a „slobodného“ sveta vo veci útokov islamistov vo Viedni „spájajú v jednote, solidarite“ a boji proti islamskému terorizmu, odkazujem im:
Prestaňte už konečne tárať a konajte v záujme ochrany bezpečia, zdravia a životov nevinných Európanov, dotknutých vašimi neprijateľnými vnútornými a zahraničnými politikami!
A už prestaňte prerozdeľovať pochybných utečencov alias „azylantov“. Riešte príčiny a zastavte nelegálnu migráciu. Občianstvo neprispôsobivým a do prostredia európskej civilizácie a kultúry neintegrovateľným cudzincom možno dať i vziať.
Liberálom a neomarxistickým “liberálnym demokratom“: Prestaňte normálnych a zdravých občanov EÚ a Slovenska označovať nálepkami xenofóbie a homofóbie! Nemáte pre to žiadny ľudsko-právny dôvod! Inak vám garantujem, že pred islamom budete chodiť kanálmi aj vy! A ani pes po vás neštekne!
Pozor! Správny moslim za Allaha a islam položí aj život! Predpokadám, že ste na TA3 videli, ako sa v Bangladéši „darí“ potláčať protesty proti Francúzsku ozbrojenými policajnými silami…
Predikujem, že islamistické útoky sa rozšíria na celú západnú Európu.
Pracuje sa na útoku aj na sídla EÚ v Bruseli a Štrasburgu.
To nie je poplašná správa ale varovanie.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?