Publikované: 18.02.2016

Kto vyčistí Augiášov chliev?

Po zverejnených prieskumoch asi nikto. SR ide smerom dozadu.

http://www.topky.sk/cl/1000863/1526627/ROZHOVOR-Fico-posunul-krajinu–ale-dozadu–Volby-rozhodnu-o-tom–ci-budeme-zdochynajuca-mrcina

Po voľbách to bude ešte horšie. Ak bude vládnuť Ukazovateľ smeru a Jánošíkovci, tak budú rozdávať majetok štátu ako Jánošík plátno – od buka do buka. Už aj tak bolo rozdané dosť! Pozri najnovšie údaje:

http://www.aktuality.sk/clanok/313988/komu-fico-doprial-z-rezervy-premiera-zoznam-zverejnili-aktivisti/ 

 

Arogancia moci

Nie sú peniaze na platy sestier a učiteľov, ale vláda stále peniaze rozdáva.

http://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/komentar-mariana-balazsa-fico-skolstve-klame-zavadza.html

V roku 2003 Robert Fico bol v opozícii, vtedajší štrajk učiteľov označil „za logickú a nevyhnutnú reakciu učiteľov a zástupcov školstva na politiku vlády“. A dodal, že vláda „postavila oblasť školstva na chvost svojich priorít“.

Dnes, keď vládne a na ministerstve školstva má svojich, obviňuje učiteľov i opozíciu zo spolitizovania situácie. Z posledných desiatich rokov osem režíroval Robert Fico. Mal teda možnosť urobiť v školstve významné i platové zmeny.

 

Pán priemer potrebuje takýchto členov v parlamente:

http://www.topky.sk/cl/10/1527499/Skandal-poslankyne-za-Smer–Ceskej-kolegyni-sa-mala-zverit-s-laskou-k-Bielorusku–na-slobodu-kaslat

 

Ďalší problém je, ako sa priemer dostal k údajom, ktoré môžu vlastniť iba zodpovedné organizácie v prípade predsedu „obyčajných ľudí“. Tu je dôkaz:

http://domov.sme.sk/c/20090465/list-s-hlavickou-smeru-hovori-o-zdroji-ficovych-informacii-strana-jeho-obsah-popiera.html

A to vyšetrovali dokonca v sobotu!?

 

Dokonale ju charakterizuje kauza odpočtu DPH na východnom Slovensku, do ktorej boli zapletení aj ďalší ministri súčasnej vlády.

 

Spravodlivosť a právo

Bývalý šéf Vojenskej spravodajskej služby (VSS) Roman Mikulec pôjde pred súd.

Ehľa, aká rýchla je u nás spravodlivosť.

Špeciálna prokuratúra na neho 26. januára podala obžalobu pre prečin ohrozenia dôvernej a vyhradenej skutočnosti. Za je pôsobenia sa začalo preverovanie podozrenia z tunelovania majetku tajných za prvej vlády Roberta Fica (Smer-SD).

Minister Borec: Hanbím sa za kauzy súčasnej vlády

http://www.aktuality.sk/clanok/313180/minister-borec-hanbim-sa-za-kauzy-sucasnej-vlady/

 

Nie som pacientom maséra Kostku, tvrdí Fico

http://www.aktuality.sk/clanok/313065/nie-som-pacientom-masera-kostku-tvrdi-fico/

Premiér sa vrátil aj k záhade oficiálneho stanoviska kliniky Kostka, kde sa vo vlastnostiach dokumentu objavilo meno zhodné s menom jeho asistentky Márie Troškovej.

Ľudia z Kostkovho okolia získali cez dotáciu z rezervy predsedu vlády aj príspevok vo výške 20-tisíc eur. Podľa Transparency International Slovensko (TIS) bola podpora pre nadáciu Výskum Thomasa Alva Edisona najvyššia zo všetkých určených pre zdravotníctvo, ktoré dal Robert Fico za svoje druhé volebné obdobie. Ten podľa zistení Transparency International smeroval do mimovládky, ktorú založila finančná manažérka kliník Slávka Kostková.

Krátko potom neziskovka pod názvom Výskum Thomasa Alva Edisona svoju činnosť ukončila.

 

Kauza Swissleaks

http://www.aktuality.sk/clanok/313511/bublina-splasla-konta-bohatych-slovakov-vo-svajciarskej-banke-nevysetruju/

 

Voľby

Zdá sa mi, že niektoré strany boli vytvorené pred voľbami ad hoc. Napríklad som zvedavý, koľko peňazí dostal za vytvorenie strany náš najvýkonnejší otecko, ktorému máme veriť, lebo nie je politik. Politik možno nie, ale obchodník je dokonalý!

Takéto strany vezmú hlasy voličov opozícii a náš priemer sa už nemusí strachovať, že nebude môcť vládnuť ďalej.

 

A takto to ide ďalej … Smer si verí, že ho ľudia budú voliť.

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?