Publikované: 14.03.2019

Kto zasahuje do prezidentských volieb?

Fejzbúk blokuje pre systém, ktorý má reprezentovať Čaputová alebo Šefčovič, nežiaducich voličov (množstvá sťažností na možnosť zdieľať, komentovať a lajkovať). Už to, ako sa umiestňuje Marian Kotleba je referenčné:
https://hitky.sk/18-tisic-slovakov-hlasovalo-kto-ma-byt-prezidentom-necakany-zvrat/?fbclid=IwAR295g8oGsBDYEIGhZNjC6hSovYuMTULx1YAf2JnQcj6kj7knsR5Pjh_5kU
https://hitky.sk/18-tisic-slovakov-hlasovalo-kto-ma-byt-prezidentom-necakany-zvrat/?fbclid=IwAR295g8oGsBDYEIGhZNjC6hSovYuMTULx1YAf2JnQcj6kj7knsR5Pjh_5kU

Fejzbúk kolaboruje so systémom, ktorý tejto sociálnej sieti (matrix) umožnil jeho zrod, rozvoj a rozšírenie, ale aj jeho deviáciu (odchýlku) od pôvodného účelu „nevinnej“ dobre mienenej komunikačnej sociálnej siete…
Otázkou je, dnes pred slovenskými prezidentskými voľbami, kto vlastne zasahuje do slovenských prezidentských volieb; zasa tí Rusi..? Rusi vlastnia fejzbúk?
Pri banoch (blokovanie) sa fejzbúk odvoláva na porušenie jeho „pravidiel fejzbúkovej komunity“. V ostatnom čase sú terčom a obeťou slobody slova, názoru a presvedčenia najmä osoby, ktoré nechcú voliť Čaputovú alebo Šefčoviča; fejzbúk v tom nie je “nevinne”, zjavne kolaboruje s nadnárodným metasystémom matrixu Nového svetového poriadku (jeho existencia sa nedokazuje, je dokázaná ako fakt).
Bol som tiež blokovaný na dobu 7 dní. Ani neviem, prečo. Fejzbúk sa neunúval vecne mi zdôvodniť svoj krok…
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ban_(internet)
Rozpor v otázkach suverenity a zvrchovanosti Slovenska v euro a transatlantickom priestore tkvie aj v tom, že fejzbúk na Slovensku uplatňuje jeho pravidlá, ktoré sú ale v rozpore a konflikte s Ústavou a zákonmi SR; svoje „zákony“ považuje za nadradené nad Ústavu a právny poriadok Slovenska…
Fejzbúk to robí na objednávku, požiadavky spravidla rieši a vykonáva jeho automat. Sťažnosť, odvolanie, nie sú možné alebo márne…
V záujme našej, nami deklarovanej, ale pochybnej a už oklieštenej suverenity a zvrchovanosti Slovenska, je žiaduce a okamžite potrebné riešiť konflikt slovenského práva s právom nadnárodných obchodných reťazcov, a súladu schengenských pravidiel s európskym a medzinárodným právom, včítane spôsobu existencie fejzbúku na Slovensku.
Fejzbúk nerobí, čo by mal a robí, čo by nemal. A to je cenzúra. V spojení s obštrukciami a šikanou. Predpokladám, že máte minimálne právne vedomie, s istotou, že nekonáte v rozpore s právnym poriadkom svojho domovského štátu.
A to platí aj pre Európsku komisiu. Jej aktivity alebo nečinnosť sú kontraproduktívne; produkujú anti systémové hnutie. A na Slovensku voľbu Kotlebu, či Harabina… (alebo Šveca či Daňa).
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Národné sily sa k prezidentským voľbám nezjednotili systémovo a systematicky, čo je mínus, voľba pro národných kandidátov, tradicionalistov ducha preambuly Ústavy SR je spontánna…
Je dôvodná obava, že spontaneita voľby vlasteneckých kandidátov pre žiaduci výsledok nebude stačiť. Vyčkáme si výsledok ako dôkaz môjho tvrdenia, alebo jeho opaku.
Príklad: Točiť sa a tancovať okolo beznádejného Mikloška, je priamy flagrantný príklad beznádejnej umienenosti v rozpore s logikou volieb… (strata voličských hlasov ich drobením a prerozdeľovaním). Na nápravu vecí pred prvým kolom už je neskoro. Reparát bude možný v druhom kole.
Otázka: Prečo musí Slovensko každé štyri (parlamentné voľby) a každých päť (prezidentské voľby) rokov, robiť reparáty? Lebo sa nepoučilo a nič nenaučilo.
Okrem toho, vzájomne si neodovzdávate informácie. Prečítate a to je asi tak “fšetko”. A to vzájomnosť nie je. Je to zodpovednosť, padajúca na vaše hlavy.
Odporúčania fejzbúkárom ako prevencia proti vášmu zablokovaniu: Reagujte recipročne, tento raz buďte prví, prvé; blokujte to hlava-nehlava, najmä podozrivé persóny a subjekty z proti národného, proti slovenského “liberálno-demokratického” a slniečkárskeho prostredia, heslo: “S nimi alebo bez nich…” (odpovedzte si sami, samé, či chcete a potrebujete, aby vám na vaše slobodné názory “svietili”, kontrolovali ich a dávali fejzbúku blokovať “liberálni demokrati”).
To je dobrá rada, a ak ju nepoužijete, nemusíte sa na fejzbúku “dožiť” soboty a nedele rána…
Veselo a masívne blokujte tú “liberálnu” neo fašistickú sabotérsku špinu, lebo ak to neurobíte vy, urobia to oni vám…
A ak si myslíte, že netrpíte paranojou, to neznamená, že vás na fejzbúku niekto nesleduje. Iba to nevidíte.

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?