Publikované: 03.07.2022

L. LaRouche – hlboký mysliteľ našej doby!

Sergey Glazyev, poradca prezidenta Putina pre regionálnu ekonomickú integráciu v rokoch 2012 až 2019, a teraz ministrer zodpovedný za integráciu a makroekonomiku Euroázijskej hospodárskej komisie, výkonného orgánu Euroázijská ekonomická únia, vydal na svojom telegramovom účte nasledujúce vyhlásenie v článku Glazyev pre mysliacich ľudí o svojom zosnulom priateľovi Lyndonovi H. LaRoucheovi:

‘Pred štvrťstoročím Lyndon LaRouche, veľmi hlboký mysliteľ našej doby, tvrdil, že krach západného finančného systému, ktorý bol vybudovaný na finančných pyramídach a bublinách, všeobecných odpisovaniach dlhov a vynulovaní derivátov bol nevyhnutný! Vyzval na vytvorenie nového finančného systému (BRICS), v opozícií k súčasnemu IMF’!

Vyzval na vytvorenie nového finančného systému, ktorý by vyhovoval požiadavkám rozšírenej reprodukcie reálnej ekonomiky. Dr. Glazyev, ktorý je tiež akademikom Ruskej akadémie vied, po jeho smrti 12. februára roku 2019, vypracoval smútočnú reč pre pána LaRouche v ruských novinách Zavtra, ktoré EIR preložila a publikovala 19. februára 2019, vo vydaní EIR Daily Alert.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?