Publikované: 26.09.2020

Láska a pravda mali zvíťaziť nad lžou a nenávisťou…

Veľká francúzska revolúcia a jej “Liberté, fraternité, egalité!“ čo bol veľký podvod istých síl, na oklamanie francúzskeho národa, stala sa infekčným mémom ako covid, nakazila a dotkla sa dnes celého demokratického a pseudo demokratického sveta, o čom sa v učebniciach nedozviete, priniesla zlobu, nenávisť, závisť, emancipačné národno-štátne hnutia, historicky neintenzívnejšiu expozíciu antisemitizmu a antikomunizmu, a dve svetové vojny.
Medzi nimi povstali ZSSR, s jeho Stalinom zdeformovanou utopickou ideológiou komunizmu, Hitlerovo nacistické (národno-socialistické) a Mussoliniho fašistické Taliansko (obnova a renesancia Veľkej rímskej ríše).
Dnes je Erdogan projektant Veľkej neo Osmanskej ríše.
Pokus o veľký spolok je Európska únia.
Rusko po novej Ústave RF zo 4. júla.
Havlovo: „Pravda a láska zvíťazia nad lžou a nenávisťou“ je aj po „Veľkom Víťaznom Novembri“, ku ktorému sa vzťahuje, 30 rokov po ňom na tom takto:
Víťazí lož, hlúposť, všeobecná nevzdelanosť manipulovaná prepisovačmi histórie, závisť, nenávisť, a všeobecné, mimoriadne nebezpečné zlo.
Havlovo heslo bolo medovým motivačným, motúzom pre zvrhnutie “komunistov”. VNR bola zbytočná. Režim by sa bol rozpadol sám, paralelne s rozpadoím ZSSR a Varšavskej zmluvy. Nemal sa. Mal byť zreformovaný, nie všetko zničené. Gorbačov sa nechal oklamať. Po ňom Jeľcin. Gorbačov to znova nezvládol a do najvyššieho prvého kremeľského kresla si konečne sadol Putin a začal dávať do poriadku tú spúšť. Reformoval Jeľcinovu ústavu 1994 Ústavou zo 4. júla 2020. Dnes ju uvádza do života. Western šalie. Aj rozkrádači Ruska (oligarchia) s opozíciou v jednom.
Veľký November nám bol rozkradnutý, vytunelovaný a táto lož a plienenie “nášho” vraj údajne “samostatného, suverénneho a zvrchovaného” Slovenska ?), pokračuje…
Platí aj: „Pokým si pravda obuje čižmy, lož obehne okolo sveta.“
(Fejzbúk si trebás aj mňa môže nájsť teraz. Alebo zajtra.)
Na Youtube som nikdy nevložil ani zrnko maku. Pracujem inak. Teraz mi ponúka prihlásenie. Keď som to raz vykonal, oznámil mi, že som zablokovaný: Na.rať! Tu i tam čo-to len pozriem (sám alebo z ponuky tu, čo aj zdieľam):
Množstvo ľudí bude nenávidieť a odmietať Nový svetový poriadok, množstvo ľudí v tomto boji zahynie, bude nás viac, než po obe svetové vojny, pretože je neľudský a proti všetkým ľudským slobodám a právam. Odkaz na H.G. Wells 1939 (štyri roky starý Youtube produkt), pozoruhodné, je tam:


https://www.youtube.com/watch?v=zZd214Ctfl4

K Youtube (a cenzúre): Aké sily pôsobia naň zvonka či zvnútra, že niektoré videá si nevšíma, a iné odstraňuje (naostatok to oznámil Igor Jurečka…). Zdieľal som. Nižšie. Ide o intervenciu zo Slovenska
Aktuálne registrujem kampaň proti Dr. Bukovskému, v médiách RTVS a mainstreamu je spolu s ním nežiaduci aj Dr. Harabin… (právne analýzy povinného nosenia rúšok, náklady povinnej karantény, sťažnosť na ESĽP vo veci prezidentských volieb).
Diagnóza oboch a ostatných im podobných: Ich myslenie a produkty sú anti systémové, politicky nekorektné a priamo ohrozujú autoritu súčasnej Matovičovaj vlády…
Držte sa ústavného: Máte právo na informácie, všetky informácie, aj hoaxy a konšpirácie!
K konšpiráciám: Vznikajú ako dôsledok neexistencie redundantnej (jasnej a zrozumiteľnej proto informácie), ako meta špekulatívna informácia (viac v Youtube produkte).
Máte právo aj na hoaxy, bulshits, fake news (falošné, nepravdivé informácie) v opore o základné ľudské právo na informácie, akékoľvek, všetky informácie!
Aj bez ohľadu na to, čo vám “ne-odporúčajú Smatanovi konšpirátori” (web).
Máte ale aj právo (vlastne ľudskú a občiansku povinnosť!) samostatne, aktívne a kriticky myslieť! To vám ale Ústava nevraví…
K volebnému právu: Kedysi sa zaň bojovalo.
Výsledok: Aktívne volebné právo má dnes každý „nesvojprávny“ magor. Lebo to je úmysel systému! S odkazom na základné ľudské práva! Hmm…
Úroveň všeobecnej vzdelanosti sústavne na Slovensku klesá. Odpichávajú sa vpred len vybrané študijné odbory, so špecializáciou v technických a prírodovedných odboroch pre PR.40.

Ktosi ale kedy si povedal a písané je: “Na počiatku bolo Slovo…” a za seba dodávam a potvrdzujem: A bude aj na konci! Kedy a ako, sa množstvo z nás nedozvieme… (preskúmajte aj pozadie amerických prezidentských volieb).
Osobná poznámka (pozor) aby som vás neodradil a nemali ste o mne skreslenú prestavu: Nie som ani člen, ani prívrženec žiadneho náboženstva, mám len osobne blízo k kresťanskému učeniu (to je môj svetonázor). Nie ani vpravo či vľavo ale priamo a rovno. Odideologizovaný, odpolitizovaný… (“čistý”). Bez politických ambícií…
Mám vyhranený názor na osoby Boha (Allaha), Ježiša a Satana. V osobnom živote plne využívam tri zložky svojej ľudskej osoby: Telesnú, duševnú a duchovnú. Liberáli ani kapitál, mi tretiu nezoberú.
Pamätajte, že Satan: TO je pán dicis et non facis, ten, ktorý sa tvári, že nie je, mindax et homicida, najväčší svetový klamár a vrah!
Pamätajte: Nebolo v USA takých významných prezidentských volieb, ako budú novembrové!
Vzájomné protistrany to vždy robia tak, aby bolo “čo riešiť” aby rozoštvali proti sebe tú multikulti zmesku, ktorá sa vydáva za národ, čo je ďalšia mega lož, lebo pojem štátotvorný národ je definovaný inak!
Francúzsko, ak nevyhostí tú islamistickú zgerbu (odkaz na atentát proti karikaturistom Mohameda), nebude mať pokoja do svojej blížiacej sa smrti ani slobodu tlače a slova.
Všeobecne pravica-ľavica, konzervatívci-liberáli, republikáni-demokrati (USA) a ich striedanie.
V Rusku je to Putin a Jednotné Rusko proti darebákom opozície. Putin si robí už poriadky, dnes bol v Arménsku zatknutý opozičný politik a vplyvný oligarcha Cerukjan/paralely so Slovenskom); Navaľný dnes čelí exekúcii jeho moskovského bytu (legálny proces). Putin vyhlásil: Navaľný je doma vítaný.” Ibaže si už skôsr spôsobil množstvo finančných problémov, riešených podľa platného ruského práva, zapletením sa s oligarchiou. Jeho antikorupčný program je bezzubý. Navľný má akú-takú podporu len na východe Ruska (tam bol aj atakovaný vraj novičokom).
Hmm…

A tá “úžasná Amerika” v hlbokej vnútornej kríze a USA sú na pokraji novej (druhej!) občianskej vojny! D. Trump oznámi meno nominantky, náhradníčky zomrelej sudkyne NS USA, dnes hodinu pred polnocou SEČ. Trumpa vo všetkom nemusím ale “budem ho voliť”.
Lebo aktívne, slobodne a kriticky premýšľam…
Občas mám pocit a podozrenie, že mi je to “na prd”.
Bez obáv, vetrám…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?