Publikované: 07.04.2020

Len pravda nás oslobodí…

Ak „slobodné, nezávislé“ a ešte aj liberálne (!) médiá, vrieskajú po svojej slobode a nezávislosti, a ako slobodné a nezávislé ale vo vlastníctve (tam sa ťažko vysvetľuje sloboda a nezávislosť!) aj konajú, je vylúčené, aby ich investigatívci nepátrali po pravde a existencii „najvyššej svetovej exekutívnej moci“ SHAEF  (Suprime Headquarters Allied Expeditionary Force).
Má ísť o svetovú akciu zatýkania protagonistov celosvetovej pedofilnej siete počnúc (šoky!) najväčšími “rybami”, ktorými sú vysokí a najvyšší predstavitelia vlád štátov, takzvané „elity“…
V hre sú strašné veci a ich produkt adrenochrom. Ale má ísť aj o pozitívne dôsledky odhalení; k vraj uvoľneniu čistých a zdravých energií pre ľudstvo, ako náhrady za fosílne energie v čase klimatickej krízy…
https://tadesco.org/marneho-okenko-01-04-2020-datum-napovida-mnohe-ale-dnes-to-neni-pravda-piseme-o-tvrde-realite/
Reprezentatívna vzorka:
Verejnosť by sa musela dozvedieť o tom, že „Ruský Prezident Vladimír Putin krátce vyjádřil svoje mínění k pedofilním sítím a epidemi, které USA, Velká Británie a jiné západní státy převzaly do svých rukou kvůli eliminaci pedofilních sítí.“ Bez odkazu na zdroj.
https://tadesco.org/marneho-okenko-05-04-2020-slibene-adresy-vojenske-policie-shaef-a-kratke-vyjadreni-putina-k-celosvetove-akci/
https://tadesco.org/marneho-okenko-06-04-2020-masivni-akce-zatykani-nejen-pedofilu-po-celem-nemecku-naprosy-narez/
Tadesco sa neunúva doložiť informácie zdrojmi, odkazuje na ne len cez meta zdroje (správy o správach); proto zdroje, priame (jadrové) zdroje informácií neuvádza.
Tvrdí, ale, napríklad, že Covid-19 je umelý účelový nástroj pre dočasné vyprázdnenie verejných priestorov po dobu trvania celosvetovej akcie zatýkania (vyššie).
V „karanténe“ po zatknutí a pod dohľadom SHAEF má byť vraj aj pápež František.
Autorská poznámka: Ako editor, z pohľadu pravidiel editácie textov a zásad korektnej žurnalistiky (kódex), by som „produkty“ Tadesco von „nepustil“.


Smatanove zoznamy tu a teraz neriešim (robia to iní). Pravdou ale je, že sú kontraproduktívne a konšpirátorom robia reklamu.
To ale neriešia Smatanove zoznamy www.konspiratori.sk
Tvrdím
, že v dobe „liberálnej demokracie“ (tvrdím, že demokracia je alebo nie je, sloboda detto!) má právo „liberalizovaná“ spoločnosť vedieť pravdu vtedy, ak jej ju vládne „elity“ neposkytujú alebo nevysvetľujú dostatočne presvedčivo.
Preto si majú možnosť „dohľadávať“ informácie, tvoriť a dotvárať pravdu a názor aj cez „konšpiratívne weby“.
Napríklad Hlavné správy sú aj u mňa editorsky „problematické“ viacerými nedostatkami, ale označiť ich en bloc ako „konšpiračný web“ je viac ako prehnané; sú nepohodlné najmä mainstreamu, pretože často „suplujú“ jeho robotu a na veci prinášajú pohľad aj „z inej strany“ čím prekážajú najmä liberálom a fašizácii pravdy podľa Denníkov SME a N (majú výlučnú pravdu). Hlavné správy liberálom prekážajú už len tým, že sú „konzervatívny“ denník. Neodkladným predbežným súdnym opatrením boli nedávno zo Smatanových zoznamov odstránené… (Smatanovci sa bránia).
Smatanove zoznamy pokojne ignorujte.
Prečo by sme nemali a nesmeli využívať diverzitu a pluralitu informácií, keď musíme strpieť takú ekonomickú, finančnú a fiškálnu krízu nadnárodného neo liberálneho kapitálu, akú po dobu dejín kapitalizmu ľudstvo ešte nezažilo? Covid-19 ju riadne prisolí. A čo s tým majú „konšpiračné“ weby? Majú na tom vinu?
Konšpirácia: Má byť Covid-19 nástroj na redukciu obyvateľstva planéty? Zdroj (nepriestrelný artefakt, žiadna konšpirácia): https://magazin.pluska.sk/spektrum/fakty-x-americky-stonehenge-desatoro-antikrista-kto-chce-nastolit-novy-svetovy-poriadok (www.pluska.sk sa v Smatanových zoznamoch nenahádza).Obráťme list (ďalší „konšpiračný“ web): https://veksvetla.cz/
To, čo som uviedol vyššie ako výhradu voči Tadesco, nemôžem uviesť na adresu ďalšieho „konšpiračného webu“ Vek svetla:


Posurfujte, čítajte. Ostatok je na vás, s odkazom na odporúčania, spojené s tým, čo “vyžadujú” liberáli a liberálni „demokrati“:
1. Mediálna gramotnosť;
2. Samostatné kritické myslenie.
A nedajte si nikomu do vašej slobodnej vôle, rozumu a intelektovej výbavy a základných ľudských práv tárať…
Redukcia ZĽP je v dobe krízy Covid-19 nevyhnutná. Ale len dočasná. Naučí nás narábať so slobodou. A zodpovednosti.
Tu už ide o viac, než len o veľa. O naše životy.
Len pravda nás oslobodí. A má, krivkajúca za lžou, už najvyšší čas. O päť minút dvanásť už bolo…
Zásada: Nebyť ani „slepo“ pro americký, pro európsky (EÚ) pro čínsky, pro ruský (proti ruský); na mieste je kritická pro slovenskosť, v spojení s ochranou a podporou národno-štátnych záujmov, zdravia a bezpečnosti občanov Slovenska.

Aké je ľahké, lebo ľudský faktor, zneužiť krízu Covid-19 na totálne ovládnutie občanov štátnou mocou…
Aj tou, ktorú ste volili ako zmenu.
Aj mocou Orbánovho Fidesz (sledujem, vyhodnocujem, pre seba a tu i tam pre verejnosť).
Tu a teraz nemienim nadnárodnú moc Deep State a podmienky, vytvorené Covid-19 na nastolenie moci a vlády New World Order.
Po preskúmaní veci (judikatúra, ústavné právo) som zistil, že ústavná sťažnosť vo veci monitoringu pohybu a komunikácie občanov Slovenska klubom Smeru, je s poukazom na Ústavu SR zrejme dôvodná…
Pojmy výnimočný a núdzový stav, sú blízke pojmu stanné právo.
A to ste ešte nedali plnú moc a nepodpísali bianco šek „liberálom“.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan.

 

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?