Publikované: 22.10.2022

LGBT a Štátna duma Ruskej federácie

Štátnej dume bol predložený návrh zákona o zodpovednosti za propagandu LGBT a pedofílie. Navrhuje zodpovednosť za propagandu LGBT a pedofílie medzi deťmi v škole a dospelými vrátane médií, kníh, internetu, reklamy a filmu. Ukladá peňažné pokuty za podporu netradičných vzťahov až 4 milióny rubľov; zakazuje sa prezentácia informácií, ktoré spôsobujú túžbu po zmene pohlavia. Cudzinci, ktorí propagujú presadzujú hodnoty LGBT, budú vyhostení z krajiny; zavádza mechanizmus na obmedzenie prístupu k počúvaniu alebo prezeraniu LGBT informácií pre deti. Balík návrhov zákonov zahŕňa zmeny a doplnenia Kódexu správnych deliktov a piatich federálnych zákonov Ruskej federácie: https://readovka.news/news/116899https://vk.com/wall-163061027_3149419

Z návrhu zákona je zrejmé, že do zoznamu LGBTI+ by v pokrokových západných krajinách mala pribudnúť aj pedofília a skratka P čo zaznamenali aj navrhovatelia federálneho zákona.

Mimochodom, Kyjev v rámci plnení prístupových podmienok vstupu Ukrajiny do EÚ počas vojny zváži legalizáciu manželstiev osôb rovnakého pohlavia, aby Ukrajina urobila zadosť „európskym hodnotám“. Ruská federácia sa zrejme do Európskej únie vstúpiť nechystá…

Deštrukčná časť spoločnosti plánu globalistov Domu Sion v časti sexus a gender, likvidácia rodiny založenej manželstvom muža a ženy pre účel zníženia pôrodnosti a tým početného stavu populácie EÚ a celého kolektívneho Westernu v súbehu s prípravou na nástup Veľkého resetu (Davos, Klaus Schwab 22. máj 2022) pokračuje uznesením B9-0477/2022:

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2022-0477_SK.html

Medzi autormi uznesenia sú zo slovenských europoslancov Vladimír Bilčík zo Spolu, podpredseda Európskeho parlamentu a predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka spolu s Martinom Hojsíkom a Michalom Wiezikom a bývalá členka SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Česko prijalo zákon o registrovaných partnerstvách v roku 2006, Maďarsko v 2009. V oboch krajinách ide o ďalšie koliesko salámy: manželstvá „pre všetkých“. Európsky parlament pre túto agendu politicky zneužil vraždu dvoch gejov a „vyštartoval“ proti Slovensku aj „našimi“ europoslancami.
Prieskumy verejnej mienky ako produkt pochybných prieskumných agentúr posadili do slovenského parlamentu neomarxistické Progresívne Slovensko s 12,5 percentami ako vládotvorný politický subjekt.

V rámci zmeny politického systému a to zákona o politických stranách a hnutiach a volebného zákona bude potrebné zmeniť aj zákon o prieskumoch verejnej mienky: Prieskumy bude môcť objektívne vykonávať len Štatistický úrad. Treba aj revíziu združovacieho zákona. Činnosť politických a politikárčiacich mimovládnych „neziskoviek“ vylúčiť a ponechať len apolitické subjekty, ktorých činnosť a aktivizmus nebude v rozpore s Čl. 1 odsek 1 Ústavy SR: „Slovensko sa neviaže na žiadne náboženstvo ani ideológiu“ v časti ideológia. Mienim neomarxizmus a jeho rodovú dúhovú ideológiu. Slovensko potrebuje aplikáciu The Foreign Agents Registration Act USA. Označenie „zahraničný agent“ musia dostať všetky médiá a politikárčiace občianske subjekty platené zahraničím. Kremeľ ich “likviduje” jeden za druhým prostredníctvom svojho zákona o extrémizme (Jarovovej zákon) a inštitútu Roskomnadzor, prokuratúry, súdov. Kolektívny Western počnúc USA vrieskajú o porušovaní neexistujúcich ľudských práv v Rusku.

Fico zmienil oprávnené zdravotne hendikepované skupiny, ktoré sú podľa výkladu dúhovistov tiež hendikepované „menšiny“ a dodávam: Prečo nemajú vlastnú menšinovú vlajku, a neorganizujú svoje prajdy hrdosti? Prečo si EÚ a vláda všímajú len osoby a skupiny odlišné od antropologickej heteronormy?
Oprávnených diskriminovaných, utláčaných hendikovaných „menšín“ vysúkam “na počkanie” desiatky. K oprávnenej menšine pridávam onkologických pacientov, ktorým Slovenská vláda a jej zdravotná poisťovňa odmieta poskytnúť existujúce liečivá. Na Slovensku umiera množstvo osôb na liečiteľné choroby.
Ako kaprár patriaci k menšine v rámci rybárskeho spolku deliaceho sa na osoby a skupiny kaprárov, pstruhárov, sumčiarov (KPS+) protestujem proti pravidlu „chyť a pusť“. Zaplatím si ročný rybársky lístok a povolenku k rybolovu, chytím rybu a vrátim ju do vody? To je „na hlavu“! Porušované sú moje práva! Žiadam EÚ parlament o okamžité vydanie uznesenia o ochrane práv rybárov!

Protestujem proti uzneseniu Parlamentu EÚ, ktorým v rozpore s Lisabonskou zmluvou zasahuje do vnútorných záležitostí Slovenska! To je bezočivé chucpe!

Slovensko má dostatočné nástroje pre dohľad nad právami všetkých oprávnených osôb a skupín, civilný a trestný právny kódex a poriadok, antidisriminačný a trestný zákon. Nepotrebuje nátlakové akcie a intervenciu zvonka! Všetky ústavné inštitúty a inštitúcie, nech si robia svoju robotu ako im káže ústava a zákon.
Dúhovisti vás klamú. Ich politici aj aktivisti. Nikdy nehovorili pravdu. Všetko čo k chránenému súkromiu v spoločnej domácnosti potrebujú je notárska zápisnica. Tvrdenie, že manželstvo je základné právo, je LOŽ! Ide len o právo. Osobitný zákon je koliesko salámy k manželstvu pre všetkých.

Dve vraždy plus jedna údajná sebevražda páchateľa J.K. pripomínajú vraždu novinára Kuciaka s priateľkou. Spája ich spoločný menovateľ: politická objednávka. Podobné konotácie vzbudzuje aj predošlá smrť gen. Lučanského a advokáta Krivočenka v zákonom chránenom výkone väzby.
Dejú sa veci. To nem dopadne dobre.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?