Publikované: 22.11.2020

Liberálno-demokratický Denník N robí neoceniteľné služby diktatúre tretej totality

Spánkový a hormón šťastia melatonín nám umožnia zvládať naše podrobenie sa režimu tretej totalitnej moci bez depresií a úzkostných stavov, píše sa v Denníku N:


https://dennikn.sk/2152410/ocenena-dezinfekcia-na-opasku-a-ucinny-spankovy-hormon-pat-rychlych-sprav-o-koronaviruse/

Pozrite akí sú aj títo ľudia šťastní; obraz liberálno-demokratickej spoločnosti, píše Denník N:


https://dennikn.sk/2151377/lasku-roky-skryvaju-teraz-ju-ukazali-pred-fotoaparatom-dorota-holubova-vytvorila-seriu-portretov-lgbti-ludi/

V teórii štátu a práva sa sloboda viaže na garanciu, limitáciu a reguláciu občianskych, politických, ekonomických a ďalších slobôd a práv Listinou základných práv a slobôd, Ústavou SR a právnym poriadkom.
Slovenská republika je z ústavy štandardná parlamentná demokracia. Vo svojej ústave klauzulu liberálnej demokracie nemá.
Liberálni demokrati o to usilujú, pripravení vziať útokom preambulu Ústavy SR.

Všetky liberálno-demokratické kecy (rétorika liberálov a ich novej progresívnej ľavice) a politiky, založené na neomarxizme, sú proti ústavné  a neriešené! Stíhaný je len pravicový extrémizmus.
Chceli sme slobodu, demokraciu a pluralitu: Získali sme pokračujúci totálny rozvrat spoločnosti a právneho štátu. Neplatí ústava. Zákon sa dostáva mimo ňu.
Na rozvrate sa aktívne podieľajú politici, politológia a médiá liberálnej proveniencie
.
Počnúc prezidentkou, samou z liberálno-demokratického spektra, osobnostne narušeným premiérom (mali ste vedieť pred voľbami!) a arogantnou direktívnou vládou, tu už nik nič negarantuje.
Ústavný súd je zablokovaný ústavnou klauzulou, že koná len na podnet.
Protest 17.novembra bol tragikomickou fraškou.
Havlovo: „Pravda a láska musia zvíťaziť nad lžou a nenávisťou“ sa nenaplnilo. Ostali len lož, nenávisť, zloba a závisť a čoraz menej zvládaný chaos, ktorý sa stupňuje a prehlbuje.
Pravda tu je, iba ju nik nechce. Demokracia tiež, iba by to chcelo demokratov.

Za nástup takzvaného „komunizmu“ a štátny prevrat s uchopením totálnej moci odmietnutím pokračovania demokracie Masarykovského typu a mega procesy s rozvracačmi mladého socialistického režimu, bola zodpovedná Praha, komunistický populista, československý Stalin a opilec Klement Gottwald aj s jeho kultom osobnosti á la Stalin
.

Stretnutie „tieždemokratov“ a pologramotných  hlupákov (hnus!). Mikloško: “Sloboda je najväčší dar!“ Lož! Sloboda je trest! Už pri prvej myšlienke na slobodu.
V Pozrime sa na to zúrivo „bavili sa“  o režime, ktorý bol krutý najmä za života Stalina, pred ktorým varoval Lenin, ale ktorý komunizmom vôbec nebol (!). Šlo o socializmus kontaminovaný stalinizmom.
Poznámka 1: Socializmus sa po nežnej transformoval na sociálnu demokraciu. S podobnými pozitívnymi ale aj negatívnymi vlastnosťami, aké mala socialistická vláda a jej politiky. Ako sa ukazuje dnes, 31 rokov po, pozitívne prevažovali.
Poznámka 2: Po smrti Stalina (1953) nástupe Chruščova a jeho prejave o zločinoch stalinizmu (1963), pri ktorom trieskal topánkou orečnícky pult, stalinistický režim postupne odoznieval až do Pražskej jari (1967).
21.augusta 1968 nastúpila Brežnevova doktrína obmedzenej slobody vplyvu sovietskeho východného sektora (21.august 1968). Nastúpil Kremľom vynútený “normalizačný“ proces.
Za vlády Gorbačova by sa socialistický režim pod vedením “komunistov“ v dôsledku postupného víťazstva jednej z prvých farebných revolúcií, pod zámienkou sladkej slobody a demokracie rozpadol aj sám.
Svetová socialistická sústava sa rozpadla v čase, keď už Československo, zásluhou Husákovej vlády, ktorý si tiež za “komunistov” odsedel svoje, a po období rozvinutej socialistickej spoločnosti, žilo v etape reálneho socializmu.
Komunizmus je totalitná utopistická sociálna filozofia a od nej odvodená ideológia a politiky. Nebol a nikde na svete nie je reálnym stavom. Ten nepoznalo ani Československo. Všetky takzvané komunistické režimy sú len hybridy mono partokratického spôsobu vládnutia a moci.
Komunizmus a klasický marxizmus-leninizmus, spŕznený stalininizmom, pričom pred Stalinom varoval už Lenin, bol nahradený neomarxizmom, teda sociálnou filozofiou a ideológiou Frankfurtskej školy.
Paradox: USA v ich totálnom vnútornom hĺbkovom systémovom ale „slobodnom a liberálno-demokratickom“ rozvrate a chaose, sú dnes ekonomicky v ohrození takzvanou komunistickou Čínou. Tá, vektor pozornosti USA, odvracia vektor pozornosti USA od Ruska, ako ich hlavného nepriateľa v rámci bývalého bipolárneho sveta;
Rusko Rusko vytvára mocný východný a azijský blok, ako jeden z vrcholov trojpolárneho základu delenia sveta; vplyv USA slabne.

Ukážka stavu demokracie a ľudského faktora (takéto debaty by boli v Číne neprípustné, pochválila si “liberálna” časť účastníkov debaty; až na predsedu KSS Jozefa Hrdličku, jediného, ktorý si zachoval ľudskú dôstojnosť, vrieskali po sebe ako šialenci, odtrhnutí z liberálno-demokratickej reťaze; Blaha tu i tam reagoval správne, žiaľ, charaktery osôb liberála Osuského a kresťanského tradicionalistu Mikloška neumožnili žiadnu demokratickú diskusiu):


https://www.ta3.com/clanok/1197161/zvitazila-pravda-alebo-peniaze.html

Za toto sme 17.novembra 1989 kľúčmi nezvonili. Toto sme nechceli. Dnes máme slobody toľko, že ju nezvládame. Nevieme si s ňou rady. A to je vopred plánovaný účel demokracie, kontaminovaný a posilnený liberálnou demokraciou (newspeak 2). Totálne rozdeliť, atomizovať, rozvrátiť a dostať spoločnosť úplne na dno a nastoliť nový svetový post demokratický tretí totalitný poriadok.
Vysvetlím, ako: Strojcovia NVO, nad hlavou mávajúc false flag slobody a liberálnej demokracie, už desaťročia pripravujú nástup NWO; nastolia preň taký stav, že ľudia budú sami zúfalo kričať opomoc, už nebudú chcieť slobodu ani demokraciu ale vládu pevnej ruky, pokoj, mier, zdravie a život.
Zmení sa definícia základných ľudských práv a slobôd.
To už bude väčšina západnej časti civilizácie pravidelne očkovaná a očipovaná…
Počíta sa so Štokholmským syndrómom a teóriou viktimológie (victima rovná sa obeť). Obeť totality si vytvorí pozitívny vzťah k svojmu väzniteľovi a budúcemu vrahovi. Spoločnosť v teste, koľko vydrží, preukazuje, že k hranici tolerancie má ešte ďaleko.
Vyzerá to šialene ale je to tak.

Dochádza k zvratu. Záhadný covid ju mení. Nie covid. Vládna moc. Vraj v mene zdravia a životov. V postavení nad našimi slobodami a právami.
Nastupuje režim post slobody a post demokracie v záujme zdravia, životov, slobody a liberálnej demokracie.
Režim núdzového stavu so zákazom zhromažďovania viac ako 6 osôb bol nastolený a od 16. októbra predĺžený aj pre účel protestu, už nie oslavy 17. novembra, s odôvodnením:
Záujem zdravia, životov a slobôd užívateľov slobody a demokracie v mene slobody a demokracie.
Postavenie slobôd a práv proti právam a slobodám.
Orwellovský newspeak (doublespeak, doublethink).
Premiér a šéf totalitnej vládnej štvorkoalície Matovič sa slobodne preváža v opancierovanom aute. A ako užitočný idiot kolaboruje s projektom globálneho Nového svetového poriadku.
Pre zmiernenie tohto podozrenia by úplne stačilo namiesto diktátu, nátlaku, sily a povinnej dobrovoľnosti použiť rozum, odstup, nadhľad, a covidu sa venovať v ním kontaminovaných ohniskách.
Celoplošný núdzový stav nemá opodstatnenie.

Dve dievčatká, jedno zlé a druhé dobré, sedeli na okne a pľuvali na ľudí. To zlé trafilo dvakrát, dobré tri. A tak, milé deti, demokratickou cestou bolo potvrdené, že dobro zvíťazilo nad zlom.
V USA to bude podobne.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?