Publikované: 16.10.2019

Liek na veľmi poškodené vlasy

Pokiaľ sa človek vyzná aspoň trošku vo vlasovej kozmetike tak určite vie že značka KERASTASE patrí medzi najlepšie kozmetické produkty na trhu, ktoré používajú takmer všetci profesionálni kaderníci.

Všetky výrobky od KERASTASE sú veľmi dobré hodnotené či už priamo koncovými užívateľmi  alebo profesionálnymi testermi , preto ich cena je trošku vyššia ako ponuka konkurencia.

Moje vlasy boli veľmi poškodené začali mi vypadať a to nehovorím o úplných zničených končekoch, určíte mi neprospievala žehlička na vlasy a ešte dlhá dovolenka pri mori bez použitia žiadnej ochrany na vlasy, tak si určite viete predstaviť v akom stave boli moje vlasy.

Skúsila som rôzne prípravky z drogérie, ktoré úprimne nepomáhali preto som sa rozhodla siahnuť hlbšie do peňaženky a skúsiť radu mojej kaderníčky. Môj boj s poškodenými vlasmi trval takmer rok takže mojimi rukami prebehlo viacero značiek a šampónov.

KERASTASE BAIN ELIXIR ULTIME ŠAMPÓN
Tento šampón je určený pre poškodené vlasy, produkt som objednala zo stránky http://www.mysalon.sk/ , jeho vôňa bola príjemná takže žiadne bolesti hlavy, môžem potvrdiť tento olej vydrží veľmi dlho na vlasoch.

Jeho efekt ?
Olej sľubuje oslnivý lesk, čo určite môžem potvrdiť, vlasy boli lesklé a jemné,  prestali toľko vypadať a štiepiť sa.  Musím priznať že moje vlasy od prírody nikdy neboli jemné a ťažko sa rozčesávali, ale použitím tohto produktu sa všetko zmenilo, vlasy prestáli toľko vypadať, sú zdravšie a pevnejšie.

Nemôžem tvrdiť že olej je zázračný, snažila som sa začať zdravšie stravovať a používať rôzne šampóny a masky od KERASTASE, takže táto kombinácia mi veľmi pomohla.

Dámy, ktoré máte poškodené vlasy neplačte doma ale snažte sa niečo preto robiť, určite sa oplatí do svojich vlasov investovať a hlavne nenakupovať v drogérii.

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?