Publikované: 12.01.2014

List G: Prebudil sa náhle vo mne budhista, píše Mikuláš Černák z basy

Postavené Na Hlavu? sa opäť exkluzívne dostal do rúk predvolebný list Mikuláša Černáka.

Vážené obecenstvo mediálnych trikov veľkého Roberta!

Uverte aj mne keď vám poviem, že sa vo mne prebudil budhista. Mal som krásne detstvo. Iným chlapcom som bral desiaty, kto nedal dostal nakladačku, kradol som v obchodoch a prepichoval gumy na autách a bicykloch. Iní chlapci by za mňa aj skočili do rieky. Teda mnohí aj skočili, keď som im povedal, že inak tam skočia tiež, ale tuhí a zašití vo vreci. Ale počkať, nie o tom som chcel, musím začať písať odznova.
Keď som bol malý, moji rodičia boli budhisti a k tejto krásnej nenásilnej viere ma aj usilovne viedli. Len som si ju vysvetlil trošku naopak, ale to je zase o inom.
Mnohí moji mužskí predkovia boli šaolinskí mnísi a ženské príbuzné lesné víly a morské panny. Vtáčiky a iná lesná zver sa zlietavala okolo nášho domu, aby s každým novým ránom pozdravila našu mierumilovnú rodinku pohrúženú v meditáciách a žijúcu z nebeskej many . Každý deň sa tiež nad našou chalúpkou vytvorila dúha, aj keď nepršalo a nesvietilo slnko. Raz som dokonca vzhliadol aj jednorožca, aj keď Fero tvrdil, že to bolo tým kanagonom, na ktorom sme v ten deň fičali.
Rovnako ako Robovi, ani moji rodičia neboli žiadni intelektuáli, ale to ste si už asi všimli na pôsobení oboch z nás. Na rozdiel od Roba, ja som si zarábal peniaze poctivo vlastnými rukami, akurát pre väčší dôraz som v nich držal ešte bejzbolku.

Ja mám za sebou v živote takú nirvánu, že som lepší budhista ako pani Mezenská alebo Dalajláma.

No a čo som tým všetkým vlastne chcel povedať? No kua voľte ma za prezidenta, nee?! Veď ja tých ostatných kandidátov v pohode strčím do vrecka. Teda presnejšie do vreca a potom šup s vrecom do rieky.

S pozdravom nech vás sila sprevádza a môj list zavádza,

Váš Miki!

Poznámka: Ak sa vám páči tento list, ste pravdepodobne priaznivcom budhizmu. V takomto prípade odstráňte, prosím, zvyšné verzie listov v obálke:
Verzia A: Prebudil sa náhle vo mne katolík, B: evanjelik, C: pravoslávny, D: žid, E: moslim, F: hinduista

List bol upravený PR agentúrou.

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o seriózne správy, odporúčame čítať: Fico sa vo videu spovedá, akým je katolíkom. Členstvo v KSČ vynechal
Ak sa vám nebudú pozdávať ani tie, musíte sa s tým vyrovnať.

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?