Publikované: 11.10.2014

Manželstvo je jedinečný zväzok muža a ženy

Heteronormatívny pohľad na manželstvo je svojou biologickou prirodzenosťou a sociálnou podstatou nevyvrátiteľne nadradený manželstvu gay a lesbických párov.
Nemá absolútne nič spoločné s homofóbiou… (ktorou sa oni véééľmi radi obhajujú…).
Takzvaná “evolučná interpretácia” ľudských práv, o ktorú sa opiera agenda homosexuálov a lesieb (plus LGBTI osôb) s poukazom na rovnosť ľudských práv a rovnaké zaobchádzanie nemá so spoločenskou evolúciou nič spoločné, je civilizačne scestná a nebezpečná, iba ak nevýznamne doplnková a dekoratívna z hľadiska biologickej diverzity – aj ľudského druhu.
Vo svetle svetového diania (geopolitika) a agresivity islamu – je táto agenda balíka ľudských práv obťažujúci humbug a rušivý element v programe a naliehavosti dní…
Ibaže, povoľte im registrované partnerstvá – oni sa budú domáhať adopcie detí, dedičských práv ako v prípade manželstiev, sociálneho a výsluhového zabezpečenia pre pozostalé “vdovy a vdovcov”… a ak ich necháte chvíľu popremýšľať, spoľahnite sa – bezpečne dostanú ďalšie “nápady”…
Sú ako deti – malí citoví vydierači…
Od registrovaných partnerstiev (ČR – 2006) k adopciám detí (novela je práve dnes na stole českej vlády).
Salámová metóda? Efekt slabnúcej pružiny? Bude možné surogátne materstvo gay a lesbických párov?
Proti “normálnym” a “normálne” (hlavne nenápadne a skromne sa správajúcim) homosexuálom nemám nič, akceptujem a rešpektujem ich sexuálnu orientáciu s právom na ich súkromie a základné ľudské práva.
Oni sa však zjavne dožadujú čohosi „naviac“.
Odporúčam:
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/7.10.2014/
http://www.mamaaja.sk/tehotenstvo-a-porod/chceme-babaetko/surogatne-materstvo/
Osobitná poznámka (ako bonus) – odhady postupného šírenia Ebola – USA, Británia, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Nórsko… po USA poradie ľudsko-právnych “pokrokárskych” multikulturalistických štátov severozápadu EÚ.
http://www.sme.sk/c/7424140/manzelstva-gejov-v-piatich-statoch-usa-umoznil-sud-mlcanim.html
V Európe možnosť homosexuálneho manželstva existuje v Holandsku, Belgicku, Islande, Nórsku, Švédsku, Dánsku, Francúzsku, Portugalsku, Španielsku, Anglicku, Walese a Škótsku. Registrované partnerstvá sú v Severnom Írsku, Írsku, Fínsku, Nemecku, Česku, Slovinsku, Andorre, Malte, Luxembursku, Lichtejnštajnsku a Švajčiarsku. V Chorvátsku od roku 2003 je povolené neregistrované spolužitie. Momentálne sa o zavedení zákonnej regulácie vzťahov osôb rovnakého pohlavia uvažuje aj v Estónsku a diskusie prebiehajú aj na Slovensku. Adopcie detí sú povolené v Spojenom kráľovstve, Švédsku, Dánsku, Holandsku, Belgicku a v Španielsku. Mimo Európu sú manželstvá vrátane adopcií v Kanade a v Juhoafrickej republike. Homosexuálne manželstvá sú povolené aj v Argentíne, Brazílii, Uruguaji, Novom Zélande, v niektorých regiónoch Mexika a v niektorých štátoch USA. Registrované partnerstvá možno uzavrieť v niektorých štátoch USA, v Kolumbii, Ekvádore a Austrálii. V Izraeli sú uznávané registrované partnerstvá uzavreté v inom štáte.
Zdroj: http://sk.wikipedia.org/wiki/Homosexualita
Pre Slovensko a jeho autochtónne záujmy sú právne úpravy vo veci manželstiev (hetero-homo) v ostatnom euro-atlantickom geopolitickom priestore irelevantné. Slovensko nimi nie je viazané ani právne ani inak. Ani ako členský štát EÚ.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?