Publikované: 18.03.2016

Marika Ritomská ďalej bojuje proti mobbingu

Voľby nám dopadli úplne inak. Jasnačka, že Smer stratil asi 16 percent voličov, v roku 2012 ho volilo 44 percent. Dnes musel postaviť vládu so zlepencom pravice a ľavice. Do parlamentu sa dostál Kotleba a pomoci médii aj Kollár.

Citované z blogu Mariky Ritomskej: Zmanipulovať občanov pomocou médií to sa dalo ľahko. Na to nebolo treba vynaložiť veľa námahy. A hlavne, ak to každý novinár dostal v akejsi náplni práce posúvať do parlamentu politické strany na postoch zvoliteľnosti.

Volebný výsledok svedčí o fašistickom usporiadaní našej spoločnosti. Fašizmus je zlúčenie moci mediálnych, podnikateľských magnátov s politickou mocou. Dovolím si nazvať, že táto spoločnosť je fašistická. Média určujú, čo je správne a čo nie. Komu pomôže a koho zlikviduje.

Známa mi o Marike Ritomskej napísala toto:  Za stranami sú silní oligarchovia. Pracovití politici nemajú šancu sa dostať do parlamentu. Možno raz. Marika bojovala proti mobbingu, ktorý je v našej spoločnosti zažratý od hora až po bežné pracoviská. Nemecká aktivistka v boji proti mobbingu Anka Kampfka to mala veľmi jednoduché. Ona mala podporu v mediách, štátnych orgánov.  U nás je mobbing tabu. Novinári musia písať, iba čo im šéfovia prikážu, ak nie. Majú padáka. Novinári chceli s Marikou urobiť interview, ale šéfovia im zakázali.

Citácia z blogu Mariky Ritomskej: Okrem ignorancie tlačoviek konaných v parlamente som dostala aj takúto odpoveď: “Vážená pani Ritomská! Ďakujeme za podnetný tip na publicistické programy Rozhlasu a televízie Slovenska. Téma, ktorej sa profesijné venujete, je celospoločensky zaujímavá a RTVS sa jej vo svojich programoch bude venovať. Vaša kandidatúra v nadchádzajúcich parlamentných voľbách je však zásadnou prekážkou, aby ste tému vytláčania zamestnancov z pracovísk prezentovali v programoch médií verejnej služby v predvolebnom období. Váš programový podnet však postúpim tým, ktorí majú všetky potrebné kompetencie na prípravu relácií daného typu. Želám Vám pekný deň!”

Marika Ritomská neprehrala, ale prehrali občania. Ak budete mať problém na pracovisku, oslovte poslancov, zaznačte si ich mená, ktorí reagovali a ako reagovali. Nikto z poslancov nebude pomáhať občanom ako Marika.

Veľa ľudí Mariku Ritomskú nevolilo iba preto, lebo sa báli, že ich hlas prepadne strane Smer. Preto volili, iných. Veľa ľudí Mariku nepoznalo preto, lebo médiá ju bojkotovali alebo o nej písali špinavosti.

A médiá naďalej budú svojimi článkami a reportážami denne terorizovať občanov SR so žabomyšimi vojnami medzi opozíciou a koalíciou. Tieto dva inštitúty už dávno zlyhali. Opozícia je aj na ochranu občanov pred zlými zákonmi, a nie aby si vylievali svoj volebný neúspech.

V Rakúsku si politici musia plniť svoje povinnosti a politiku si riešiť vo svojom voľnom čase.

 

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?