Publikované: 05.12.2015

Marika Ritomská – the Final countdwn 5. marca 2015 – Deň zúčtovania

Pomaly, ale isto sa voľby už blížia, sú za rohom. Vianoce, Nový rok, Fašianngy, a potom voľby. Ale vlastne nič sa nedeje. Intenzívna volebná kampáň je už tu v predstihu.

Média sú plné správ, že z Olano odišli dvaja poslanci, jeden vstúpil. Z onoho klubu vystúpil, do druhé vstúpil. Tu župan Frešo dá facku Kaníkovi, škoda, že mu Kaník nevrátil. A tu sa fackujú, tam sa fackujú. V NR SR sú poslanci Martvoň a Hlina na seba ako Tom a Jerry. A ďalšie také banality.

Akosi v médiách absentujú informácie o fúzii jednej zaregistrovanej strany Priama demokracia s dvoma ešte len vznikajúcimi politickými stranami a to OSOH a SPS – Strana práce Slovenska. OSOHU ministerstvo vyhodila ako Chmelárovi pár tisíc podpisov ako neplatné a Marika ešte nemala dostatnočný počet podpisov. A prečo ich nemala? Pretože ľudia nechceli dávať občianske preukazy a nechceli jej zbierať. Nuž zbierať podpisy nie je milá vec.

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Hviezdna-rota-zasahuje-Beno-Ritomska-Liptak-sa-zisli-v-jednej-strane-O-kontroverznost-nebude-nudza-Utecenci-homosexuali-sociopat-Matovic-a-agent-CIA-Lipsic-257335

Internetový portál Parlamentné listy priniesol hneď po tlačovke PD, SPS a Osoh článok s názvom, že Hviezdna rota zasahuje. Pán Beňo, MUDr. Lipták a Marika Ritomská s ich výrokmi.Parlamentné listy iba zozbierali ich výroky.

Na spojenie sa SPS, Osoh a Priamej demokracii ne je nič mimoriadne. Sú to strany s veľmi podobným programom, ak nie totožným. Agendu mobbing má iba strana Mariky Ritomskej.

Už niečo menej prirodzené je, keď sa spojí liberálna strana Sas s konzervatívnou stranou OKS, ich politické smery sú odlišné.

Mariku Ritomskú označili ako prevliekačku kabátov, ktorá mení strany ako jej vyhovuje. Ano, je to tak. To by urobil každý s normálnym rozumom. Do hnutia Olano vstupovala s dobrou vierou, že ju podporia v boji proti mobbingu. Matovič a Viskupič je návrh zamietli. Časom ich správanie ju vyštvalo z Olano. Teraz si zakladá stranu, ale nemá dosť podpisov. Aby úsilie jej a iných ľudí nevyšlo nazmar, prijala ponuku sa stáť volebnou líderkou Priamej Demokracie.

Marika Ritomská je teraz IN, voliť sa ju nebojím.

Ak chceš v práci lepšie žiť, tak príd ju v marci odvoliť.

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?