Publikované: 15.09.2022

Máte právo na všetky informácie

Než sa rozhodnete pre ďalšie a ďalšie bustrovacie dávky anti kovid vakcín, pozrite si toto (hoops! Kategória konšpirácií, hoaxov, antivax, dezinformácií). Hoops! Máte právo na príjem všetkých informácií! Demokracia nepustí! Demokracia je alebo nie je!

Ministerstvo spravodlivosti vypustilo z návrhu novely Trestného zákona trestný čin šírenia nepravdivej informácie. Ako vysvetlila odchádzajúca šéfka rezortu Mária Kolíková, nenašla sa formulácia, na ktorej by bola zhoda. Novelu predložil rezort po úpravách na pripomienkovanie po druhý raz.
„Na právnej úprave musí byť zhoda, osobitne na právnej úprave, ktorá súvisí so slobodou slova. Hľadali sme aj formulácie, pri ktorých by sa zhoda mohla nájsť. Ale nenašla som ju v takej miere, že by som sa domnievala, že môže byť priechodná, či už v rámci koalície alebo celospoločensky,” zdôvodnila ministerka vypustenie paragrafov týkajúcich sa šírenia dezinformácií. Návrh trestného činu šírenia nepravdivej informácie z pôvodného návrhu kritizovali viacerí politici aj odborná verejnosť. Obávali sa ohrozenia slobody slova. Problém videli tiež v dokazovaní trestného činu či v neurčitosti formulácie zdroj.

Mimochodom právny názor: Dezinformácia môže byť trestná, ak má potenciál spôsobiť škodu na majetku, zdraví a životoch. Taký potenciál má poplašná správa (§ 361 T.z. prečin šírenia poplašnej správy). Pre správy typu dezinformácií a konšpirácií a ich príjemcov platí: “Lepšie je sa báť ako zľaknúť!” Pravdivosť hoaxov overujú fact check points a konšpirácie vyvracia alebo potvrdzuje prax. Je len na vás, ako nasledovné informácie za seba vyhodnotíte. A na vás, či si ich necháte len pre seba:

https://rumble.com/v1jxr1f-vradiaci-trhov-systm-vs.-systm-prosperity-vetkch-ud-alebo-ako-skutone-odbra.html

Kovid má umelý pôvod. Antikovid vakcíny sa nesprávajú ako vakcíny. Nie sú to vakcíny. Iba sú za ne vydávané. Aplikujú sa ako vakcíny. Najskôr prišli s jedno-dvojdávkovými. Postupne pridávajú ďalšie ich účinky „posilňovacie“ (buster) dávky. Zdôvovodnenie prestáva byť dôveryhodné. Pozor! WHO práve vyhlásila ústup pandémie. Pozor! Habaďúra! EÚ ako nástroj globalistov Veľkého resetu pripravuje mandatórnu celoplošnú vakcináciu. Rôznymi formami nátlaku porušuje Rezolúciu Rady Európy č. 2361. Pozoruhodné: Vakcína proti kovidu bola vyvíjaná už od  roku 2008! Klamú! Vedeli! Pripravovali! Postupne prichádzajú štúdie o vedľajších účinkoch vakcín s exaktnými dôkazmi (Rumble vyššie); žiadne videofejky! Pozor! Nové typy vakcín sú dokonalejšie! Pozor! Niektoré šarže sú ostré, niektoré placebá! Fikané! Umožňuje to dokazovať zriedkavosť vedľajších účinkov!  
Obligatórne fejzbúkové upozornenia pod príspevkami s témou vakcinácia proti kovidu porušujú základné právo na informácie. Fejzbúk ich zneviditeľňuje, vidíte ich len vy alebo ich odstraňuje (údajné porušenie pravidiel fejzbúkovej komunity v opore o nič!). Nadnárodný globalistický fejzbúk tak koná ponad Ústavu SR! Centrála EÚ vrieska o právnom štáte! Na jej budúci a prejasňujúci sa obraz!

Váš „odpočinok“ v sladkej nečinnosti pri Netflix vás ohlupuje a zabíja. Vaše vedomie musí byť stále aktívne činné! Máte právo na odpočinok len počas prirodzeného spánku (pracuje vaše podvedomie nevedomie). Tu i tam najmä v zime, na noc vezmite Melatonín. Netflix je zákerný. Kradne vám duchovnú zložku vašej osoby a osobnosti (o emócie, city a svedomie). Manipuluje vás. Pripravuje na rolu dehumanizovaných bezpohlavných kyborgov (genderová agenda). Dúfam, že článok k vám prišiel skôr, než sa rozhodnete pre ďalšiu „posilňujúcu“ dávku „vakcíny“. Radšej sa vzdelávajte a vráťte sa hore na Rumble.

Väčšina z vás je navzdor akademickým titulom ľudsky, spoločensky, občiansky a politicky nedovzdelaných a pologramotná, vzdelaním si sebaistá. Chýba vám konceptuálne poznanie a intelektová výbava v časti riadenie spoločnosti. Fejzbúkárom (neuveriteľné prebudenie a rozčarovanie, ale je to tak) tu.  Domovskú stránku Rumble uložte na plochu a navštevujte. Inak systémom nepohnete. Systém nemožno zmeniť voľbami, len zmenou systému. Aktuálne v rámci chlieb a hry, časť hry, prebieha boj opozície s menšinovou koalíciou. Zapíšte si kde chcete: Len blbci nemenia názory a hlupáci opakujú tie isté chyby. Ste v tom zacyklení/é už 30 rokov po “nežnej”. Podstata vám znova a znova uniká…

Najväčším zlom (zloba a nenávisť na báze patického ega; ja, jástvo) pre Slovensko je systém politických strán, pluralitná partokracia (opačný extrém k vláde jednej strany), médiokracia plus časť tretieho sektora “zahraničných agentov”. Nástupom demokratov  a tých, čo si vravia “liberálni demokrati” (???) dochádza k hypertrofii pluralitnej demokracie (ďalšie a ďalšie nové politické strany), ktoré sa chcú v parlamente s triedať á la: “aj my! Aj my!” Súbežne sa rozpadáva principiálny systém tzv. štandardných (hodnoty, program) politických subjektov (vlajková loď antisystému: OĽaNO). Pridajte SaS (liberáli zľava aj sprava, a libertariáni).

Slovensko potrebuje (1) Občiansky snem na čele snemom volenou štátnou radou (starších zboru) a namiesto hlavy štátu dvorného šaša (2) plus sfunkčnenie participatívneho referenda na moci a vládnutí a konzultatívhneho plebiscitu.

Najväčší problém pribúdajúcich “systémomencov” je ich ego problém. Škodná Slovensku. Nevedia a nedokážu sa spájať a vytvoriť jednu spoločenskú silu, ktorú právom pomenúvam ako Verejnosť proti násiliu 2.  Nie pre svoje ego ale aj preto som tiež solitér. Druhý extrém: Harabin si vyrába videjká za seba a pre seba (zlyhal ako kandidát na prezidenta aj ako zakladateľ politickej strany). Dobre vzdelaná a riadne nabrúsená “papuľa” Judita Laššáková, necháva sa obivovať fejzbúkom. Zdieľam oboch. Ale to je asi tak “fšetko”. O tom sú “slasti a strasti” takzvanej liberálnej demokracie, ktorej výsledok je pokračovanie rozkladu a rozpadu spoločnosti a na úrovni riadenie štátu. Heslo: Rozdeľ a vládni! Ideme do chaosa a k sebazničeniu na úrovni rodina-štát-národný štát-EÚ; padáme do čiernej diery riadenia globalistami Domu Sion a Domu Rotschild (talmudisti).

Článok, najmä dokument o charaktere, zložení, účinkoch a následkoch vakcín vás mal zmysluplne zamestnať po dobu zanedbateľných dvoch hodín vášho u mnohých posratého života. Dobré je vedieť aj toto (pridávam 3 informácie):
1. Solitér Harabin k napol žrde stiahnutej štátnej vlajke k úmrtiu „našej“ kráľovnej Alžbety tu.  Môj podnet Generálnej prokuratúre SR pre porušenie zákona o štátnych symboloch a vlajkách a na štátnych budovách plus provokácia redaktora tv dúhovým tričkom bol prokuratúrou odignorovaný. Okrem zákona o štátnych symboloch je porušovaná Ústava SR, Čl. 1 odsek 1 „Slovensko sa neviaže na žiadne náboženstvo ani ideológiu“ v časti ideológia aj náboženstvo: Rodová ideológia a dúhovizmus sú voluntaristické „náboženstvo“ liberálov neomarxistov, odlišné od žido-kresťanského náboženstva tóristov a kresťanov.
2. Vypíše či vyhlási prezidentka referendum (?) tu.  

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?