Publikované: 15.07.2015

Matovičov cirkus v parlamente: – moja reakcia na dnešný článok v Topkách

Citované Jednoznačne poslankyňa Marika Ritomská do tohto cirkusu nepatrí

z topiek: Ritomská sa dlho v klube OĽaNO neohriala. Dostala sa do roztržky so svojím šéfom Matovičom. Logicky, že poslankyňa Ritomská sa v tomto hnutí veľmi dlho ani nemohla ohriať. Každý mesiac zotrvania v tomto hnutí, by bolo iba strata času. Poslanci v NR SR, ani jej vlastní kolegovia jej agende nevenovali pozornosť. Nie je to veľmi ľúbia téma pre väčšinu našich politikov. Mobbig a bossong vládnu na 80 percent našich pracoviskách  Slovenský parlament a politické strany v ňom, nie sú výnimkou. Mobbing je mohutná zažratá téma, treba ju riešiť. Čo nerobí štát, to musí ona. Hneď po vystúpení z klubu Olano oznámila, že zakladá Stranu Práce Slovenska, s ktorou sa chce v roku 2016 uchádzať o dôveru občanov do parlamentu. Zotrvávať dlhšie v klube Olano, nemalo cenu. Bola to iba strata času. Politickú stranu nezakladá iba tak z nudy alebo zo vzdoru. Mobbing na pracovisku nik nerieši, musí to ona.

Poslankyňa Mária Ritomská sa samozrejme nezúčastňovala klubových schôdzi v strane, neskôr, neviedlo to ku ničomu. Miesto toho aktívne pomáhala občanom, ktorí ju prosili o pomoc. Nebudem tu Olano kritizovať, ani odsudzovať. Rovnako sa zúčastňovala každej schôdze NR SR zo začiatku. Sedenie tam však neviedlo ku ničomu. Smer vtedy aj teraz má absolútnu väčšinu. Zúčastňuje sa schôdzi Zahraničného výboru NR SR. Je to výbor, ktorý viac pripomína holubník dochádzkou ich členov.

Ritomskú  označili za najväčšiu absentérku NR SR. Pred nejakou dobou bolo v médiách článok tzv. najväčší parlamentní absentéri. Poslankyňa Marika medzi nimi nebola. Zasadania parlamentu sleduje zo svojej kancelárii  na bratislavskom hrade. Popritom si plní aj poslaneckú agendu. Veľmi aktívne sa venuje v OZ Práca a Vzťahy, kde chodí na súdne pojednávania po celej republike. Marika Ritomská nerobí nič iné, čo drvivá väčšina jej kolegov v NR SR, inú činnosť popri poslaneckej činnosti. Len rozdiel je v tom, že ona za svoju činnosť nepoberá nič, maká zadara. Ostatní majú nemalé príjmy zo svojich činnosti: lekári, advokáti, podnikajú cez členov svojich rodín alebo majú veľké funkcie cez EÚ, kde poberajú ťažké peneží, a ich poslanecké stoličky zívajú prázdnotou napr. M. Dzurinda, I. Mikloš, multifunčkný župan P. Frešo. Tí veru poslanecké lavice nederú.

Citát z Topiek: Ritomská sa tiež prezentovala výraznými proruskými postojmi, ktoré útočili na politiku USA a NATO, teda našich spojencov. A koľkí slovenskí politici sa tiež prezentujú výraznými proamerickými postojmi? Akoby USA – teda vrcholoví politici USA boli nevinní baránkovia. A koľkí z nich aj dostali dobré funkcie.

 

http://www.lumen.sk/relacie/moderovane-relacie/uv-hovor.html

www.gemerland.sk

www.Noviny.sk 2

Slovenský rozhľad

www.noviny.sk

Slovenské národné noviny

Eva

Čas.sk

Orava.SME.sk

Dimenzie , február 2014

Euractiv  13,03,2014

slovakia-2014

www.euroreportplus.sk_pdf_201302_58

www.euroreportplus.sk_pdf_201302_59

www.euroreportplus.sk_pdf_201206

Rádio LUMEN, v piatok 27. 09. 2013, relácia UV hovor.

Rádio Lumen, utorok, 21. 05. 2013, relácia OBČAN.

Rádio Lumen, utorok, 14. 08. 2012, relácia OBČAN.

Rádio Lumen, utorok, 07. 02. 2012, relácia OBČAN.

Rádio LUMEN, v piatok 16. 09. 2011, relácia UV hovor.

WEB Otvorené právo

Blog SME

Milé Topky, poslankyňa Ritomská do toho cirkusu nepatrí. Vyššie sú uvedené odkazy, kde všade písala. Poslankyňa Ritomská nie je súčasťou bulváru. Volajú ju iba do serióznych relácii. Vďaka Vám aj za tie články, ktoré ju strápňujú, lebo aj zlá reklama je reklama. Každý sa môže oliať jedlom a môže mať fľak, ako ste ju raz odfotili a tú fotku dávate stále dookola, keď o nej píšete.

Slovenská republika je tak bezprávny štát, že mobobanými môžte byť aj Vy na portály Topky. A Marika Ritomská by Vám pomoc neodmietla. Každý môže byť obeťou na pracovisku.

 

 

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?