Publikované: 28.07.2020

Médiá skloňujú v siedmych pádoch pojem „sexuálna menšina“

„Sexuálna menšina, menšiny, menšinám, o menšinách, s menšinami…“ Fejzbúk pácha cenzúru: Fejzbúk blokuje a maže všetky zmienky o sodomii a smilstve a ostrakizuje ľudské etické a mravné hodnoty, ich rozpustením v bezbrehom sexuálnom  liberalizme. Fejzbúk ma „vytočil“.
K médiám: Sú alebo sú hlúpe a negramotné, alebo vedome kolaborujú s dúhovou loby.
Čo nie je zakázané, je povolené. Zopár u mňa notorických poznámočiek k jazykovému prostrediu dúhových prajdov a problematiky „sexuálnych menšín“ na Slovenku… (moje dozvuky k predošlej dúhovej sobote-nedeli)… („vytočený fejzbúkom štartujem“):

Chválim osobu, ktorá zverejnila screenshot zablokovaného fejzbúkového príspevku. Umožnila, aby som ho mohol zdieľať ja aj vy, touto cestou…
Nechutné a nevkusné, choré a deviantné exhibicionistické obrázky z dúhových prajdov, idúce nad rámec osláv sexuality na brazílskych karnevaloch, fejzbúku nevadia…
Nesmie sa ale zverejňovať Písmo… (lebo je konzervatívne anti liberálne a zaostalé). Mimochodom, zo strany fejzbúku ide o flagrantný prejav kresťanofóbie! No, musím, aspoň toto, aby bolo jasno, o čom je reč; dúhová sexualita plus pedofília, má sa preniesť do “sexuálnej výchovy”):

„Utláčané, diskriminované, zraniteľné skupiny, dúhová komunita…“ Boj za rovnosť práv „sexuálnej menšiny“ s väčšinou  (väčšina predstavuje hetero normu v zmysle pojmu normalita).
To sú lži. To je indoktrinácia. To je redefinícia pojmu menšina. To je mediálna manipulácia v súbehu s rainbow Overtonovým oknom…
Tým všetkým nám mozgy masírovali dúhová ombudsdmanka, evanjelická farárka Polcková, dúhový evanjelický „teológ“ Prostredník, dúhoví aktivisti…
Prostredník má príbeh zo Sodomy za zle interpretovaný.
Masívnou mediálnou manipuláciou chcú docieliť politické uznanie pojmu „sexuálna menšina“ dostať ju len zo spoločenského diskurzu do legislatívy a uvádzať do života ako zákonom uznané manželstvo párov rovnakého pohlavia, registrované (životné) partnerstvo, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia.
Ide im o docielenie zaobchádzania s osobami a skupinami clustra LGBTI v ľudsko-právnom režime menšiny.
K tomu treba:
1. Napadnúť a obsahovo zmeniť Preambulu Ústavy SR;
2. Otvoriť ústavu a vypustiť z nej definíciu manželstva ako zväzku muža a ženy.
K tomu nás nabáda aj centrála EÚ s odkazom na jej (aj naše?) „liberálne hodnoty“ založené na rovných právach všetkých podľa: „Ludia sa rodia rovní v dôstojnosti a právach“.
Deje sa cukrom a bičom. Nárekom a plačom. Kladivom na homofóbiu. Vykazuje znaky homofašizmu. Pre tento účel je „zriadený“ inštitút ankety a anticeny Homofób roka, pre tento účel bola upravená a doplnená dikcia trestného zákona…
Ombudsmanka a dúhoví predáci a od kresťanstva odpadlícki farárka a „teológ“ ale „zabudli“ že v štandardnej demokracii ide o rovnosť práv len pred zákonom, inak nie. Rovnaké zaobchádzanie žiadajú ako základné ľudské právo. A to je aj ľudsko-právna lož! Také neexistuje!
Žiadna liberálna ústava ani liberálna demokracia na poslaní zdravých a normálnych žien a mužov v spoločnosti nič nezmení a „nezmaže“ ich rozdiely, ktoré zakladajú dynamiku spoločnosti v rámci teórie a praxe štátu a práva.
Tie “Husákove deti” nie sú dôsledok forsírovania práv queer, ale pro natálnami a pro rodinnými politikami… Naopak, v dôsledku forsírovania liberálnych slobôd a práv a radikálneho feminizmu, celá, nielen európska aj slovenská spoločnosť demograficky starne.

Na boj proti násiliu na ženách vieme bojovať aj bez Istanbulského dohovoru. Ono totiž nejde výlučne o násilie na ženách, ale násilie všeobecne. To je aj bez ID parketa OČTK! A uvádzania zákona do života…
Všetkým odkazujem: Porobte si poriadky s policajným zborom! ID je rodovo ideologický dokument!
Ak sa poddáme, a necháme sa dúhovej loby “chytiť sa do klobúka“ stane sa toto (viac o pojme Homofascism tu):
https://www.conservapedia.com/Homo-fascism
To je likvidácia a rozbitie pojmu normalita (hetero normalita).
Pojem „sexuálna menšina“ nemá oporu v žiadnom legálnom ľudsko-právnom dokumente!
Pojem „sexuálna menšina“ neexistuje!
Dúhový strapec (cluster) rozličných sexuálnych orientácií a sexualít, nevykazuje definičné znaky pojmu menšina!
Dôvod proti: Menšina je homogénna. Takzvaná „sexuálna menšina“ v plurále „sexuálne menšiny“ sú nielenže  heterogénne ale aj vzájomne indiferentné. takže označiť ich aj za komunitu, je pochybné, lebo:
Definiens je odvodené (sa odvodzuje) od definienda:
https://wikidiff.com/definiendum/definiens
K ďalšiemu osobnému vzdelávaniu a dovzdelávaniu odporúčam tag: neomarxizmus. Lebo to je aj hnutie BLM. Dúhari v Nemecku sa dožadujú na ich vlajku pridať dve farby: hnedú a čiernu.
Viac tu: http://www.blogovisko.sk/berlinsky-den-christopher-street.html
Napokon, či Boh alebo príroda, dali nám rozum a slobodnú vôľu.
Tak nám treba. Užívajme si ich…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?