Publikované: 27.04.2023

Médiá sú súčasťou systémového zla

Treba s nimi urobiť rázne poriadky v opore o ústavu a zákon. Nik ich nekontroluje, dožadujú sa stále viac práv a slobôd. Nakoniec preberú moc v štáte. Vysvetlil som v úvode článku s kompletným prejavom Lavrova v BR OSN ako „alternatívnu pravdu na svojom alternatívnom webe.

Správy o správach, fackovací panák Sergej Lavrov (Denník N pod svojimi platenými „exkluzívnymi obsahmi“ nepovoľuje diskusie, ako všade, kde pod článkami sú, boli by nepríjemné, nestihol by ich odstraňovať; sú obrazom verejnej mienky. V neoficiálnom postavení nad výsledkami „oficiálnych“ prieskumných agentúr). Ukážky dokonca metatextu o metatexte (komentované kompiláty á la baba babe o Lavrovovi povedala, zdroje.

Ukážky zdrojov sú účelové selektívne polopravdy, hoaxy, dezinformácie a lži, povytŕhané z kontextu ako manuály, manipulatívne návody na použitie. Nič spoločné so serióznym spravodajstvom; téma základného učiva prvého ročníka žurnalistiky. Ak ste kto boli spokojní/é s mediálnym spravodajstvom hlavných médií a prácou TASR a SITA o priebehu zasadnutia BR OSN pod predsedníctvom Sergeja Lavrova?

Záver Lavrovovho prehovoru v BR OSN: „Na záver by som chcel osloviť všetkých novinárov, ktorí teraz informujú o našom stretnutí. Vaši kolegovia z ruských médií sem nesmeli. Veľvyslanectvo USA v Moskve posmešne oznámilo svoju pripravenosť vydať im pasy s vízami v momente, keď naše lietadlo vzlietlo. Preto obrovská prosba na vás: kompenzovať absenciu ruských novinárov. Pokúste sa zostaviť svoje správy takým spôsobom, aby sprostredkovali celosvetovému publiku plnú všestrannosť úsudkov a hodnotení.“

Systém je mŕtvy, nech žije systém. Som zdesený z prípravy digitalizácie platobného styku s pripravovaným zrušením platieb v hotovosti, čo sa rovná znaku 666 šelmy. Mám obavy z rozvoja a zneužitia umelej inteligencie a mRNA nano technológií aj v súvislosti s vakcináciou a pripravovanou globálnou pandemickou zmluvou WHO v rámci OSN…

Istý pan VK správne konštatuje, že nekonáme. Dodávam, že popisujeme stav vecí a diagnostikujeme. Iba nedávame, nemáme riešenia. Nemá ich ale ani VK. Apeluje len na voličstvo.

Systém to vie. Ten ale nemožno zmeniť voľbami ani protestmi, ani petíciami; referendum je mŕtve a nefunkčné. Možná je len zmena systému prostredníctvom zmien ústavy. Tú vám súčasné politické subjekty ani septembrové parlamentné voľby neprinesú.

Poznaním stochastiky a teórie systémov je možné zvládnuť riadenie systému nastolením poriadku v systéme a zvrátiť cestu do chaosa. Na báze zmeny postavenia politických subjektov v systéme a volebného systému možno dosiahnuť zmenu pokojnou, nekrvavou cestou, vytvorením hrubej čiary demokratickými platnou ústavou garantovanými nástrojmi ktoré programovo podmienia vznik novej druhej ústavy, ktorá musí byť ratifikovaná obligatórnym referendom. Zmeny musia prísť aj v ústavnom Čl. 93 Referendum. Celé zle! Potom môžu nastúpiť nové parlamentné voľby paralelne s participatívnou účasťou ľudovej moci na vládnutí a riadení štátu. Realizačný manuál s nástrojmi na dosiahnutie účelu zákroku čaká pripravený na jeho prevzatie a aktiváciu.

Godot nepríde. A vy len volíte alebo protestujete, alebo, pokým máte plné nákupné koše, máte to „na háku“. Neberiete ohľad na tých, ktorí nezavinene už majú svoje nákupné koše prázdne. Prezentujete svoje temné stránky ľudského faktora: egoizmus, sebectvo, nezáujem a ignorancia.

Tento Zoščenkov kolotoč sa ako circulus vitiosus rúti odkiaľsi-kamsi. Musíte vy, musíme my. Spolu. Z jednej aj druhej strany rieky Moravy. Už je dávno po dvanástej.

Ukrajina je „prubířský kámen“ stretu dvoch svetových globalistických systémov riadenia. Kto bude mať navrch, bude mať silu a moc. Zmierenie je nemožné.

Systém prostredníctvom jeho médií, otvoril už aj Overtonovo okno pre konzumáciu hmyzu a červov; sú ekologické a nízko-nákladové. Iba nie pre „zlatú miliardu“ ale systémom zotročený ľudský ostatok na odpis. Inflácia je mimo iné spôsobená prebytkom obeživa v systéme a nezvládnutým nikým a ničím nekontrolovaným “všemocným” kapitalistickým liberálnym trhovým mechanizmom od ropy, plynu k elekrine, na svetových “trhoch” a na ne viazané produkty.
Chystá sa menová reforma a digitalizácia platobného styku. Hoops! Od 1. apríla nabieha skúšobne aj v Rusku a aby bolo jasno: ide o boj medzi dvoma proti sebe postavenými globálnymi planetárnymi systémami; oba sa dotknú základných ľudských práv a slobôd.

V tom lisovacom stroji a mlyne aj informačných technológií a rozvoja umelej inteligencie, nachádza sa podriadivý, zväčša vo veci DVTR negramotný a preto manipulovateľný a ovládnuteľný ľudský faktor gojim oviec. Lebo sila a moc mienkotvorných systémom riadených médií. A pseudo slobodné a demokratické voľby. Pseudo a post demokracia. Dávajú stále horšie výsledky.

Blíži sa čas, keď na úrovni členských štátov EÚ budú posledné. Voliť sa bude len do euro parlamentu. Európska komisia a jej personálne kádrové oddelenie vyberie a určí bábkové vlády členských štátov superštátu EÚ á la USA ako marionety, vedené ich bábkovodičmi a riadené zhora.

Som v podozrení, že systém udržiava mediálnu alternatívu a sociálne siete, ktoré nikdy nič nevyriešili, aby si mohol pokojne robiť „svoje veci“. Už to ani netaja. Psy brešú, ovce bľačia, a karavána ide ďalej.

Na planéte Zem treba nastoliť systém kolektívnej sociálnej bezpečnosti všetkých, nie len vyvolených. Treba začať od seba. Doma. Na Slovensku aj v Česku. Už je dávno po dvanástej.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?