Publikované: 28.09.2022

Disident režimu Ján Baránek stratil trpezlivosť

Ján Baránek, analytik agentúry Polis, ktorý dostáva priestor už len v alternatívnych médiách a vlastnej “autotelevízii” dnes je disident post demokratického a pred znova totalitného režimu EÚ/Slovensko. Z Infovojny SV vyzval ľudí k masovému protestu. Megaprotest “Slovensko na prvom mieste” (má byť slovenskou paralelou václaváka) je naplánovaný 28. októbra v Košiciach. Mediálna správa tu a odkaz na Baránekov prehovor pod obrázkom. Ak zmrdov nevezmete pod svoju kontrolu, nastolia vám tretiu totalitu!

https://www.youtube.com/watch?v=lntPM582Ezc

Padáme do recesie, ktorej sa nevyrovná kríza 30-tych rokov 20. stor. Dom Rothschild a bieda nemeckých rodín dostali k moci nacionálno-socialistického populistu Adolfa Hitlera a pokračovaniu nedokončenej a pre globalistov „zle“ ukončenej I. svetovej vojny.
Prekážkou globalistom je Rusko a nedokončená II. svetová vojna. Chráň nás pánboh pred zrútením sa Ruska na ktorom cez Drang nach Osten II. pracujú USA, riadené Domom Sion za pomoci Domu Rothschild a nacistickým Deep State. Biden je nesvojprávny dementný starec a bábka riadená zhora a zdola (marioneta a javajka; vie o tom čo-to Remišová s jej odstraňovaním triedneho nepriateľa pomocou pexesa). Neonacisti USA potrebujú nový Lebensraum, suroviny, energie a poddaných gojim.
V piatok sa očakáva prejav Vladimíra Putina, riadeného a dosadeného Ruským židovským kongresom (tóristi). Cherson, Záporožie, Doneck a Luhansk sa stanú integrálnou súčasťou Ruska. 

Táto kríza je umelá, premyslená a riadená. Fiala Česku ani Heger Slovensku nepomôžu. Tí užitoční idioti rúcajúceho sa systému liberálneho kapitalizmu nevedia. Nesmú. Majú zakázané. EÚ nesmie vykonať zásadný politický krok zrušenia „voľného“ trhového mechanizmu stopkou zločineckému burzovému systému. Doma vyrobenú elektrinu posielať na burzu a tam ju nazad odkupovať za násobne vyššiu cenu je CHUCPE systému trhového systému.
Jediné riešenie na globálnej úrovni je koniec “voľného” trhového mechanizmu a “voľnej” cenotvorby: 1. Prechod na slobodný obchod dvoch zmluvných strán; 2. Návrat k reálnej cenotvorbe a hodnote za peniaze. Umožní pád cien a ich zreálnenie. Nič také sa nestane. Nesmie! Vlajková loď darebáckeho už post neo liberálneho kapitalizmu musí ostať zachovaná. EÚ nedovolí zoštátnenie národných energetík a elektrární!
Otázka: Uveďte pôvod energetickej krízy! Minuli sa podzemné zásoby plynu a ropy? Zem ich prestala vydávať?

Toto je príprava na Veľký reset a Nový svetový poriadok. Po plánovanej pandemickej kríze nastupuje umelá energetická a ekonomická kríza. Nástroj na dosiahnutie účelu zákroku je sabotáž, deštrukcia a likvidácia všetkých subsytémov mertasystému sveta, počnúc rodinou, národom, národnými štátmi, politickými systémami, ekonomikou, zdravotnou a sociálnou bezpečnosťou, vzdelávaním a kultúrou… riadenie sveta majú v rukách satanistickí globalisti Domu Sion!
Slovenská prezidentka sa bola pokloniť Alžbete druhej, šéfke Commonwealth a honorárnej šéfke Komisie 300! Slovanské národy nesmú sa stať Lebensraum a otrokmi Germánov ani Anglosasov! 

Táto kríza má zlikvidovať nemeckú a s ňou ekonomiku EÚ; výsledky prídu rádovo v týždňoch. Ktosi dal definitívnu symbolickú bodku za plynovodmi Nord Stream. Dnes bol zistený štvrtý únik. Nedávne odpálenie kamenných stél Georgia Guidestones 7. júla v USA a odpálenie plynovodov Nord Stream môže byť oficiálny začiatok III. sv. vojny.

K Baránekovmu dobre mienenému apelu na verejnosťProtestmi nedocielite nič, možno priblížite predčasné voľby. Hoops! Nie je dovolené! Systém zacyklený do seba ako circulus vitiosus alebo Zoščenkov kolotoč, ktorý nemá kto vypnúť, nemožno zmeniť protestmi ani žiadnymi voľbami, len zmenou systému.

Otázka Baránekovi z filmu Nebezpečná rýchlosť (autobus): „A čo urobíš“ POTOM? Čo treba zmeniť? Aby bolo jasno: Monokraciu spred roka 1989 po oranžovej revolúcii (riadená Deep State USA a financovaná USAID a SOROS OSF) vystriedala pluralitná falošná demokracia ruka v ruke s užívajúcou si partokraciou v kombinácii s pluto a oligarchokraciou a korupciou. V ČSFR moc prevzal Dom Sion prostredníctvom falošného Havlovho egregora: „Pravda a láska zvíťazia…“ ho.no! Víťazia lož, zloba a nenávisť. Havlovi sa choďte štrngáči kľúčmi, pokloniť do predsália Kongresu USA! Globalisti DS spustili deštrukčnú časť Protokolov sionských mudrcov. Zjavný umelo vyvolaný chaos prehlbovaný liberálnou demokraciou slniečkárov, dúhovistov (sekta) a BLM (obrátený rasizmus) zastaví Veľký reset a nastolí NWO (späť, vyššie). Globalisti vedia, že systém liberálneho kapitalizmu s jeho ľudským faktorom a egom (mať viac a viac bez zmyslu pre mieru vecí a sociálnu empatiu, ekológiu a svedomie) je existenčne neudržateľný, rúca sa do seba ako do čiernej diery, chcú sa zachrániť:
1. MY, gojim, dostaneme základný príjem, zdieľanú ekonomiku bez práva mať a vlastniť, pohyblivé social credits (systém odmien a trestov) pod total control;
2. ONI „elity“ sa stanú majiteľmi Zeme a páni ich Domu Sion bez obmedzení (plán Talmud!).
Rozklad štátu začal oranžovou revolúciou 1989 zmenou monokracie na pluralitnú demokraciu.  Účel číslo 1: r
ozdeliť spoločnosť. Podarilo sa. Úlohou liberálnej demokracie je účel č. 2: dokončenie rozkladu, rozpadu a autodeštrukcie ideologicky a politicky rozdelenej spoločnosti. Blížime sa k cieľu globalistov a účelu č. 3: chaos. Tým sa skončí deštrukčná fáza plánu Protokolov sionských mudrcov. Nastolenie poriadku bude nevyhnuté. Ak si kto myslíte, že národné vlády riadia svoje štáty, zabudnite! Ak si kto myslíte, že EK a EP sú svojprávne, zabudnite! Ak budeme celý kolektívny Western na dne existenčne aj existenciálne, príde Záchranca: Veľký Reset. Začne konštrukčná fáza plánov Kniežat zloby; budovanie metasystému New World Order.

Neexistuje liberálna ani neliberálna demokracia! Len demokracia. Bez prívlastkov. Demokracia je alebo nie je!

Slovensko treba očistiť od všetkých ideológií a o ne sa opierajúcich politík a falošných nábožentiev! Čo sú falošné náboženstvá, definuje Písmo!
Za falošné náboženstvo možno považovať aj dúhovizmus alebo vieru, že Boh neexistuje. Spoločný menovateľ: voluntarizmus (pozri slovník) v opore o falošnú sociálnu filozofiu neomarxistov. Ide o luciferiánske satanistické falošné pseudo náboženstvá (spolky, združenia)! Z ústavy a zákona zakázať a kriminalizovať!

Zmenu potrebuje systém politických strán a hnutí a volebný systém. Ďalšie a ďalšie potrebné a nevyhnutné zmeny vydajú na novú druhú ústavu. Včítane postavenia referenda a plebiscitu o kľúčových otázkach verejného záujmu v ústavnom systéme Slovenskej republiky.

Alebo chcete zmenu robiť so súčasnými politickými stranami a hnutiami? Zabudnite! Protestmi? Ktoré vám znova ukradnú a vytunelujú? Zabudnite! Chcete vôbec zmenu? A ste na ňu mentálne, občiansky a politicky pripravení/é? Alebo si potrebujete len zaprotestovať, uľaviť si? Slobodne odprdnúť? Hoops! Urobte to rýchlo, než prídu flatulentné povolenky! Hmm…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Ďaľší diagnostici a kritici režimu: Harabin, Huliak tuOdporúčam stiahnuť na plochu a vypočuť ako doplnok k Baránekovmu prejavu. Ponúkam sledovanie aj: Judita Laššáková tu. Systémomencov pribúda. Na zmeny ubúda času. K zmenám môže dôjsť, len ak sa spojíme. 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?