Publikované: 16.07.2022

Minister hospodárstva DE v pohotovosti!

Nemecký minister pre hospodárstvo a klímu Robert Habeck (za Zelených), včera vyhlásil druhý stupeň pohotovosti týkajúci sa národnej dodávky zemného plynu. Zvalil za to vinu na Rusko a tvrdil, že nesmieme si robiť srandu, je to dôsledok vonkajšieho ekonomického útoku Putina!

Druhý stupeň varovania je poslednou fázou pred národným núdzovým riadením dodávok plynu pre DE, zahŕňajúci prideľovanie plynu a – čo je ešte horšie – drastický nárast cien plynu určený špekulatívnymi voľnými trhmi (aj tie sú na vine), ktoré môžu byť neobmedzené!

Le neexistujú žiadne predpisy zahŕňajúce cenový strop. Už teraz musí priemerná domácnosť čeliť nárastu účtu za energiu za vykurovanie plynom, a to v rozmedzí 1 000–2 000 eur v nadchádzajúcej neskorej sezóne jeseň/zima. To je ekvivalent priemerného mesačného príjmu!

Nie je to nič iné ako brutálne primitívne hromadenie a nie je žiadnym prekvapením, že túto politiku realizuje politik genocídnych zelených. Hanba nemeckej vláde, ktorá má za koaličného partnera Zelených! Úloha tejto vlády je už napísaná pre budúce historické knihy!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?