Publikované: 19.04.2015

Moderátor Fico svojou aroganciou začína zatieňovať aj kórejského diktátora

Robert Fico je zacyklený vo svojich klamstvách. Uveril pomaly aj tomu, že s Jurajom Širokým nemal nikdy blízky kontakt, už len čakám kedy povie, že vlastne ani netuší, kto je ten spomínaný podnikateľ. Vinu hádže v kauze Váhostav iba na podpredsedu NR SR a niekdajšieho ministra dopravy Jána Figeľa. Fico uveril všetkému, čo mu niekto natlačil do hlavy…a zrejme uveril aj tomu, že keď bude sústavne klamať a zavádzať aj v televíznych diskusiách, národ je blbý a uverí mu. No, aby sa na budúci rok náhodou neprekvapil…

Sám rozpráva, aké je nehanebné, čo predvádza opozícia v parlamente, no keby tam sedel, tak je omnoho hrubší a vulgárnejší, ako ktorýkoľvek iný poslanec. Arogancia Roberta Fica už začína presahovať všetky medze. V televíznej diskusii v TA3 dnes povedal, že poslanec Hlina by nemal mať ani občiansky preukaz…tak potom by ho nemal mať ani pán premiér a ani Smerácky poslanec Blaha, ktorý sa mimoriadne rád parlamentného divadla zúčastnil. Keby to bolo na Ficovi, každého, kto slobodne prejaví svoj názor, by zrejme zbavil svojprávnosti, alebo stíhal…nepripomína vám to niečo? Lebo mne áno…Môj nebohý dedko, ktorý bol gréckokatolíckym kňazom, mi mnohokrát popisoval praktiky podobné tým, ktoré predvádza premiér. Totalita zničila mnoho životov vtedy a ničí ich aj dnes…

Možno sa teraz pýtate, akú v tom vidím paralelu? V kauze Váhostav sa opäť raz spojili bývalí komunisti, ŠTB-áci a tí, ktorí vtedy, pred ´89  prenasledovali čestných ľudí. Komunisti tiež vždy otočili všetko po svojom, chceli presvedčiť ľudí, že všetko západné je zlé a skazené…no sami si to zlé a skazené západné užívali so svojimi rodinami. Teraz chce Smer na čele s Robertom Ficom ľudí presvedčiť, že zlý je Ján Figeľ a za celú kauzu Váhostav nesie plnú zodpovednosť. Oháňa sa akýmsi vyhlásením Zväzu živnostníkov niekdajšieho šéfa Správy ciest. Smiešne…lebo každý zväz je len zväz, organizácia, ktorá nezastrešuje ani zďaleka všetkých živnostníkov, navyše tieto organizácie má Robert Fico omotané okolo prsta…tak akú relevanciu majú mať ich vyhlásenia? No a pokiaľ ide o vyjadrenie niekdajšieho šéfa Správy ciest, ani sa nečudujem, že Hospodárske noviny s radosťou poskytli k tejto veci vyjadrenie…veď ich vlastní Andrej Babiš, ktorý dostal obrovské štátne dotácie, tak prečo by to pre Roberta a Juraja neurobil?

Robert Fico za tri roky neurobil v tejto veci vôbec nič…ani jeho minister Počiatek…a takto to dopadlo. Alebo chcel pán premiér, aby dal v tom čase Figeľ zákazku Širokému tak, ako mu ju dal Smer v prípade rekonštrukcie hradu a iných stavieb?  Ak vedel Široký, že mu peniaze nevystačia, čo je ale naozaj úplná hlúposť, nemal zákazku zobrať. Mohla vyhrať firma, napríklad Skanska, ktorá aspoň platí svojim subdodávateľom, alebo aj nejaká iná firma. Sú aj také, ktorých majitelia nie sú gauneri napojení na vládu a nemajú potrebu si kupovať ostrovy, jachty a luxusné hodinky v hodnote niekoľko – ročného platu bežného občana tejto skorumpovanej republiky.

Kto si zaslúži zobrať občiansky preukaz? Človek, ktorý tak dôveryhodne klame, až začínam nadobúdať dojem, že jeho vyjadrenia majú symptómy pripomínajúce Alzheimera…zabudol na svojich známych, má pocit, že v NR SR vykrikuje len opozícia, no a sám spokojne označil Jána Figeľa, za svätého Jána III. Nie, ani on nie je svätý, ale určite čestnejší ako premiér, ktorý už dávno predstihol svojho nenávideného predchodcu…Tento pán  sa dostane nielen len do našich dejín, už dávno je aj v čiernej kronike, ktorá veľmi dôverne popisuje záhubu tejto malej krajiny.

 

  • SlabéVýborné (+18 skóre, 20 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?