Publikované: 21.11.2013

Môj hlas si zapaľovačom určite nekúpiš!

Kristepane, strana SMER a najmä jej vrcholoví predstavitelia už naozaj nemajú v sebe ani trochu súdnosti?

Predvčerom podvečer som sa s mojou staršou vnučkou vybral na nákup do Tesca na Hlavnú ulicu – veľmi sa jej tam páčia sa tie samohybné schody. :-)

Dedko, do tohto autíčka mohli nahrať aj lepšiu pesničku... :-)

Dedko, do tohto autíčka mohli nahrať aj lepšiu pesničku… :-)

Na chodníku pred Východoslovenským múzeom postávala partička mladých ľudí – dve dievčatá a jeden chalan. Najprv som si myslel, že sa tam náhodne stretli a preto uprostred chodníka klábosia a ostatným ľuďom iba zavadzajú.  Avšak, keď sme sa k nim priblížili, tak jedno z dievčat mi podávalo malý letáčik s Trebuľovou fotografiou a s červeným zapaľovačom. (Neviem prečo práve červeným, ale možno preto, aby sme nezabudli, že nás čaká červené peklo, veď symbolika tu je – oheň v zapaľovači). “Darček” som okamžite odmietol so slovami – ďakujem toto si neprosím, no radšej Vám ani nepoviem, čo si o ňom myslím….., viem si však živo predstaviť, čo bude nasledovať v debate pod článkom, a s najväčšou pravdepodobnosťou mi tam niekto položí otázku: Čo ti mal dať 5 eur? No už teraz tohto čitateľa sklamem lebo moja odpoveď by bola, že mňa si nekúpi žiadna politická strana aj keby mi ponúkala milión. (Mám totiž svoju hrdosť a svoje presvedčenie a keď som o niečom presvedčený, že mi to škodí, tak bol by som skutočne padnutý na hlavu, aby som to aj naďalej podporoval).

Je možné, že sa im týmto lacným trikom podarilo zopár voličov nalákať na ich stranu, ale v mojom prípade je to tak, že do predvčerajška som nebol 100 %tne rozhodnutý o tom komu dám v sobotu svoj hlas, no úbohosť s akou si smeráci chcú za každú cenu „kúpiť hlasy voličov“ ma definitívne presvedčila o tom, že Trebuľovi svoj hlas určite nedám.

Začiatkom októbra som napísal tento blog: http://torpedo.blog.pravda.sk/2013/10/03/trebula-freso-zupani-a-ich-predvolebne-bilbordy/

a v blogu som okrem iného poukázal nato, že prácu nášho župana pomerne dobre sledujem a jeho opätovný záujem o post župana vnímam tak, že ak sa už rozhodol šíriť a propagovať svoju kandidatúru prostredníctvom bilbordov, tak lepšie by spravil keby svojich sponzorov vyzval, aby tie peniaze, (ktoré mali byť pôvodne vyplatené za tie bilbordy), aby ich investovali radšej na odstránenie výtlkov na cestách.

Pán Trebuľa by takýmto spôsobom celkom určite získal väčší obdiv a uznanie voličov, ako s tými bilbordmi.

Asi by si voliči /hlavne vodiči motorových vozidiel/ mali vo volebných miestnostiach počas volieb spomenúť nato ako dlho trvalo, kým sa kompetentné orgány zobudili a rozhodli sa dať opraviť tie naše rozbombardované cesty, dovtedy mnohí z nás sme museli navštíviť auto-servisné strediská a nechať tam pekný finančný balíček za zničené tlmiče a disky kolies na našich autách! A to len preto, že sme boli nútení jazdiť po zničených cestách, lebo kompetentní ľudia nám tvrdili, že na opravu ciest peniaze nie sú!!! Aj pán Trebuľa bol jedným z tých politikov, ktorí svojim „poddaným“ neustále zdôrazňovali a zdôrazňujú to aj naďalej, že na nič nieto peňazí lebo je kríza. Ale ako vidieť, ak potrebuje získať hlasy voličov, tak na tento účel sa peniaze vedia nájsť aj keby chleba nebolo!

Dedko, musím sa dobre pripraviť, lebo v tých našich Košiciach bude ešte poriadne horúco a hasičom bude každá pomoc dobrá.

Dedko, musím sa dobre pripraviť, lebo v tých našich Košiciach bude ešte poriadne horúco a hasičom bude každá ruka nápomocná.

 

  • SlabéVýborné (+16 skóre, 16 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?