Publikované: 04.11.2017

Moja a Kotlebova revolúcia 2

Pred štyrmi rokmi som napísal blog: Moja a Kotlebova revolúcia.  Áno,  volil som v druhom kole pred štyrmi rokmi fašistu. Rovnako ako väčšina voličov. A mýlil som sa. Voliť fašistu ako protest bola sprostosť. Rovnako ako moje pohnútky, keď som si myslel, že jeho voľbou si zodpovední položia ruku na srdce a začnú robiť politiku pre ľudí.

Rovnako ako Palach sa upálil na protest proti okupácii Československa, tak aj my z BB kraja sme si strelili do “kolena” volením Kotlebu. Rovnako však ani Palachove a ani naše strelenie do kolena nič nezmenili.

Jediné riešenie ako zmeniť politiku a život na Slovensku k lepšiemu je byť aktívny. Nečakajme, že niekto za nás niečo zmení. Možností je veľa.

V dnešných voľbách nebudem protestovať. Síce najlepší možný kandidát odstúpil a vzdal sa v prospech Luntera, dám šancu tretiemu sektoru ukázať, že vedia spravovať veci verejné. Lunter má zároveň najväčšie šance poraziť víťaza našej poslednej revolúcie v BB kraji. A tak sa z revolúcie nakoniec stala kontrarevolúcia. Lebo Kotleba to naozaj nevie.

  • SlabéVýborné (-1 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?