Publikované: 26.03.2013

Moja dôveryhodnosť je o 14 percent vyššia, ako Ficova.

Priznajme si, korupcia a skorumpovaní politici predstavujú malé riziko pre slovenskú podvyživenú Chuderku Demokraciu, právny štát či ekonomiku v predstavách socialistov.

Postrachom a nešťastím, väčším ako Denis sám doma, sú nerozumní voliči.

Výsledok Hovorí za všetko. Nerozumný volič volí svojho Mediálneho politika Fica a to bez ohľadu či splní to, čo sľúbil, alebo príde so sľubom novým ešte nepravdepodobnejším. V tomto Smer-e je to kvalifikácia hodná tvorcov veľkolepých komunistických päťročníc, kde „včera znamenalo už zajtra“ a pracovné tempo stachanovcov posúvalo deň na novú métu, na 29 hodín za deň.

Pripisujem to jarnej únave, ktorá za posledných 23 rokov, nepustila k slovu tri zostávajúce ročné obdobia a tak niet divu, že Slovensku chýba psychologický vitamín.

Boli tu rôzne pokusy vitamin-izácie ľudí. Od všadeprítomného pána Samo (únos) až po Majstra Poriadok.

Ponúkam niečo iné, čo už odskúšali na vlastnej koži samotní aktéri slovenskej politiky s výsledkom viac ako úspešným. Veď sa im prizrite do tvári. Toľká spokojnosť čo sa miesi z dobrou výživou a bez prítomnosti strachu.

Strach je podliak a tak sa netreba báť. Ani prítomnosti , ba ani budúcnosti a už vôbec nebrať do úvahy strach zo zodpovednosti. A ak zodpovednosť, potom iba po hranú politickej viny, ktorá je každému hlboko vsadená kdesi inde, ako do úrodnej zemi.

„V takom prípade nikto nenesie zodpovednosť za peniaze ľudí,” upozornil R. Fico v čase kedy sa zahral na známeho Džejára , čo našiel výdatný zdroj peňazí v Druhom pilieri. A navŕtal ho, pretože aj ďalší spoluvlastník, Ľudovít Kaník, ševelil o výdatnosti a ziskoch.

Fico: „Môj bratranec je len úradník, zodpovednosť nenesie“, povedal predseda v čase, kedy sa prevalila kauza pozemkov pri Slávkove, ktorá tak dvihla Vladimíra Mečiara, až neodišiel z vládnej koalície, lebo dohoda bola výnosnejšia.

„Fico si konečne všimol chyby v mýte“. No minister Vážny neniesol ani len politickú zodpovednosť, pretože ani len „netušil“ KTO je vlastníkom Sky Tool. Rovnako, ako vtedajší minister Kaliňák netušil o „štátnej“  bombe cestujúceho v lietadle do Londýna.

Mohol by som vám ponúknuť celú plejádu vitamínov, no zostanem pri troch, ktorých zdravotné účinky sa významne podpísali pod zdravie aj rodinných príslušníkov politikov.

Predaj emisií v americkej garáži. Nástenkový tender. PPP projekty s aktívnym budovateľským úsilím brata predsedu vlády a adekvátnym ziskom z podielu sedemnásobne predraženej rýchlostnej cesty.

Priam vitamínové bomby.

S výsledkom ?

Nikto za nič nebude niesť zodpovednosť, nikto za nič nezaplatí !

Všímate si to ? Keď je prúser, dovolávajú sa práve mňa, pána Nikto.

Som pán Nikto a moja dôveryhodnosť je o 14 percent vyššia, ako Ficova.

Pýtate sa, v čom je pán Nikto rozumnejší a zodpovednejší a to mu vynáša vyššiu dôveryhodnosť ?

Úspech je v poznaní skúsenosti posledných 23 rokov so slovenskou podvyživenou demokraciou. Chuderkou, ktorá dopláca na známe skutočnosti.

Volič, naivný volič ktorému sa rozostruje zrak pri istotách,  je volič konajúci nerozumne. Výsledkom je rozvrátené hospodárstvo a bujaré politické opatrenia Mediálneho politika nasmerované k tým, ktorý ho pred dvanástimi rokmi skonštruovali.

Následky nedopadajú iba na nerozumného voliča, čo v jeho svete ilúzií istôt je skôr výhodou presilovej hry, ale na všetkých.

Je to tragické, keďže Mediálny politik bol blízko cieľa, že mu nové voľby neprinesú článok IV. Socialistickej ústavy o vedúcej úlohe KSČ. Dnes prefarbenej do ružovo červenej Smer-SD.

Nikto (nie) je dokonalý ! Má však jednu výhodu.

Určite príde deň, že tak, ako pri skúškach na vodičské preukazy už zaviedli povinnosť byť gramotný – slovom aj písmom – kedy aj pri volebnom akte sa bude požadovať gramotnosť.

Pána Nikto však trápi jedno poznanie.

Skorumpovaní politici môžu spokojne korumpovať ďalej a beztrestne.

Ďalší Mediálny politik, Igor Matovič, to povedal na plný parlament :

„Za Gorilu (ne)pôjde do basy Nikto“.

Chápem, že pre ľudí, ktorí sa dostali do politiky, je to otrasné poznanie. Na otázku, kto je najdôveryhodnejší politik až 47 percent opýtaných odpovedalo :

Predsa, pán Nikto.

  • SlabéVýborné (+13 skóre, 17 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?