Publikované: 16.10.2019

Moslimskí duchovní v Anglicku podporujú znásilňovanie bielych žien

“Imámova podporu starostlivosti krúžky”, moslimský vodca pohľadávky
Oxford starostlivosť prsteň bol podporovaný imámov, ktorí podporia nasledovníkmi, že biele ženy si zaslúžia byť “potrestaní”, islamský vodca vyhlásil.
Dr Taj Hargey, imám Oxford islamskej kongregácie, povedal, rasy a náboženstva bolo neoddeliteľne spojené s nedávnou záplavou starostlivosti kruhov, v ktorých moslimskí muži cielené neplnoleté dievčatá biele.
Začiatkom tohto týždňa sedem členov kruhu detskej sexuálnej z Oxfordu boli uznaní vinnými nútiť maloletých dievčat, aby sa dopustil “extrémny zvrhlostí”.
Ich obete, vo veku medzi 11 a 15, boli upravené a pendloval s alkoholom a drogami pred sexuálne napadol a nútil k prostitúcii. Zamerali sa na “mimo kontroly” teenagerov.
Dr Hargey povedal, že prípad hanbu na mesto a obce a je súbor späť harmóniu komunity kríž.
Ale ešte horšie je odmietnutie čeliť až do svojej reality, napísal v denníku Daily Mail.
Súvisiace články
Sexuálna gang dopustil starostlivosti a gang znásilnil zraniteľné dievčatá 14.mája 2013
Oxford sex gang: rady a polícia “by mal zvážiť svoje postoje” 15.května 2013
Oxford sex gang: dievčatá vo veku 11 až “nútené k prostitúcii” 14.mája 2013
Činnosť krúžku sexuálnej Oxford sú “zviazané s náboženstvom a rasy”, pretože všetci ľudia – aj keď z rôznych národností – boli moslimovia a že “zámerne cielené zraniteľné biele dievčatá, ktoré sa objavili považovať za” ľahkú mäsa “, použiť jeden z ich odhaľovať, rasistické frázy, “povedal Dr Hargey.
Tento postoj bol povýšený náboženskými vodcami, verí. “Na jednej strane väčšina imámov vo Veľkej Británii sú jednoducho pomocou svojich puritánsky kázne na podporu nosenie hidžáb a dokonca aj burka medzi svojimi prívržencami ženských. Ale katastrofálny výsledok môže byť brutálny misogynie vidíme v kruhu sex Oxforde. ”
Ľudia po špičkách okolo otázok a odmietajú diskutovať o problémoch, ktoré odhalila škandály, ako sú “od Rochdale do Oxfordu a Telford do Derby,” napísal.
Vo všetkých prípadoch sa páchatelia boli moslimskí muži a obete boli neplnoleté dievčatá biele.
Predstierať, že to nie je problém, je islamská komunita je “ideologický popretie”, povedal Dr Hargey.
“Ale jeden z dôvodov, tento škandál vôbec stalo práve kvôli takýmto politicky korektné myslenie. Všetky agentúry štátu, vrátane polície, sociálne služby a starostlivosť o systéme, sa zdalo túži ignorovať odporný vykorisťovania, ktorý sa deje pred ich očami.
“Vydesený obvinenia z rasizmu, zúfalý nebola narušená oficiálny krédo kultúrnej rozmanitosti, ale nič nepodnikla proti zrejmého zneužívaniu.”
Muži bolo umožnené, povedal, prísť a odísť z domov s opatrovateľskou službou orgánmi, a ak situácia bola obrátená s gangmi bielych mužov Pustošiace moslimských teenagerov “štátu Agentúry by rokoval s väčšou ochotou.”
Islam hlása pravda, rešpekt pre ženy, ale v mešitách po celej krajine je iná doktrína kázal – “ten, ktorý očierňuje všetky ženy, ale zaobchádza so zvláštnym opovrhnutím biele,” povedal imám.
Muži sa učia, že ženy sú “občanmi druhej triedy, o niečo viac než veciach alebo dŕžav, nad ktorými majú absolútnu moc,” tvrdí v stĺpci.
“Pohľad na niektorých islamských kazateľov voči ženám bielych môžu byť otrasné. Povzbudzujú ich nasledovníci veriť, že tieto ženy sú zvyčajne promiskuitný, dekadentnej a povrchné – hriechy, ktoré sú o to horšie, tým, že sú kaffurs alebo neveriaci.
“Ich dress code, z minisukne, aby bez rukávov vrcholy, má odrážať ich nečistý a nemorálne výhľad. Podľa tohto myslenia, tieto biele ženy si zaslúži byť potrestaný za svoje správanie tým, že je využívaná a degradovaný. ”
Takéto prípady môžu byť v budúcnosti zabrániť, ak Británia opúšťa blinkre politickej korektnosti, uzatvára.

 

Podľa http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/10061217/Imams-promote-grooming-rings-Muslim-leader-claims.html

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?