Publikované: 27.10.2012

Múr rozdeľujúci Europu alias Švédsko je najlepší islamský štát

Berlínsky múr padol ale nové múry sa dennodenne vztyčujú vo všetkých imigrantských územiach. Tieto múry sú výsledkom katastrofálneho zlyhania multi-kultúrnej politiky súčasných occidentálnych štátov.

Múr rozdeľujúci Europu alias Švédsko je najlepší islamský štát

Steny môžu byť použité, aby ľudia ostali vo vnútri, alebo aby zabránili ľuďom vstúpiť ako sa to stalo, keď bol postavený Berlínsky múr v roku 1961 a dnes múry vztyčujúce sa po celej Európe.

Tieto súčasnej múry sú známe pod názvom “no go” zóny, oblasti, ktoré sú tabu pre nemoslimov. Tieto zóny fungujú ako mikro-štáty, riadiacimi sa právom šaría. Na mnohých miestach, od Malmö po Hamburgu a z Liverpoolu po Rotterdam, úrady hostiteľskej krajiny stratily účinnú kontrolu nad týmito zónami, a často nie sú schopné poskytnúť ani základné verejné služby – ako je policajná a požiarna pomoc a záchranná služba – bez povolenia miestneho imáma.

Toto sú, bez prikrášľujúcich slov, následky multikultúrnej politiky, ktorá povzbudzuje moslimských imigrantov žiť v paralelných spoločnostiach, “zamurovať sa” v túžbe po separácii a v snahe hostiteľov zabrániť integrácii.

V Británii, napríklad moslimská skupina menom Moslimovia proti križiakom, spustila kampaň s cieľom konvertovať dvanásť britských miest – vrátane Londýna – do nezávislých islamských štátov. V “Tower Hamlets” (oblasť východného Londýna), extrémistickí moslimskí kazatelia sa neustále vyhrážajú smrťou ženám, ktoré odmietajú nosiť islamské závoje. Okolité ulice sú polepené plagátmi, ktoré uvádzajú: “. Vstupujete do pásma kontrolovaného šaríou, kde sa uplatnňujú islamské pravidlá” Moslimský extrémista Abu Izzadeen provokoval bývalého ministra vnútra Johna Reida slovami: “Ako sa opovažuješ vstúpiť do moslimskej oblasti!”

Pri poslednom sčítaní, francúzska polícia konštatovala existenciu 751 “no go” zón (Zones Urbaines Senzibles, ZUS), uvedených na webových stránkach francúzskej vlády. A mešity v Paríži vysielali kázania a skandovania “Alláhu Akbar” cez reproduktory do ulíc. Bez naťahovania – toto predstavujú okupačné sily vo Francúzsku.

Je známy a široko publikovaný prípad, keď sa hasiči snažili uhasiť požiar v hlavnej mestskej mešite v Malmo vo Švédsku, napadli ich moslimovia hádzaním kameňov. Dôvodom incidentu bolo, že hasiči nezískali povolenie od imámov na vstup do “ich” komunity. Podľa najdôležitejšieho imáma v Malmö Abu Adly Hajar: “Švédsko je najlepší islamský štát.”

Tieto rozdeľujúce múry majú zničujúci vplyv na európsku spoločnosť. Moslimskí extrémisti používajú oddelenie ako taktiku obracania na vieru, a Európania často popisujú tieto zóny ako dôkaz, že moslimovia nemôžu byť integrovaní. Vlády na otázku, ako chcú udržať stabilitu, zostávajú a konajú v prospech multikultúrnej pozície. Avšak toto podvolenie sa multikulti neprináša očakávaný výsledok. “No-go” zón rozširujú nepriateľstvo, tieto oblasti sú časovanými bombami, čakajúcimi na spustenie dokonca aj relatívne neškodnými okolnosťami.

Po celé desaťročia bol Berlínsky múr symbolom oddeľujúcimi dva svety: Slobodu a diktatúru. Je poučné, že nové múry oddeľujú liberálne hodnoty od myšlienok o náboženského extrémizmu spôsobom, ktorý nie je odlišný od minulosti. Aj keď “no go” zóny nie sú oddelené delami, tankami a ostnatým drôtom od hostiteľskej spoločnosti, oddelenie nie je o nič menej skutočné a o nič menej nebezpečné.

http://www.stonegateinstitute.org/2395/walls-divide-europe

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?