Publikované: 26.02.2015

Mužská štetka

Poviem ti, čo chceš počuť. Chceš aby som ťa ľúbil? Budem….A čo sa stane potom? Odídem, pretože som mužská štetka. A zaplatila si…

 

Prostitúcia, najstaršie remeslo na svete, tu bola, je, aj bude. Niektorí sa z toho tešíme, iní ukazujeme prstom a pohoršene otáčame hlavou. V minulosti v nej boli odborníčkami ženy, no karta sa obracia a pomaly ale isto si v nej hľadá miesto aj to drsnejšie pohlavie. Muži si kupujú svoje Pretty Woman za finančné naturálie. Je to obchodná transakcia pri ktorej za oplátku dostanú trochu vášne.

A ako je to z opačného hľadiska? Mužská štetka na ktorú myslím ja, sa trochu od tej ženskej líši. Nestojí na chodníku, nie je výrazná a perfektne sa maskuje. Tak kde ju hľadať? Je to jednoduché, sú všade.

Nájdeme ich posedkávať v manažérskych stoličkách, číhajú na sociálnych sieťach, práve popíjajú luxusné vínko alebo si čítajú tento článok. Charakterizuje ich vysoká inteligencia, neuveriteľný šarm a sú zahalené rúškom tajomstva. A majú ešte jedno zamestnanie. Sú fantastickí manipulátori. Ľudia ich zbožňujú, sú obľúbení, obdivovaní a vždy dostanú to čo chcú. Najlepšie je mužskú štetku nehľadať, avšak pozor ona si vás nájde. Rada aby ste nevychádzali z domu je nad zlato, no nie je realizovateľná. Takže dámy, pripravte sa na to, že ono to raz príde. Hovorí sa, že múdri ľudia sa učia z chýb iných a tí hlúpi…. Avšak mužskej štetke naletí každí. Nie je zaručený recept ako sa jej vyhnúť. Recept vlastne neexistuje. Keďže štetka sa adaptuje ako chameleón, aj praktiky sa zdokonaľujú.

Najvhodnejšou klientkou pre našu štetku je dôverčivá žena, ktorej chýba láska a neha. Strašné klišé. A to vám aj ponúkne. Budete najkrajšia, tá pravá, budete sa cítiť fantasticky, vtipne a inteligentne. Princezná ktorá našla svojho princa. Ak ani lichôtky nezaberú povie vám, že sa do vás zamiloval. Je toto možné? Veď je to láska na prvý pohľad! Prvý aj posledný. Odovzdáte sa mu. Celým srdcom a telom. A potom? Práve ste ho vyplatili. Dostal to čo chcel. Jemu nešlo iba o sex a vášeň. Išlo mu o chvíľkovú lásku, išlo mu o vás. Chcel vás vlastniť celú, nestačilo iba telo. Veď tá najväčšia zbraň je vo vašej hlave. A neklamal. Miloval vás, hoci možno iba mesiac, dva. Neodpovedá na správy? Nedvíha telefón? Mužská štetka si vás už dávno zo života vymazala. Urobte to tak aj vy. Neskôr vám dopne, že ste boli podlo skôr psychicky ako fyzicky zneužitá. A čo je na tom to najlepšie? Mužskej štetke už nenaletíte.

Čo je teda lepšie, byť mužskou štetkou alebo tou ženskou? Najlepšie je, nebyť štetkou vôbec.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?