Publikované: 22.05.2013

Na blogovisku PRAVDA nesmiete písať o Rómoch pravdu!

Písať o nich môžete, ale len pozitívne veci napr. chváliť ich ako si trebárs upratali na Luníku IX. – a podobné kraviny, ale ak napíšete, aká je skutočná realita, čiže aká je pravda,

tak vám administrátori také blogy z titulky jednoducho stiahnu, respektíve ich vymažú celkom.

Žiaľbohu aj takto si poniektorí ľudia predstavujú demokraciu a ak sa na nich „osopíte“ argumentom, že predsa ste v svojich blogoch nenapísali nič zlého, tak vám to vysvetlia takým spôsobom, že oni nato majú právo lebo s ich pravidlami ste súhlasili vtedy, keď ste sa na ich blog zaregistrovali. L

Ako príklad vám tu predkladám moje čerstvé blogy na PRAVDE a zároveň aj vyjadrenia administrátora k tomu prečo mi ich úplne stiahol „na vedľajšiu koľaj“

http://kormidlo.blog.pravda.sk/2013/05/21/

Takto to vyzerá na dvore u tých Rómov v Maláckach

Čo poviete nebude aj pred našim rodinným domom vyzerať dvor podobne ako dvor tých Rómov, ktorí žijú v susedstve pána Dobrovodského v Maláckach, ak Rómom umožním bývať v podnájme nášho rodinného domu?!

A tu vám predkladám písomné stanovisko o tom, akým argumentom sa obhajuje administrátor PRAVDY, že mi blog vymazal:  adminovi som napísal, aby mi vysvetlil dôvod, čím som sa previnil? Odpovedal mi, že tým, že podozrievam mladého Róma, že mi nebude platiť za podnájom a tak všetkých Rómov vrhám do jednej “čiernej diery” a tým zároveň o nich šírim nepravdy, lebo, čo ak ten Róm mi bude poctivo platiť tak, ako sa dohodneme?! Nato som adminovi odpísal toto: Nech mi vysvetlí, z čoho mi ten Róm bude platiť 100 Eur, keď ešte by musel platiť minimálne ďalších 10 Eur elektrárňam za elektrinu? Chcete mi azda tvrdiť, že oni traja vyžijú mesačne zo 40 eur a ešte k tomu ako sa mi Róm priznal, už čakajú ďalší prírastok do rodiny???

P.S. Už len dodávam, že tým našim susedom ešte pred 2 rokmi decka zahádzali vo dvore studňu s kvalitnou pitnou vodou všelijakým odpadom a to úplne až po sami vrch. Starosta ich musel riešiť tak, že im umožnil aby si čerpali vodu z prípojky, ktorú máju miestne potraviny v spojitosti s krčmou, ktorá je v ich tesnom susedstve. (Je však otázne, či obci aspoň niečo za tu vodu platia, keď “nemajú peniaze”?!)

 • SlabéVýborné (+6 skóre, 8 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Ty sa ešte tomu aj čuduješ? Čítal si vôbec po sebe tie výplody? Ty patríš s takými xenofóbnymi názormi na psychiatriu a nie na blog.

  1. Ladislav Serenča

   No vidíš a mne sa stačí pozrieť na Tvoju fotografiu a mi je hneď jasné, že si z tej psychiatrie práve ušiel :D

 2. Ján Gaborčík

  ani na blogu sme nemôžeš písať pravdu o rómoch -t.j. o diskriminácii majority.

  1. Ladislav Serenča

   Jano, viem o tom a sám som začínal blogovať na SME pred 4 rokmi, ale akonáhle som o nich začal písať – a len to, čo je pravda – tak ma napriek tomu odstavili na vedľajšiu koľaj. Pôvodne som chcel napísať, že aj na blogu SME sa o nich nemôže písať pravda, ale myslel som si, že sa to tam už trochu zmenilo, lebo odvtedy som o nich ani nezavadil.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?