Publikované: 24.05.2022

Na Marse vraj našli skamenenú ženu s dieťaťom

Exopolitike a „ufológii“ sa nevenujem práve pre neoveriteľnosť informácií, prekračujúcich hranice nastavení ľudskej zmyslovosti a schopnosti reálne vyhodnotiť zážitkovú skúsenosť s odkazom na daný moment zmyslových podnetov. Aj z toho dôvodu spravidla ide o zle zdokumentované príhody. Pribudli technologické možnosti fake videí…
Vôbec prvé vypočutie konalo sa pred Kongresom USA pred týždňom. Veľká časť zamerala sa na asi 400 pozorovaní a 144 správ z minulého roka a o nevysvetlenej činnosti od roku 2004 v otvorenej diskusii medzi predstaviteľmi Pentagonu a vojenského námorníctva. Naplnila sa tým aj vôľa prezidenta Trumpa, v zmysle jeho Dekrétu, ktorým takúto správu nariaďuje Pentagonu s odôvodnením: „Verejnosť by sa mala dozvedieť…“.
Môj stručný skeptický záver nie pesimistu ani optimistu ale realistu v dobrom i zlom, osoby, ktorá sa venuje „pozemským veciam“ píšuci o procesoch samo zničenia a zániku západnej civilizácie je, a nič iné som nečakal, za seba: Nič som sa nedozvedel… ale bol to “nervák“ podobný detektívke (1).

Už desiatky rokov „sa vie“ že na odvrátenej strane Mesiaca leží vesmírny koráb, ktorý mala zaregistrovať misia Apollo 20 (2,3).
Pridávam, že „sa vie“ aj o pozemských nefilim, nadľudských obroch, potomkoch padlých zlých anjelov a ľudských žien. Žili za čias Noacha (1M 6.1-4) (4)

Okrem toho, že na Marse je či bola voda, planéta bola vraj osídlená „ľuďmi“. Surfovaním zahraničnou tlačou čo kde zasa vyvádza „world superstar“ Zelenský, aktuálne údajne s majetkom 85 miliónov dolárov (aj s korupcie Bidenovcami) „podbehlo mi“ na ruských weboch s témami exopolitiky a UFO toto (5,6,7):

V Lomonosovom kráteri na Marse našli skamenenú ženu s dieťaťom ako ľudí v Pompejách. Snímky vraj urobila NASA. Otázkou zostáva, ako sa marťanská žena a dieťa skameneli? Odborníci na mimozemské formy života z Akadémie vied Ďalekého východu sa domnievajú, že tento prípad je identický s kataklizmou v Pompejách. Potom láva z Etny pokryla obyvateľov a premenila ich na sochy. Na Marse bol podobný scenár: magma, ktorá unikla na povrch pri zrážke s asteroidom, vymazala väčšinu blízkych území, no nejaké dôkazy o marťanskej civilizácii zostali. Hmm…
Naložte s nimi ako uznáte za vhodné. Kríza na Ukrajine s tým nemá nič spoločné. Exopolitika tvrdí opak. Vraj Biele klobúky už na náprave vecí a likvidácii zla tohto sveta pracujú…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Ak pri klikaní na odkazy (zdroje) zistíte že “stránka alebo videá už nie sú dostupné”, ide “len” o “čistenie informačného priestoru”. V čase ich preberania som ich samozrejme, videl, čítal a ešte práve preto boli zdrojom pre môj článok. Každá cenzúra je politicky podozrivá. Usvedčuje cenzora z nekalých politických úmyslov. Západná civilizácia prestáva byť demokratickou v mene demokracie.

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?