Publikované: 17.12.2021

Načo by slúžila vojna s Ruskom?

Každý republikánsky senátor okrem Randa Paula je zjavne dosť hlúpy na to, aby si myslel, že presadzovanie zbytočnej (a katastrofálnej) vojny s Ruskom je sakramentsky šikovný spôsob, ako získať podporu od senilného Bidena a Demokratickej strany. Ak tomu veria, sú skutočne „deti“, ako nedávno povedal Tucker Carlson.

Za týmto zlým výpočtom sa skrýva ďalší. Týmito RINO základňa pohŕda za podkopávanie prezidenta Trumpa a zapredávanie národa. Ako vytrhnú kontrolu nad Republikánskou stranou Donaldovi Trumpovi, ktorého podpisovou zahraničnou politikou bolo ukončenie večných vojen? Čo tak národná vojnová horúčka – alebo dokonca malá vojna (dúfajú, že bude malá)?

Títo krátkozrakí blázni odmietajú čeliť tomu, že vojna alebo bezprostredná hrozba vojny je dokonalou výhovorkou na implementáciu novej formy usporiadania a kontroly zhora nadol, ktorá nahradí mandáty, blokády a očkovacie preukazy. Mimoriadne právomoci, ktoré „tajná vláda“ získala z „vojny proti terorizmu“, stále existujú. Čo lepšie znamená rozšíriť ich do úplnej fašistickej diktatúry, než hrozba vojny s Ruskom?

Spojené Štáty Americké dnes smerujú do veľmi kritickej fázy boja proti celosvetovým globalistom na čele s Britským impériom o získanie spätnej kontroly nad svojou demokratickou krajinou, do nepochopiteľného boja, ktorý bol už dopredu zmrzačený hrubým podvodom vo forme neustáleho obvinenia ‘Rusko, Rusko, Rusko’ a potom obvinením proti prezidentovi Trumpovi a nakoniec ukradnutými voľbami v roku 2020.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?