Publikované: 10.04.2013

Nadpráca redaktora- bieliča v televízii TA3.

Občas, pozerám zaujímavé politické relácie na TA 3, ale dnes som zostal v šoku.To, čo tam vyvádzal “eštebácky vyšetrovateľ” Bielik je suterén politického objektívneho spravodajstva resp. dialógu. Redaktor Bielik mi pripadal ako zastrašený redaktor , ktorý dostal poslednú šancu od svojich zamestnávateľov. Bola tu evidentná snaha zahnať svojimi podrazáckymi a nemiestnymi otázkami a vedením tzv. diskusie Lipšíca do kúta a spraviť z neho nedôveryhodného politika a podvodníka, ktorý je napojený na amerických imperialistov. To, ako Bielik nevkusne, až bezočivo vyšetroval odkiaľ ma svoj legálny a zdanený príjem bolo fakt  primitívne. Vždy dookola si hudol svoje a odvolával sa na svoje údajne zdroje, Lipšícovi skákal do reči a nedával mu priestor veci vysvetliť. K diskutujúcim zo Smeru sa tento “zapredaný” redaktor takto nikdy nesprával a keď tak im väčšinou nahrával a pritakával.

TA3, nielen pre mňa, je už televíziou , ktorá ma ďaleko od objektivity a slúži na manipuláciu verejnej mienky, nielen Pentou, ale aj Smerom.Pán Bielik to totálne prestrelil, pochybnou a neoverenou argumentáciou a evidentne pracoval aj s domienkami. Možno dostal inštruktáž , či “noty” od svojich mecenášov, alebo od premiéra,ako dehonestovať Lipšíca v očiach verejnosti po tom , čo sa v predošlej relácii, pán redaktor, trocha pochytil s premiérom. Vtedy sa snažil, aspoň v náznaku byť objektívny, ale asi to prestrelil , takže  bol pravdepodobne na koberčeku. Alebo je už načisto mimo reality a objektivity?  Bola to z jeho strany očividne snaha o všemožnú diskreditáciu “nevyhovujúceho” politika v priamom prenose.Prečo sa nepýtal iných, ozaj zlodejov a zbohatlíkov, koľko zarábajú a ako prišli k obrovskému majetku a vôbec neštudovali v Amerike-Harvarde, ale majú nanajvýš učňovky, alebo boli eštebákmi a dnes sú inde, minimálne ako exekútori. Alebo, čo keby sa Bielik spýtal Róberta ,aby mu vysvetlil, ako získal sponsorský peniaze iba vlastnou hlavou? Myslím  si, že mnoho ľudí, čo ju sledovali majú jasne v tom, aká v skutočnosti je” objektívna” televízia TA3 a komu ozaj slúži.

Bielik, chcel”vybieliť” Lipšíca do čierna, ale spravil medvediu službu celej TA3. Priklincoval to záverom, ako “exelentne” ukončil túto jednostrannú diskusiu. Keď mu Lipšíc začal oponovať a povedal , že slúži Pente, tak ho “vypol” a zaraz ukončil reláciu, takže sme sa nedozvedeli nič z toho, čo by mohlo  ”poškodiť dôveryhodným mecenášom” z Penty,alebo vládnucim politikom”. Lipšíca pozvali do TA3, iba s jediným zámerom pošpiniť ho,všetci vieme, že aj za Gorilu, lebo ako podotkol nepriamo “investigatívny novinár a profesionálny redaktor” Bielik, niekomu vadí, že Slovensko si hľadá nového lídra. Zaúradoval tu zrejme strach kryptoboľševikov na Súmračnej a aspoň takto, preventívne zaútočili cez svoju televíziu na prípadného lídra pravice. Zbabelo, úboho a hlúpo,ako je to na Slovensku zvykom . Nakydať a pošpiniť každého, ktorý oponuje svorke vlkov a ma iný názor, ako strana “sociálnych istôt”, či jej mecenáši.Má to ďaleko od politickej kultúry a etiky, aj vďaka servilným redaktorom.

 • SlabéVýborné (+204 skóre, 264 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Koľko vlastného času si nad týmto posolstvom hútal? Budíček človeče! Ako dopadli voľby? To že tu ty fňukáš a snažíš sa popierať realitu je pekným príkladom toho, ako pravicoví fandovia fungujú. žijú vo svojom svete, kde vsetci nenávidia Fica, držia sa za ruky a spoločne plačú na hrobe údajnej demokracie, ktorá vraj funguje iba vtedy, ak sú pri koryte gorilky alebo sasanky. A popritom stačí tak málo. Veď uz Radičová ti to povedala. Stačí nekradnúť. Keby sa toho tvoji vodcovia držali, teraz si sa tu mohol škerit blahom.

  1. Nuž nie gorilky, ale tie najsamväčšie gorily sú práve pri moci… máš to chudáčik kubánsky dopingový matador v magorhlave popletené

 2. Juantorena, nie si vhodný synonyma svetového športovca z Kuby. Autor v článku neskutočne objektívne vystihol úbohý a sarkasticko – likvidačný zámer “žurnalistu” p. Bielika vo večerných hodinách na adresu p. Lipšica dňa 10.4. v relácii TA3 . To nebol rozhovor redaktora s pozvaným hosťom, ale obyčajný / ako píše aj autor článku/, komančovský výsluch “vyšetrovateľa” z 50-tich rokov s obžalovaným. P. Bielik si však strelil vlastný gól. Žalobca skončil ako klamár, amatér a žiaľ aj úbožiak aj s celou TA 3. Možno, keby si bol túto reláciu aj videl, nepísal by si len tak dovetra , aby si len na niekoho nadrístal. P.s. : mal by si si znemiť svoje prístupové heslo , aby si v budúcnosti nemusel haniť športovca a veľkého človeka – Junatorenu.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?