Publikované: 17.12.2020

Najvyšší súd USA k žalobám

Texaský generálny prokurátor Ken Paxton podnetom pre Najvyšší súd USA žaloval Pensylvániu, Michigan, Georgiu a Wisconsin s petitom zneplatnenia ich volebných výsledkov v prospech Joe Bidena.
Najvyšší Súd 11.12. o svojom krátkom vyhlásení uviedol: „Štát Texas nepreukázal, že má zákonné právo podať žalobu, pretože neuviedol súdne rozpoznateľný záujem na spôsobe, akým iný štát vedie svoje voľby. Všetky ďalšie nevybavené návrhy sú zamietnuté ako diskutabilné.“
V uznesení sa uvádza: „Návrh štátu Texas na povolenie výboru SCOTUS podať sťažnosť sa zamieta pre nedostatok legitimácie podľa článku III ústavy.
Texas v žalobe nepreukázal súdne poznateľný záujem na spôsobe, akým iný štát vedie svoje voľby.“
Podľa súdu „Texas nemá vplyv na spôsob organizácie volieb v iných štátoch Únie.“
Texas nemal právo žalovať Gruzínsko, Michigan, Pensylvániu a Wisconsin kvôli ich vlastným volebným pravidlám a zákonom.
Než sa podozrenia a domnienky priblížili pravdepodobnosti, plynul čas hrajúci proti Trumpovi a nastal stav časovej tiesne, čo spôsobilo, že narýchlo napísané podnety obsahovali množstvo domnienok bez dôkazov len v rovine konšpiračných teórií…
Podporovatelia Trumpa uviedli, že zatiaľ nemajú dôkazy preukazujúce ich obvinenia, ale chcú ich získať preskúmaním hlasovacích lístkov a údajov o voľbách, aby zaistili dôkazy o podvodoch. Toľko CNN z 12. decembra.
https://edition.cnn.com/2020/12/12/politics/texas-pennsylvania-supreme-court-alito-thomas-explained/index.html
Správa obsahuje aj stručné odôvodnenie dvoch sudcov hlasujúcich proti siedmim za odmietnutie žalôb.
Môže sa stať, že Najvyšší súd USA sa bude musieť vrátiť do „hry“ a zaujať iné, než stanovisko z pozície pozitívneho ústavného práva.
Mediálny mainstream sa „spokojne“ pridŕža výsledkov hlasovania Zboru voliteľov zo 14.12. v pomere 306 proti 232 hlasom pre Bidena.

Dohady a konšpirácie sa menia na poznatky, ktoré pribúdajú:
https://www.youtube.com/watch?v=pMjCi56zrHg&feature=emb_logo
V závere predčasne ukončeného videozáznamu počuť čiesi hlasy: „Opustite miestnosť!“.
Spoločnosť Vote Machine robí oprávne kroky kroky proti konzervatívnym médiám
Spoločnosť Smartmatic spoločnosti Voting Machine žaluje tri spravodajské weby; požaduje od nich stiahnutie tvrdení, že bola zapojená do zmanipulovania volieb v prospech Joea Bidena.
„Spoločnosť Smartmatic požaduje úplné stiahnutie všetkých správ o nepravdivých a hanlivých vyhláseniach zverejnených spoločnosťou Fox News. Toto stiahnutie musí byť vykonané s rovnakou intenzitou a úrovňou krytia, aké bolo použité na hanobenie spoločnosti,“ uvádza sa údajne v právnom oznámení.

          

„Táto kampaň je útokom na volebné systémy a volebných pracovníkov v snahe potlačiť dôveru v budúce voľby a potenciálne potlačiť vôľu voličov nielen tu, ale aj v demokraciách po celom svete,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Smartmatic Antonio Mugica vyhlásenie. Hmm…
https://summit.news/2020/12/15/vote-machine-company-threatens-legal-action-against-conservative-media/
Volebná noc z 3. novembra (oneskorenia odosielania volebných hlasov, zatemnené okná, stráženie miestností; Michigan, Wisconsin, Georgia: modrá Trump, červená Biden):
Senátor Rand Paul na Twitteri uviedol dôkazy o podvodoch s voličmi vo viacerých štátoch, kde sa prezident Trump v noci z 3. A nad ránom 4.11. „stratil“.
Twitter červeným: „Toto tvrdenie o volebných podvodoch je sporné“.

            

Senátorove komentáre šliapu na päty po pätách sudcovi v Gruzínsku, ktorý nariadil vymazanie a opätovné nastavenie hlasovacích strojov a vymazal všetky zvyšné dôkazy o volebných podvodoch v celej krajine.
https://summit.news/2020/11/30/rand-paul-highlights-vote-fraud-predicts-big-tech-will-censor-him-big-tech-censors-him/
Dnes, 17.12.: Právnik Sidney Powell aj generál Michael Flynn odporučili prezidentovi Trumpovi, aby okamžite spustil výkonný príkaz, ktorý podpísal v roku 2018, o zahraničnom zásahu do volieb (ohrozenie národnej bezpečnosti).
Výkonný príkaz vyžaduje, aby riaditeľ Národnej spravodajskej služby (DNI) poskytol správy o zasahovaní zahraničných vlád do 45 dní od konania volieb.
https://www.brighteon.com/3bb8e7ab-530d-42c9-96cd-477ab1610de8
Viac správ tu: https://www.brighteon.com/
Forenzný audit zistil, že súbory denníka zabezpečenia boli odstránené zo všetkých strojov Dominion, aby sa skrylo prepínanie hlasov.
Po tom, čo volební úradníci zistili „závady“, ktoré presunuli 6 000 Trumpových hlasov Bidenovi, nariadili súdy v okrese Antrim v Michigane audit hlasovacích strojov Dominion.
Forenzný audit vykonala Allied Security Operations Group (ASOG). Táto skupina vykonala forenznú duplikáciu na serveri volebného manažmentu kraja. Skúmali kompaktné flash karty používané miestnymi okrskami v ich systéme Dominion ImageCast a kontrolovali pamäťové karty použité v termináloch Dominion Voter Assist Terminal a pamäťové karty použité v anketovej knihe.
Tento forenzný audit našiel zjavné dôkazy o koordinovanom útoku na prezidentské voľby v roku 2020.
Federálna volebná komisia povoľuje chybovosť 0,0008 percenta pre všetky hlasovacie zariadenia používané pri voľbách v USA. Stroje Dominion v kraji Antrim mali chybovosť 68,05 percenta ! Ešte šokujúcejšie: Protokoly o rozhodovaní o hlasovaní a protokoly o bezpečnosti pre všeobecné voľby 3. novembra boli odstránené. Všetky protokolové súbory z predchádzajúcich volieb sa nachádzali v prístrojoch, ale niekto vo vnútri dokázal vymazať všetky dôležité protokolové súbory pre voľby v roku 2020.
Uskutočnil sa koordinovaný pokus o zakrytie bezpečnostných protokolov, ktoré ukazujú prepínanie hlasov v širokom rozsahu.
“Proces rozhodovania je najjednoduchší spôsob, ako manuálne manipulovať s hlasmi,” napísal Russell Ramsland, ktorý pripravil súdnoznaleckú správu. „Nedostatok záznamov zabraňuje akejkoľvek forme zodpovednosti za audit a ich nápadná absencia je mimoriadne podozrivá, pretože súbory existujú v predchádzajúcich rokoch a používajú rovnaký softvér. Musíme dospieť k záveru, že záznamy o volebnom cykle do roku 2020 boli odstránené ručne.“
Táto bombová správa bola zverejnená 14. decembra v deň práce Zboru voliteľov po schválení Kevinom Elsenheimerom, hlavným sudcom 13. obvodného súdu v Michigane.
“Pretože úmyselne vysoká chybovosť vedie k veľkému počtu hlasovacích lístkov, ktoré majú byť posúdené volebným personálom, musíme vyvodiť, že došlo k hromadnému rozhodnutiu,” varoval Ramsland. “Pretože však chýbajú súbory a protokoly o súdnych rozhodnutiach, zatiaľ sme neurčili, kde k hromadnému rozhodnutiu došlo alebo kto bol za ne zodpovedný.”
Inými slovami, demokrati vopred pripravili a koordinovali svoj útok na volebný systém USA a manipulovali s bezpečnostnými denníkmi, aby zakryli svoje podvody.
V okrese Antrim hlasovacie stroje odmietli nehorázny počet hlasovacích lístkov na posúdenie. V procese rozhodovania môžu volební pracovníci určiť konečný výsledok každého hlasovania. Hlasovacie stroje Dominion boli zjavne naprogramované tak, aby odmietli veľké množstvo hlasovacích lístkov, aby skorumpovaní demokratickí volební pracovníci mohli nakoniec rozhodnúť o osude týchto hlasovacích lístkov. Tento koordinovaný podvod bude ťažké vysledovať, pretože zradcovia vymazali všetky bezpečnostné protokoly pred 23:00 4. novembra a odstránili protokoly o posudzovaní.
Hlasovací systém Dominion odmietol astronomický počet hlasovacích lístkov, aby ich bolo možné manuálne vymeniť (odkaz na video s predvedením spôsobu vyššie).
Bezpečnostné protokoly sú jediným spôsob, ako vykonať audit trail a zistiť pokročilé vonkajšie útoky na systémové súbory. Ramsland varoval, že „neexistuje primerané vysvetlenie chýbajúcich bezpečnostných protokolov“. Denníky obsahujú všetky zlyhania autentifikácie, ovládacie prvky domény a chybové kódy. Obsahujú tiež informácie o sieťových pripojeniach k súborovým serverom, ktoré zahŕňajú časy, dátumové prenosy, internetové pripojenia a prístupy k súborom.
Systém Dominion ImageCast Precinct skontroloval tím kybernetickej bezpečnosti ASOG v štvrti Central Lake Township – domov pre 1 500 voličov. Počas druhej tabuľky výsledkov volieb tím ASOG zistil, že takmer všetky (1 474 hlasov) v okrsku boli zmenené. Hlasy pre jedného kandidáta zmizli a prešli k Bidenovi.
Tento forenzný audit hlasovacích strojov Dominion je monumentálny. Podľa zákona nemožno potvrdiť voľby v Arizone, Gruzínsku, Michigane, Pensylvánii a Wisconsine, pretože existujú dôkazy o systémových volebných podvodoch.
https://www.naturalnews.com/2020-12-15-forensic-audit-finds-security-log-files-deleted-from-dominion-machines.html
Chystá sa prezident Trump na použitie zákona o povstaní a zatknutia vládnych činiteľov, ktorí sa podieľali na volebných podvodoch?
Pretože Najvyšší súd odmietol spolupracovať s právnymi prostriedkami na nápravu podvodov vo voľbách v roku 2020, mnoho Američanov teraz žiada prezidenta Donalda Trumpa, aby sa dovolával zákona o povstaní.
Tento zákon v zásade splnomocňuje prezidenta USA na potlačenie občianskych nepokojov, povstaní alebo rebélie nasadením vojenských a federálnych jednotiek Národnej gardy všade tam, kde sú potrebné na ochranu a zachovanie republiky.
Zákon ustanovuje, že kedykoľvek prezident identifikuje „prekážky, kombinácie alebo zhromaždenia alebo vzburu proti autorite Spojených štátov ak znemožňuje vynútiť právne predpisy Spojených štátov v ktoromkoľvek štáte bežným súdnym konaním“, môže v prípade potreby odpovedať silou.
Zákon USA je „príbuzným“ Čl. 32 Ústavy o občianskom odpore. V krajnom prípade môže ísť o ozbrojené povstanie (v lepšom prípade ak sa na stranu legitímneho práva postaví armáda a ozbrojené zbory). Zriadi sa dočasná úradnícka vláda do riadnych parlamentných alebo prezidentských volieb.
https://www.naturalnews.com/2020-12-15-trump-invoke-insurrection-act.html

Pozoruhodné je, že vyvracači konšpirácií a hoaxov americké voľby nespochybňujú ani nepotvrdzujú.
Slávny Belingcat radšej publikoval štúdiu, ktorá potvrdzuje, že za otravou Navaľného novičokom, mala byť ruská FSB. Predtým info k pádu Letu MH-17 na Ukrajine. Zasa Rusi. Ako sa Biden prepracoval k víťazstvu, taká forenzná správa „nehrozí“. Lebo.

Za seba: Nejde mi o Bidena či Trumpa. Tu ide o právny štát a demokraciu, ktorú ako najvyššie hodnoty deklarujú USA a podľa ich vzoru EÚ…
EÚ nie sú USA (federácia). Každý štát americkej Únie si za štandardných okolností robí svoje veci v súlade Ústavou USA.
Na to isté má právo každý štát EÚ podľa Lisabonskej zmluvy.
Toľko aj k Maďarsku a Poľsku.
Prezidentské voľby 2020 v USA štandardné neboli.
Výklad Článku 3 Ústavy USA nebol Najvyšším súdom potvrdený všetkými 9-timi sudcami. Nemal patričné informácie. Nechcel.
Ak by áno, vyhlásil by prezidentské voľby za zmätočné a neplatné.
Elektronické “smart” hlasovanie odmietam. Každá hlasujúca osoba vykoná voľbu osobne s hlasovacím lístkom do volebnej urny. Pod kontrolou jednej, druhej a nezávislou treťou stranou (priebeh volieb a sčítanie hlasov). A nebudú problémy.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?