Publikované: 29.05.2022

Nanočastice vo vakcínach a potravinách

EÚ a Slovensko má prísnejšie kritériá, až ako? Kto vie o presnom zložení mRNA anticovid vakcín? Podbehlo mi: Nanotechnológie použité v mRNA vakcínach a až dvoch tisícoch potravinových položiek v USA ostávajú v zložení prísad neoznačené.
Bez toho, aby väčšina Američanov tušila, tisíce potravín na pultoch obchodov obsahujú prísady, ktoré sú vyrobené pomocou nanotechnológií. Prechádzajú procesom, ktorý premieňa striebro, meď, zlato, hliník, kremík, uhlík a rôzne oxidy kovov na drobné častice s veľkosťou atómu o jednej miliardtine metra. Robia to preto, lebo za posledných približne 30 rokov vedci zistili, že pridaním týchto drobných komponentov môžu byť naše potraviny farebnejšie, jasnejšie, krémovejšie a chrumkavejšie, a dokonca ich dokázali udržať dlhšie čerstvé. Ibaže tie potraviny konzumujeme denne.
Podľa čoraz väčšieho počtu skupín na ochranu spotrebiteľov, ako aj odborníkov na zdravie sa však zdá, že je v tom háčik: hoci tieto nanočastice môžu poskytnúť nespočetné množstvo vylepšení, môžu mať svoju cenu a tou cenou je naše zdravie, ktoré môže byť kompromitované bez toho, aby sme o tom vedeli.
Zatiaľ čo krajiny ako Kanada, Francúzsko a blok EÚ zakazujú tieto nanotechnologické potraviny, USA ich FDA nielen povoľuje, ale spoločnosti nie sú ani povinné uvádzať ich na etiketách ich zložiek.
Konšpirujem: Ak nanočastice majú vplyv na zmenu ľudského genómu, bolo by to desivé! V prípade mRNA vakcín ak by nešlo o nevedomosť, čo sa vylučuje, nedbalosť tiež, ale vedomý úmysel, o to desivejšie!!!
Pre účel informácie s odkazom na toto právo, stačí odkaz na článok tuPre tých, čo sa chcú dozvedieť viac o vakcínach proti kovidu a koronavírusu Pfizer/BioNTech a Moderna tuReferenčný článok tu. Ak kto chce, zdroj obsahuje odkazy na ďalšie zdroje.
Presvedčivé dôkazy o pôvode SARS-CoV-2 (kovid 19 a Delta) a variant Omicron neexistujú. Nielen pre vedome možné vedľajšie účinky, Rada Európy vydala rezolúciu č. 2631 o nepovinnom očkovaní a nediskriminácii nezaočkovaných. Právnou ekvilibristikou bola rezolúcia odignorovaná a obídená. Politické reprezentácie s ňou ani “nepracovali”. Akoby ani neexistovala.

Podržte sa: Americká neziskovka v spolupráci s Mníchovskou bezpečnostnou konferenciou, nadáciou Billa Gatesa a Hopkinsovým centrom pre zdravotnú bezpečnosť počas simulačného cvičenia Event 201 (Strengthening Global Systems to Prevent and Respond to High-Consequence Biological Threats) a takmer na deň vraj (!) presne “predpovedala” s ročným predstihom vypuknutie epidémie opičích kiahní (Monkeypox) tento rok v máji! Firma Roche oznámila, že už vyrobila prvý PCR test pripravený na distribúciu už v priebehu leta! Podľa simulácie vírus unikol z laboratória pomyselného štátu Brinia (skratka Británia). WHO aj Rusi (údajné ukrajinské laboratóriá pre biological weapons) už varovali pred únikmi vírusov z laboratórií na Ukrajine! A za simuláciou stoja Bill Gates, Johns Hopkins Center (vysoká škola) a vydavateľ The Economist! USA, akože inak, aj Ukrajina, takú eventualitu popierajú a odmietajú.

Cvičenie Event 201 v roku 2019 hovorilo o nemenovanej pandémii, ale cvičenie z minulého roka priamo a presne pomenovalo, aký vírus to bude a dokonca predpovedalo presne aj mesiac, kedy tento vírus vypukne. Na rozdiel od kovidu, opičím vírusom postihnuté osoby budú viditeľné. Po trasovaní budú osoby so zistenými kontaktmi ako Monkeypox pozitívne prísne karantenizované s nulovou toleranciou. Možno až ako v Čínskom Hong Kongu. Tentoraz pôjde o ľahšiu kontrolu správania a pohybu stigmatizovaných osôb. Epoch Times nie je konšpiračný web.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?