Publikované: 23.11.2021

Napĺňuje sa proroctvo v priamom prenose!

Celý svet je des hore nohami, zvrátené myšlienky a názory dnes zaplavujú ľudstvo neprestajne! Odborné a vedecké a praktické názory sú potláčané a nahradzované ideami ľudí, ktorí sa nehanbia klamať! Aké dôvody majú?

Jedna psychologička to pekne vysvetlila, ale väčšina ľudí nie sú dostatočne vzdelaní, ani poctiví a zároveň úprimní, aby to pochopili a potom niečo proti tomu urobili nielen pre zácharanu svoju, ale pre blízkych a ostatných ľudí!

Starodávne proroctvo, napísané pred viac ako 2 500 rokmi predpovedalo dnešnú situáciu a ako sa pomaly, ale isto pripravuje skolabovanie celej spoločnosti! Jedenásta kapitola knihy proroka Daniela opisuje celý rozvoj:

V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava. Vstúpi aj do krajiny Okrasy…” – Daniel 11:40, 41.

V skrátke: Kráľ juhu reprezentuje USA na čele všetkých demokratických štátov sveta, primárne kresťanských. Kráľ severu je svetová elita, oligarchia, kontrolujúca svetové bankovníctvo, pomocou ktorého presadzuje svoju politiku!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?