Publikované: 07.01.2022

Násilie v Miloslavove

K skutku násilia na maloletom dievčati v Miloslavove: Dnes sa páchatelia protiprávnych skutkov delia na mladistvých a blízko veku mladistvých (BVM).

K trestnoprávnosti a trestnej zodpovednosti maloletých: Ako pedagóg a psychológ som za jednotný štandard – 12 rokov. Dieťa v tomto veku je spoľahlivo spôsobilé odlíšiť dobré od zlého. Ak sú pochybnosti – znalecký posudok psychológa. Ospravedlnenie a ohľad na vek nie je na mieste, nikam nepovedie. Odpustenie nechajme kresťanom a Bohu. Celá tá partia vedela, čo robí… a urobila to rada. Dieťa v puberte musí mať nepriestrelné etické a mravné zábrany pred takými skutkami za každých okolností… dokonca aj mladšie. A je úplne jedno, či túto “zábavu” odkiaľsi odpozerali, a chceli si len “čosi” vyskúšať a overiť, či to funguje. Áno, funguje to. Nemám problém hoc aj s detenčným ústavom pre deti a mladistvých. Tiež funguje. Ibaže Slovensko ho stále nemá…
Výsledok: Budú len kecy. Zabije sa čas. Raz k tomu bude musieť prísť. Speje k tomu tzv. vyspelá západná spoločnosť, ktorej sme sa stali ne-dobrovoľnou súčasťou. Toto už nie je sci-fi. Bude a stále viac diať sa to v tzv. liberálno-demokratických a ľudsko-právne (extrémne slobodársky) saturovaných režimoch. Tento vietor „vanie“ od šesťdesiatych rokov minulého storočia z USA… (ultra ľavicoví liberálni demokrati a neomarxisti). Topia sa v slobode a demokracii. Tu i tam sa od rozkoše z tej dobroty strieľajú, zabíjajú a vraždia… “horsa po dohľade nad dodržiavaním ľudských práv a slobôd vo svete…” v Afganistane nie… najmä v ruskom svete! Islamu sa boja (efekt 11.9.2011)! A vedia, že ich liberálna neomarxistická etika je liberastické pŕznenie pravej humánnej svetskej/kresťanskej etiky!
Prispieva kovidová politológia a z nej plynúce ovocie „chránenej“ nečinnosti školopovinných detí a mládeže. Horor! Namiesto testovania, treba v škole “drviť” etiku a etiketu! Tú ale ich, do škôl importujú neomarxistické “neziskovky”!
Skutok je dostatočne odporný a odpudivý sám o sebe… a nesúhlasím, aby bol “rozoberaný” v školských triedach, aby ho “riešili” školskí psychológovia, tobôž, aby minister školstva dostal “nápad” so “záchrannou misiou” a inváziou “neziskoviek” do akademicky chráneného školského prostredia..!
Polícia je frustrovaná, nevie, kade-kam. Až také zlo tu ešte nebolo. Nemá čas. Rieši priestupky proti kovidu a plní hlavné zadanie: „naháňa“ Fica.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?