Publikované: 22.11.2012

Neberte nám našu krajinu! Protestovali finančné skupiny 17. novembra

Postavené Na Hlavu? prináša reportáž z demonštrácie slovenských finančných skupín pod heslom „Neberte nám našu krajinu!“.
Jedného z účastníkov sme sa opýtali na motiváciu a ciele tohto protestu.
„Jedno ráno som prišiel do svojej pracovne, ešte som si ani nedal rannú kávu, keď som na stole zbadal ‘správu z domova’, po ktorej som zbledol ako stena,“ povedal nám. „Vraj -17. Novembra si berieme naspäť svoju krajinu- prezrádzala titulka. Volám rýchlo svojmu parťákovi, reku, počúvaj, konkurencia nám chce brať našu krajinu!“
„A ďalej?“ Opýtali sme sa.
„Ten vyskočil, začal si nabíjať zbraň, že kto, kto, kričal, že však sme do tých paralelných finančných štruktúr nasypali dosť, aby tu nikto nerobil bordel. A ja že, no bežní občania to organizujú a on že no tak to budeme riešiť ináč, budeme za naše práva demonštrovať aj my! No a tak sme obvolali našich známych ŠtBákov a ich synátorov a poďho všetci svorne do ulíc. “
V tej chvíli sa k nám pretlačil široký muž a rozčúlene nám začal vykladať svoje: „Že vraj bežní ľudia, tfuj, kde boli tí papľuhovia, keď si tú kontrolu nad krajinou bolo treba oddrieť, privatizáciu za korunu si vybehať, o kupónové knižky babky odrbá… ehm,  teda dohody s nimi uzatvárať, predražené štadióny navrhovať… Pozrite, v 89-tom sme ich nechali sa trocha vyšantiť, aby si nevšimli kam ide ich majetok, ale nič ďalšie sa už od nich nečakalo!“
Demonštrujúci sa potom presúvali pred úrad vlády mohutne skandujúc „Slovensko si nedáme!“ Opýtali sme sa ďalšieho účastníka, čo sa bude ďalej diať.
„Viete, keď mi chalani volali, tak som im povedal, že je to tak hrrr, ako ísť s Bubeníkovou na zajace. Ale potom si vravím, pome na to, ľuďom narástli krídla, treba to riešiť. Teraz ešte ideme privítať premiéra chlebom a kolou a dohodnúť sa.“
Po chvíli na úrade vlády vyšli účastníci demonštrácie s úsmevami od ucha k uchu. Jeden sa nám radostne zdôveril: „Vybavené. Krajina ostáva nám. A to vodné delo na ulici je prichystané pre tých, ktorým sa to nepáči!

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o serióznu správu, odporúčame čítať tento článok: Berieme si späť svoju krajinu: 17. novembra chystá veľký protest!
Ak sa vám nebude pozdávať ani ten, musíte sa s tým vyrovnať.

 • SlabéVýborné (+4 skóre, 8 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Lúpiť a rabovať, to je heslo našich šmolkov. Teraz im ale vyschli zdroje na rabovanie, sponzori sa pýtajú, kedy sa im investované vráti a šmolkovia sú pekne nervózni. Najnervóznejší sú zelení šmolkovia, to badať podľa ich hysterického vystupovania v parlamente. Keby ste lumpi toľko nekradli, vaši voliči by nad tým privreli oči, v tom majú dlhoročnú prax. Ale to nekonečné lúpenie bolo už aj nad ich sily.

 2. A znova tu máme brigádnika zo súmračnej — vitajte, dopingový kráľ juantorena… Pochody prebiehajúce vo vašej ctenej hlave nemajú s logikou nič spoločné, je to bahno, ktoré vám  do hlavy natlačili súdruzi na vúmloch — kradnúť a prerozdeľovať, to je podľa vás jediný účel politiky.

  1. Juantorena

   Neplač truhlík. Tvoji súdruhovia mali dosť času preukázať svoju pravdu. Dôkazy per huba sú dôkazmi akurát pre šmolka. Ľud vás poslal svinským krokom od koryta. Zato gorilí dokument a najnovšie aj film od Piusi ukazuje, čo ste zač. Šmolkovia, to je záhuba Slovenska. Tečie ti teraz do gatí, lebo mecenáši sa ozývajú a nemáte to z čoho splácať? Neboj, bude sa aj strieľať. Vo vašich mafiánskych kruhoch sa za peniaze ide aj do zbrane.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?