Publikované: 16.10.2019

Nebezpečenstvo a úpadok chovateľov mačiek

Je všeobecne známe, že žijeme v dobe extrémneho morálneho úpadku. Jeho obraz na internete, zvlášť na sociálnych sieťach, je jasný a desivý.

Jednou z najzvrátenejších sociálnych skupín sú chovatelia mačiek. Ako inak možno nazvať tých, ktorí považujú za vtipný takýto morbídny humor?

Je tiež na pováženie, akú popularitu si získal komiks a séria krátkych animovaných filmov Simon´s Cat. Týranie statočného človeka, ktorý sa potrebuje vyspať, aby mohol budovať našu spoločnosť – toto považujeme za vtipné?

Ak ste na sociálnych sieťach, vyhýbajte sa mačacím fanpagom a skupinám. Aké príznačné, že tá najpopulárnejšia stránka sa volá Bydlím u své kočky, mačky sa tu nazývajú “pan a pani domácí” a človek “podnájemník”! A hneď druhá najpopulárnejšia stránka dokonca bagatelizuje organizovaný zločin!

Všimnite si, tiež, prosím, že spomedzi troch fanpagov venovaných mačkám istej farby má najvyšší počet fanúšikov Černá kočka!

Tiež si, prosím, všimnite, že medzi týmito facebookovými stránkami prevažujú tie české, čo je jednoznačná provokácia a ohrozovanie slovenskej svojstojnosti.

Zákernosť kultu mačiek je však najmä v ohrození tradičnej rodiny. Veď len posúďte nasledujúcu anekdotu: “Včera som našla malé pruhované mačiatko. Bolo mi ho ľúto, a tak som si ho vzala. Ukázalo sa však, že manžel má alergiu na mačky, a tak ho musím dať preč. Nemá niekto záujem? Má asi 180 centimetrov, 47 rokov, tmavé prešedivené vlasy a vie celkom dobre povysávať.”

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Komentovať

.

Login

Ešte nemáte svoj účet?