Publikované: 23.09.2022

Neblafujeme!

Vzhľadom k reálnemu nepomeru síl, na obzore je niekoľko slabších jadrových úderov Rusov na území Ukrajiny. Japonsko prestane byť precedens. Putin kolektívnemu Westernu k mobilizácii: „Neblafujeme!“ Putinov prejav: http://www.blogovisko.sk/ciastocna-mobilizacia-ruskych-ozbrojenych-sil-a-obranneho-priemyslu.html Ten výraz úpenlivo prosí, úporne vysvetľuje a presvedčivo varuje:

Západ a jeho politici vyprázdnili svoje dlhoročné sklady so sovietskou technikou a všetku ju poslali Ukrajine. Ruská armáda túto techniku podľa slov ministra ničí Ukrajincom stále a stále dookola, ale v tejto chvíli už Ukrajina prakticky ničím zo sovietskej výzbroje nedisponuje a na bojisku sa zrazu objavujú nielen čisto západné zbrane a vojenské komplexy, ale dokonca aj ich západná obsluha, poradcovia a personál.Tvoria ho tímy, ktoré nemajú podľa ministra centrálu v Kyjeve, ale sídlia v cudzine v krajinách NATO a odtiaľ riadia pomocou satelitov a techniky vojnu proti Rusku na Ukrajine. Šojgu vyhlásil, že podľa vojenských informácií používa NATO proti Rusku 70 vojenských a takmer 200 civilných satelitov na sledovanie pohybu ruských vojsk a na navádzanie rakiet, precíznej munície a riadenie paľby žoldnierskych útvarov bojujúcich na ukrajinskej strane v tyle, Ukrajinci sú v prvých líniách…
Prepočty ale ukazujú, že mobilizácia 300 tisíc ruských rezervistov stačiť nebude. Vstup vojsk NATO (v uniformách UA armády) z Ukrajiny na novo k Rusku pripojené územia bude znamenať napadnutie pôdy Ruska nepriateľom, ktorý je riadený NATO. Vladimír Putin má potom len dve možnosti: Buď na inváziu zareaguje plnou mobilizáciou celého zvyšku mobilizačného rastra o sile 25 miliónov mužov, alebo použije proti postupujúcemu nepriateľovi preventívny taktický úder jadrovými zbraňami, ktoré nepriateľa zastaví bez toho, aby Kremeľ musel mobilizovať všetkých bojaschopných mužov.
Bitka so Západom je nevyhnutná a neobmedzí sa len na konvenčné zbrane, ale rozšíri aj na jadrové. Putin nie je Stalin, aby terorom udržal poslušnosť miliónov Rusov hnaných do vojny. Sami Rusi by s tým nesúhlasili a chceli by, aby Putin použil jadrové zbrane namiesto miliónov ruských obetí v konvenčnom strete (sledujem ruské diskusie).
Taktickými údermi proti oddielom NATO na Ukrajine dôjde k zastaveniu kolektívneho Západu na postupe. Rusi budú mať jasno. Buď pôjdeme do vojny všetci, alebo sa pokúsime nepriateľa zastaviť taktickými údermi na Ukrajine a budeme dúfať, že NATO a kolektívny Západ, v mene Ukrajiny, neudrie z krajín NATO taktickými jadrovými zbraňami proti ruským pozíciám. To by znamenalo koniec, okamžitú a plnú termonukleárnu výmenu medzi Západom a Ruskom.
Prvý by zmizol Brusel, taktické údery by zničili centrálu NATO. Ďalšie údery by boli vedené na všetky americké základne v Európe. Ak by rakety prileteli na Rusko aj z územia USA, ruské rakety by vymazali USA zo zemského povrchu. Američania by to vedeli a preto by sa snažili obmedziť taktické údery na Rusko len z pozícií v Európe, aby Rusi vymazali len Európu zo zemského povrchu. Washington by s Moskvou zrejme po výmene podpísal pokoj zbraní. Jedinou obeťou by zostala Európa.
Gen. Ben Hodges v stredu vyhlásil, že ak Rusko použije na Ukrajine jadrové taktické zbrane, americká armáda vraj odpovie zničením ruskej čiernomorskej flotily. To by viedlo k plnej a neobmedzenej jadrovej výmene medzi Ruskom a USA tuVšetko potrebné a ešte viac, je tu (máte právo na všetky informácie!). Tu už nejde o veľa, ale o všetko! Aj o našu existenciu:
https://rumble.com/v1l4b4v-sergej-ojgu-v-rusk-televizi-uvedl-e-mobilizace-je-dsledkem-vmny-neptele-na-.html
USA a kolektívnemu Westernu, ktorému prostredníctvom ich užitočných idiotov slúžime cez EÚ a NATO ide od konca druhej (nedokončenej) svetovej vojny o jediné: Zničenie Ruska, ovládnutie jeho územia, genocídu Rusov (počnúc na Ukrajine) a surovinových zdrojov. Toto je Drang nach Osten o Lebensraum II.
Vo štvrtok sa začali v západných médiách objavovať prvé pokusné balóniky testujúce verejnú mienku o prípadnej mobilizácii. Neblafuje ani Západ. Americká sieť MSN prevzala článok CNN Prima News o tom, ako by vyzerala mobilizácia na Slovensku tu
Minister zahraničných vecí EÚ Josep Borrell už v apríli vyhlásil, že Rusko treba poraziť a Putin musí padnúť, a Moskva to berie za vyhlásenie vojny Rusku. Po pripojení Donbasu, Záporožia a Chersonu k Rusku budeme naozaj a fakt naozaj jednou nohou v jadrovej vojne. Rusko totiž už nemá kam cúvnuť. Cúvnuť znamená genocídu Rusov na Ukrajine v prvom rade, a v Rusku hneď potom po zvrhnutí súčasnej vlády. A to by Kremľu nedovolil Ruský židovský kongres, pretože ide hlavne o jeho majetky v Rusku, ktoré by sa dostali po porážke Ruska do rúk Londýnskych kancelárií Domu Rothschild a globalistov Domu Sion.

Všetkým, čo tvrdia, že Rusi na Ukrajine nemajú čo hľadať, otázka: Máte pre toto tvrdenie dostatok historických, politických faktických a konceptuálnych informácií?

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?