Publikované: 16.10.2019

neexistujúci bloger

Môj blog   Čoho sa vlastne bojíme ? zo dňa 24.11.2013 , v ktorom som vyjadrila svoj názor o neopodstatnenosti paniky z volebného víťazstva Mariána Kotlebu,  uverejnený na blog.sme  práve dosiahol počet 57 900 prečítaní, čím sa teoreticky dostal na prvé miesto v rebríčku čítanosti za posledný týždeň. Napriek tomu by ste ho tam hľadali zbytočne…a zbytočne by ste hľadali aj moje meno Laura Kovalová v zozname blogerov SME….som totiž NEEXISTUJUCI BLOGER. Najpr zmizol zo zoznamov článok, potom aj ja. Na moju otázku prečo je to tak som dostala túto odpoveď:

Zdravime,

v zmysle kodexu blogera je Vas blog momentálne presunutý do režimu mimo titulku blogu SME.
Dennik SME nepovazuje za prinosne na svojich strankach publikovat akekolvek
nazory ci vyjadrenia prezentujuce obdiv, alebo podporu smerom k p.Kotlebovi.

Dakujeme za pochopenie, s pozdravom admini

Cas: 27. 11. 2013 7:28:59

Zaujímavé sú ovšem dve veci. Blog sa stal údajne propagujúcim fašizmus až keď dosiahol čítanosť niekde okolo 30 000, dovtedy nikomu nevadil a v skutočnosti asi nie je až taký profašistický, keď ho napriek všetkému stále nechali visieť na svojom portáli a neodstránili ho úplne. Predsalen, čítanosť je čítanosť a číslo je číslo.
Lebo ak by naozaj spĺňal to, že by bol prezentujúci obdiv fašizmu, tak by to bol vlastne trestný čin!To že by som také niečo napísala, ale aj to, že vy by ste ho mali zavesený na svojich stránkach, ku ktorým sa dá dostať cez fb odkaz na blog.
I ked mne vyčítajú len “obdiv a podporu smerom k p.Kotlebovi”,keby to hneď aj bola pravda,  ja som žiadnu   takú klauzulu v kodexe blogera , ktorá by to zakazovala  nenašla….

Milí admini. Ďakujete mi zbytočne. Nemám pochopenie a momnetálne presúvam ja svoje blogy do režimu mimo blog.sme

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Komentovať

.

Login

Ešte nemáte svoj účet?