Publikované: 08.03.2019

Nenávisť a zloba liberálov

Tvária sa ako baránky vo vlčej koži. Spravidla vravia A, nedopovedia B. Alebo dávajú vyhýbavé odpovede. Svoje politické programy naplno rozvinú až po prípadnom zvolení ich politických strán do Národnej rady Slovenska a stanú sa súčasťou slovenského zákonodarného zboru poslancov slovenského parlamentu.


Doslovná kópia Prostredníkovho protestu, zverejnené fejzbúkom na priamu a zaplatenú objednávku Progresívneho Slovenska (Štefunko, Čaputová):
ŠTÁT MUSÍ ZOSTAŤ NÁBOŽENSKY NEUTRÁLNY
„Dnes sa na pôde Konferencie biskupov Slovenska stretli predstavitelia cirkví a náboženských spoločností na Slovensku s kandidátom na prezidenta Marošom Šefčovičom.
Obsahom ich strenutia boli témy ako ochrana dôstojnosti života, ochrana rodiny a manželstva.
Vyjadrujem ostrý nesúhlas s tým, aby takýmto spôsobom predstavitelia cirkví zasahovali do prezidentskej kampane. Rovnako odmietam spôsob, akým predstavitelia cirkví stále pokračujú v upieraní práv LGBTI ľuďom a pre tento svoj cieľ hľadajú politickú podporu tak, že ho prekrývajú všeobecne akcpetovaným cieľom ochrany rodiny a manželstva.
Ako europoslanec sa v prípade zvolenia budem zasadzovať za náboženskú neutralitu európskych štátov a prísne oddelenie štátu od cirkví a náboženských spoločností. Práve nezávislosť cirkví a náboženských spoločností na štáte je predpokladom na slobodné vykonávanie ich poslania a pomáha predchádzať politicko-náboženským dohodám a z nich vznikajúcim vzájomným dlhom. Náboženstvo má iste svoje nezastupiteľné miesto v spoločnosti. Náboženská sloboda sa však nemôže uplatňovať na úkor slobody a práv iných ľudí. Chrániť túto rovnováhu je úlohou politikov.“ (zverejnené v podvečer, 7.3.20419)
#Prostrednik2019
Foto: TKKBS
Objednávateľ: Progresívne Slovensko, Tallerova 10, 811 02 Bratislava, IČO:51224836,
Dodávateľ: Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Írsko, IČO: 462932

Potvrdzuje sa (objednávateľ) že politická strana Progresívni veriaci je filiálkou Progresívneho Slovenska, ktoré hradí aj Prostredníkove (hack)ktivity ako predsedu tejto pseudo kresťanskej politickej strany a nominovala ho ako svojho kandidáta na euro poslanca. .
Ondrej Prostredník so zákazom KBSE vyučovať na Evanjelickej teologickej fakulte UK  pre jeho „teológiu rodu“ je kandidátom PS a PV + SPOLU (Beblavý) za europoslanca.
Prostredníkovo tvrdenie, že predstavitelia cirkví upierajú LGBTI ľuďom ich práva, je LOŽ!  Prostredníkovo tvrdenie by bolo pravdivé len vtedy, ak by LGBTI ľudia také práva mali. A také práva môže poznať len zákon! A taký zákon môže prijať len parlament na základe politickej vôle volených zástupcov ľudu a občanov, so súhlasom občanov, voličov, ktorí volia svojich zástupcov aj podľa ich volebných programov.
Kresťanský heretik a pseudo kresťanský politik Ondrej Prostredník, nie je zákon! Prostredník je stelesnená chodiaca lož a zloba, falošný prorok a kresťanský heretik!

Prostredníkovo vyhlásenie bolo zverejnené na fejzbúkovej stránke Stop nadprávam katolíckej cirkvi:
https://www.facebook.com/pg/STOP-nadpr%C3%A1vam-katol%C3%ADckej-cirkvi-633334840038549/posts/?ref=notif
Pseudo teológ a pseudo vedec Ondrej Prostredník svojou „teológiou rodu“ a politickým aktivizmom predsedu pseudo kresťanskej politickej strany Progresívni veriaci podkopáva autoritu Ústavy SR v Čl. 1 (1)
„Slovenská republika je zvrchovaný štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.“ Ondrej Prostredník ako vodca Progresívnych veriacich novej kresťanskej progresívnej ľavice pseudo kresťanských neomarxistov a novo ľavicových liberálov, svojim konaním porušuje citovaný odsek v časti ideológia (rodová ideológia, teológia rodu plus multikulturalizmus).
Odkaz liberálom: Toľko ste do KBS a ECAV špárali, toľko kresťanofóbne a nenávistne hejtovali, než sa trpezlivosť kresťanských cirkví zmenila na reakciu SLOVOM. A právom voliť!
Upierate im základné ľudské, občianske, politické a náboženské práva, konáte proti duchu a hmotnému jadru slovenskej ústavy (preambula a Hlava I., Čl. 1 v časti ideológia), dokonca skutkovo konáte zjavne proti právne.

Občianskej obci a voličstvu garantujem, že ak by sa hypoteticky Progresívne Slovensko a Progresívni veriaci so SPOLU dostali do parlamentu s potenciálom vládnej koalície, jedným z prvých krokov takejto vládnej koalície bude pokus o otvorenie ústavy a jej revízia v časti preambula a hmotné jadro ústavy, včítane ústavnej definície manželstva ako zväzku muža a ženy.
Konanie Progresívneho Slovenska a Progresívnych veriacich, má za daného ústavného a právneho stavu, potenciál útoku na relatívne slobodné (sporná viazanosť Slovenska medzinárodnými zmluvami, dohodami a dohovormi) slovenské demokratické zriadenie a premenu charakteru Slovenska na liberálnu fašistickú  diktatúru.
Generálna prokuratúra by mala okamžite a promptne, bez váhania na podnet aj bez neho (ak sa z médií dozvie, že je dôvod pre začatie preverovania a konania vo veci) a konať tak, ako konala vo veci charakteru stále (najvyšší súd) otvorenej kauzy ĽSNS!
Listina ani Charta práv EÚ nepozná údajné práva LGBTI dúhy ako základné ľudské práva, ale len ako práva v možnosti, ak také práva pozná slovenský zákon. Práva dúhy ako základné ľudské právo nepozná ani katalóg základných ľudských práv!
https://www.facebook.com/hashtag/prostrednik2019?
https://www.facebook.com/prostrednik2019/
Ondrej Prostredník na dúhovom prajde a jeho osobný profil:
https://www.google.com/search?q=Obr%C3%A1zky+Ondrej+Prostredn%C3%ADk+na+d%C3%BAhovom+pride&oq=Obr%C3%A1zky+Ondrej+Prostredn%C3%ADk+na+d%C3%BAhovom+pride&aqs=chrome..69i57.17435j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Na fejzbúkovej stránke pod Prostredníkovým statusom (vyššie) je zverejnené aj vyhlásenie prezidentského kandidáta Maroša Šefčoviča (nominant Smeru) po rokovaní s predstaviteľmi KBS, ktorého kresťanofóbni protagonisti tejto voči kresťanom nenávistnej  fejzbúkovej stránke, protagonisti stránky, označili Šefčoviča za prezidentského kandidáta KDH…
O charaktere a stave súčasného KDH som písal v predošlom článku…
Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notorickyobcan

Fejzbúk odmieta prevziať moju správu:
„Zdravím, zablokovali ste ma bez udania dôvodu, s odkazom na pravidlá komunity.
Nie som si vedomý porušenia pravidiel ani právneho poriadku SR.
Cenzúra sa zakazuje.
Som v podozrení (indície) že šlo o čiusi objednávku.
Pred prezidentskými a euro voľbami.
Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notorickyobcan“

P.S. Fejzbúk ma zablokoval na dobu 7 dní bez udania dôvodu, čím svoje pravidlá fejzbúkovej komunity nadradil nad ústavný a právny poriadok SR, ktorý pojem cenzúra nepozná, a cenzúru výslovne zakazuje. Fejzbúk sa na Slovensku správa ako nadnárodné obchodné reťazce a to treba zastaviť. Aj voľbou vhodných pro národných euro poslancov, a dnes o pár dní prednostne pro národne a vlastenecky orientovanej hlavy štátu v mene a v súlade s akútnymi národno-štátnymi záujmami Slovenska…
Mám dôvodné podozrenie a indíciu, že som bol fejzbúkom zablokovaný na ideologickú a politickú objednávku liberálnych fašistov, z prostredia vyššie zmienených politických a mimovládnych subjektov…
Účel zákroku: Obmedzenie čítanosti mojich článkov a posolstiev v predvolebnom období volieb hlavy štátu.
A čo môžete urobiť vy? Alebo sa potešiť alebo konať. Zdieľaním. Posielaním. Fejzbúkom alebo mailovou cestou.
Že nie? Alebo sa vám len nechce? Ako zvyčajne? Alebo? Lebo?
V tom a každom prípade vám vinšujem tú najlepšiu hlavu štátu a ten najlepší euro parlament, aký si len môžete priať.
Že vy nie ste na fejzbúku, lebo nechcete? Tak vám garantujem, že fejzbúkári sú lepšie informovaní, než len tí, ktorí sa uspokoja s filtrovanými a neúplnými, prípadne zamlčanými správami RTVS, TA3 a denníkov N, Sme, Pravda a pod. (podľa: „Čo sa nehodí, vynechať, škrtnúť“) a preto aj kvalitnejší voliči… (dôkazom je aj tento článok).
Máte slobodnú vôľu, rozum a intelekt, základné ľudské, občianske, politické a náboženské práva (platí pre veriacich kresťanov).
Slobodne s tou výbavou naložte ako sami slobodne uznáte za vhodné a pre vás najlepšie…
Ako je možné si objednať priamo na adrese centrály Fejzbúku Prostredníkovo vyhlásenie, tak je možná aj objednávka blokovania prejavov, príspevkov a komentárov názorovej opozície (k indíciám…) a označených Progresívnym Slovenskom ako pre nich “kakaných a bakaných” registrovaných používateľov fejzbúku.
Takzvaným „jednoduchým“ príjemcom a používateľom správ z mediálneho mainstreamu (tlač, tv a r) hrozí, že podľahnú mediálnej manipulácii, ktorá vychádza z úžasne, aj zahraničím, plateného liberálneho prostredia takzvaných „liberálnych demokratov“ typu liberálni demokrati USA…
Liberálom a ich kandidátom “pomôže” aj Eset. Má na to vlastné nástroje. A kontakty.
Pozor na sčítavanie voličských hlasov v prezidentských aj euro voľbách (…áach, tí Rusi..!)

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?