Publikované: 31.05.2022

Neobvykle stručne

USA a Western fetujú demokraciu a s ňou falošnú liberálnu demokraciu s výsledkom: abstraktný pacifizmus, post mussoliniovský a post hitlerovský neofašizmus a rusofóbny neonacizmus.

USA to robia od konca druhej svetovej vojny a spustili reverzný chod tohto „plynu“ proti Rusku. Hrôzy a šialenstvo páchané ukrajinskými neonacistami ich vnútornými nacionalistickými politikami „chrániacimi“ územnú celistvosť Ukrajiny (umelý nie prirodzený štát od roku 1991) a na Donbase od roku 2014 západné médiá starostlivo ututlávajú a spochybňujú účelnosť nevyhnutnosti denacifikácie Ukrajiny, ktorú Rusko označilo ako svoju bezpečnostnú prioritu v boji proti globálnemu neonacizmu. Pozdrav “Slava Ukrajini!” je banderovský pozdrav obetiam maskry vo Volyni. Vrieskal ho český minister vnútra na pietnom akte k oslave akcie Antrophoid. Obávam sa, že mám viac aj akademicky overených informácií, než môžem napísať. Pre nevinnú nevedomú znacifikovanú verejnosť to znamená “dobiehavé svitanie”.

Na Ukrajine je štátom podporovaný nacizmus. Ohnisko neonacizmu, ktoré sa objavilo na Ukrajine a ktoré je podporované Spojeným kráľovstvom, Spojenými štátmi, už aj Nemeckom a EÚ, predstavuje hrozbu nielen pre Rusko, ale pre celú Európu. Z EÚ sa stáva Štvrtá ríša a posledný Rím. Globalizmus USA sa rúca.
So zajatými príslušníkmi batalióna Azov, založeného a financovaného izraelsko-ukrajinským oligarchom Kolomojským, ktorý financoval aj Zelenského volebnú kampaň, sa v Ruskej federácii začínajú súdne tribunály. Azováci “spievajú”. Ukrajinci prichádzajú o vlasť od roku 2014, čo si mnohí ešte neuvedomujú tak, ako Česi a Slováci, ktorým vlasť bola odcudzená v roku 1989 nadnárodnými korporáciami a cudzími bankami v rukách Domu Rotschild. Tiež zbytočne rozdelené Československo (“rozdeľ a vládni”) po tridsiatich troch rokoch “cesty k slobode” á la račí krok vpred vchod vzad, mení sa na dva totalitno-nacistické štáty, kde sa blokujú “dezinformačné weby” a kriminalizuje sloboda slova, a kde opozícia  nesmie vo veci Ukrajina-Rusko-USA-EÚ klásť nepríjemné otázky. Po blokovaní webov dochádza k blokovaniu a trestno-právnej likvidácii opozície a nálepkami “fašisti a extrémisti”. Mňa blokuje fejzbúk. Mimochodom, Olaf Scholz zhodnotil summit 6-tom balíčku aj ako prísľub, že Nemecko raz bude mať najsilnejšiu armádu NATO. Tým definitívne ukončil nemeckú denacifikáciu a “pokánie” Nemecka za skutky Hitlera… takže znova, hurá na Rusko!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?