Publikované: 29.08.2020

Nepokoje vo Švédsku po spálení Koránu ultrapravicovými aktivistami

Nebyť Korána, islamu a ultra ľavicového multikulturalizmu, vo Švédsku by bol pokoj, a pre existenciu by nemala dôvod ultra krajná pravica.
Ale, kedže je, a islam sa tam hlási už k svojim aj politickým právam, čo je jeho všeobecne známa charakteristika, lebo islam je samo definovaný ako jednota náboženstva, ideológie a politiky, a švédske socialisticko-ľavicové vlády varovania odborníkov ignorovali a ignorujú, stav k dnešnému dňu (predtým zo Slovenska):
Slovenský trestný súdny prípad Sheila, ktorá verejne pomočila a spálila Korán OČTK súdy vedú mimo priestor médií, aby nebol „zbytočný“ rozruch, na osi sloboda prejavu verzus zákon (video Adriany Melekovej (25) alias Sheily Szmerekovej, keď roztrhala, pomočila a podpálila Korán, obletelo celý svet):
https://www.youtube.com/watch?v=L-z9UrdnUBs
Situácia konfliktu islam verzus sekulárna občianska spoločnosť dnes už verzus aj štátne zriadenie Švédska a autochtónne obyvateľstvo, tiež zamlčiavaná, lebo neúspechy integrácie, ktoré vo vzťahu k imigrantom najmä z islamských krajín, priznáva už aj sama nemecká vláda a kancelárka, ako iniciátorka prvej imigračnej vlny moslimov do Nemecka a EÚ v roku 2015, sa švédskej slniečkárskej vláde dnes už vymkýna z rúk… (ide do nákladov na bezpečnostné poriakové sily, a hrozia aj obmedzenia základných ľudských práv…
K veci: ŠTOKHOLM (AP) – Krajne pravicoví aktivisti spálili Korán v juho švédskom meste Malmö, čo vyvolalo nepokoje po tom, ako sa na proteste zhromaždilo viac ako 300 ľudí, uviedla to v sobotu polícia.
Výtržníci v piatok večer zakladali ohne a hádzali predmety na policajné a záchranné zložky, pričom mierne zranili niekoľkých policajtov a došlo k zadržaniu asi 15 osôb.


https://apnews.com/578834d58fa236ae2fcfaf6c979b3e55

Horúce násilie eskalovalo v piatok popoludní v Koráne, v blízkosti enklávy migrantov, ktoré sú označované ako no-go-zones (no-zákon, no-policies) akési islamské štáty v sekulárnom štáte, po útoku, ktorý vykonali krajne pravicoví aktivisti, natáčali ho a online zverejňovali (AP podľa tlačovej agentúry TT). V sobotu informovala aj TA3.
Neskôr boli tri osoby zatknuté aj pre podozrenie z podnecovania nenávisti voči etnickej a náboženskej skupine po tom, čo kopali do moslimskej svätej knihy.
Pozor! Desivým a výstražným poznatkom je, že proti krutému islamistickému násiliu najmä od vzniku “Daeš” a nielen, neprostestovala ešte žiadna “mierumilovná” časť moslimov, najmä v časti násilie proti kresťanom, mienim najmä teroristické útoky; z bezpečnostných dôvodov vlastnej ochrany (boja sa!) radšej čušia…
Moslimovia sú schopní a ochotní žiadať pomoc, ak sú proti nim vedené hrozby alebo aj útoky ako proti káfirom a takfírom (neverci a odpadlíci od pravého sunnitského islamu).
K útokom na kresťanstvo sa stavia vlažne EÚ ale aj OSN.
Slovenské médiá sa začnú určite viac zaoberať situáciou vo Švédsku a najmä Malmö, až keď prerastie do intenzity rozmerov USA. A budú “zatĺkať” a klamať.
Multikulturalizmus prináša konflikt na osi ľudské práva a slobody oproti ľudským pávam a slobodám. Integrátori vzájomne nekompatibilných civilizácií, kultúr a náboženstiev, páchajú na pôvodnom autochtónnom obyvateľstve krajín Európy a EÚ trestuhodné násilie. O tom je migračná politika OSN a EÚ…
Mám súkromné info zo súkromných zdrojov, že pôvodní Švédi aj s rodinami opúšťajú Švédsko, do bezpečnejších krajín…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?