Publikované: 22.03.2019

Nepovinne „len tak mimochodom“

Paralelne sledujem piatkové vypočutie druhej skupiny uchádzačov o post kandidátov na sudcov v druhom, po neúspešnom prvom kole, ktoré bolo totálne zbabrané, znehodnotené a vzájomne sabotované politickými stranami…Protestujem a kričím proti kádrovaniu člena ústavno-právneho výboru Baránika za SaS, lebo: Ak by všetci činovníci justície mali vyhovieť jeho „komunistickým“ kádrovým požiadavkám, nesmeli by vôbec pracovať v súdnictve, tobôž v blízkosti JUDr. Harabina. Rovnakým „kádrovákom“ je poslanec Dostál OĽaNO.
Obeťou anti harabinovskej „kádrovačky“ sa stal aj bratislavský krajský sudca Vlastimil Pavlikovský.
Páni Baránik aj Dostál sú obzvlášť rušivými prvkami v procese výberu ústavných sudcov, čo zakladá ďalší škandál. Majú ukrutné ego a sú neuveriteľní hlupáci, prahnúci a bažiaci po moci.
Paralelou je odmietnutie českého senátu prezidentom Zemanom, návrhu na ústavného sudcu JUDr. Aleša Gerlocha, vyhláseného právnika roka, medzinárodne uznávaného odborníka na právo a ústavné právo, skrze jeho „komunistickú minulosť“!
Pravdepodobne najkvalitnejšia učebnica teórie práva:
https://www.databazeknih.cz/knihy/teorie-prava-172412
Osoby typu členov slovenského parlamentného ústavno-právneho výboru sú žabami na prameni práva a ústavného práva!
Grilovači Baránik v tandeme s Dostálom sa hrajú na božských arbitrov práva, spravodlivosti, etiky a sudcovskej morálky bez zmyslu pre mieru vecí, naopak, s hypertrofovaným zmyslom pre svoje vlastné “orgazmy” pričom ústavný súd zúfalo čaká na posilnenie, pracuje so štyrmi z 13-tich sudcov, nespôsobilý rozhodovať viac ako v jednom senáte bez možnosti plenárnych zasadnutí… (plénum vyžaduje 7 sudcov).
Systémovo normalizačné previerky, dnes zvané „grilovačky“ si všimol aj Denník N a M. Prušová; k Vlastimilovi Pavlikovskému:
https://dennikn.sk/1419123/poslanci-opat-zacali-s-vyberom-ustavnych-sudcov-novacika-ich-otazky-vycerpali/?ref=tit
Konštatujem, že tento exhibicionizmus na kameru nie je len sexuálna porucha osobnosti, ale je aj parketou patopsychológov: ide o persóny s “minder werk komplexom” ktoré v živote nič nedokázali; príznačné pre nich je, že ani nevedia, čo chcú dokázať, a chcú to dosiahnuť v politike… (pre spoločnosť sú odborníkmi prehliadaným potenciálnym nebezpečenstvom). A toto robili komunisti v 50-tych rokoch a nimi organizovaných politických procesoch po komunistickom prevrate v Československu…
Dostál s Baránikom sa už pri výbere chcú preventívne na niektorých uchádzačoch “povoziť” a výsledok výberu a voľby, ukáže a zjaví účel…
Škandalózne sú už takéto otázky, podobné otázke: „Súhlasíte s prítomnosťou spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy na území Československa?“
https://dennikn.sk/minuta/1418855/?ref=mpm
Vypočúvaný uchádzač Vlastimil Pavlikovský bol označený nálepkou Harabinovec (z čias Mečiarizmu).
JUDr. Štefan Harabin nebol politik ako sudca ani ako minister spravodlivosti.
Biľag mečiarizmu a harabinizmu nesieme všetci pamätníci, ktorí sme si vôbec dovolili žiť v dobe vlád Vladimíra Mečiara…
Kde vtedy boli Baránik a Dostál? Boli anti-mečiarovsko-anti-harabinovský “disent”? Chodili kanálmi? A dnes sú “generáli” po bitke?
Ak si zástupcovia parlamentných strán budú vo voľbe kandidátov sledovať len “svojich” a ostatných budú chcieť za každú cenu ponížiť a potopiť, tak nielenže pokračujúcim spôsobom porušujú základné ľudské práva uchádzačov, ale voľba ústavných sudcov nebude nikdy odpolitizovaná a preto ústavný súd nebude apolitický, nadstranícky a nad Ústavou Slovenska…
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?