Publikované: 09.10.2013

Ficova bývala firma a 60 miliónov emisných.

Nepochopenie človeka, že štát v nesprávnych rukách je nepriateľom občana nie je ničím iným, ako obrazom biedy, kde jedni, odovzdaní, maria úsilie druhých, ktorí odmietajú mocenskú pohromu . Ak štát je vrahom demokracie, spravodlivosti a občianskych slobôd potom obete, Slováci, svojich vrahov milujú. Dosť ojedinelý prípad v dejinách kriminalistiky.

V lete som napísal blog s názvom „Zostava, ktorá je ochotná ponížene slúžiť mecenášom Smer-SD, je kompletná. Pointou bolo konštatovanie, že žijeme v zločineckom štáte.

V našej krátkej štátnosti je to tretí najnebezpečnejší diabolský kruh tak intenzívne prepojený so zločinnosťou. Nevlastný príbuzný s ideologickou mašinériou farára Tisa, ideológiou Moskvy z dlhého obdobia od Gottwalda po Husáka a novodobým časom, kde ideológiu nahradila neúcta k občanom štátu. Tradícia založená Vladimírom Mečiarom s vyvrcholením diabolského plánu Róberta Fica. V každom z nich je prítomná snaha uzurpovať si moc s chorobnou lakomosťou ordinovanou občanom prostredníctvom štátu. Tá je vyvážená procesom zhromažďovania hmotných statkov pre seba a svojich chlebodarcov a ronením sĺz krokodíla nad hrobom Učiteľov či zdravotných sestričiek.

Včera sa na Slovensku udial ďalší „sociálno-demokratický“ zázrak. A nepomohla ani FBI či kolegovia zo Švajčiarska a kauza predaja emisií putovala do archívu. Mnoho pútnikov i sup -pútnikov, ktorí si prišli na svoje, si vydýchli. Nie, kdeže, nemyslím tým spravodlivosť na slovenský spôsob, ale neopísateľnú radosť zainteresovaných, ako prekabátili FBI.

Najväčšiu, pochopiteľne, mal bývalý vlastník firmy, ktorá je prvou v reťazci.

R.F. Development, a.s. Áno, firma Róberta Fica, kedysi, no a teraz v rámci už známej folklórnej kombinácie slovensko – cyperskej, nejakej Cyperčanke. Áno, to je ten súdruh, ktorý dnes alternuje v úlohe „Sociálneho demokrata“. Podivuhodným ani nie je tak zázrak, kedy to, čo poškodzuje životné prostredie sa domestifikovaním mení na 60 miliónov eur, ale naivita. Áno, áno, naivita predstaviteľa jednej mocenskej odnože v neštandardnej strane Smer-SD, že ústretovosť a gesto voči predsedovi mu zabezpečí zotrvanie v súkolí moci.

Staré známe, kde nie každému je umožnené pravdu vidieť, ale zato každý ju môže mať.

Neotrasiteľnú pravdu majú vlastníci Smer-SD a tú zjavil Róbert Fico. „Slovensko nie je právny štát. Ľuďom s vyšším platom sa dostáva pred súdmi viac spravodlivosti, pretože si vedia zaplatiť lepších advokátov“. Aj babky v orgastickom stave bujarých osláv MDŽ vedia, že predseda ich má.

Iba idiot si mohol myslieť, aby som voľne prešiel na noblesu „sociálneho demokrata“, že profesionálny status agentov FBI či švajčiarskych vyšetrovateľov je vyšší. Roztrpčuje ma fakt, že našu grandióznu a neopakovateľnú slovenskú históriu svet neštuduje. Od čias slávnej vety ministra Hudeka – „Nakopeme ho do gúľ“ a následne objavenia čara „Vyšetrovateľa, Stredoslováka“ oni vedia svoje.

Sluka, Haematopus ostralegus, voľne „preložené“ právne ostražitá, má vo zvyku sedieť na veľkom, krikľavo modro čiernom vajci. Zatiaľ jej vajcia, ňou znesené, ležia vedľa opustené aj s hrozbou, že potomstvo vyjde na zmar.

Dobre, to je osud sluky a voličov istôt, no prečo posedávajú okolo vajec slovenských politikov ostatní, to je záhada.

Mucha kadí na všetko, ale aký dôvod má človek ?

 

 • SlabéVýborné (+19 skóre, 25 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Sranda, ty este zijes a stale vypisujes tie svoje fanaticke hluposti. Clovek by povedal, ze ta v tej nenavisti uz muselo rozhodit od jedy. Ale pravicovy fanatik ma tvrdy oriesok, len co je pravda. Ale to nic nemeni na tom, ze ty si len brigadnik, ktory sa snazi obratnym hadim jazykom zakryt zlociny svojich milovanych vodcov.

  1. Pavol Varga

   Súmračník, čo už vám nedávajú ani obedy ?

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?