Publikované: 29.09.2013

Neznášam ranný sex. Ale má svoje výhody…

Neznášam ranný sex , zatiaľ čo môj muž ho miluje . Ani po siedmich rokoch vzťahu to nevzdal a tak som si na tom našla pár rozumných výhod. Možno sa to bude hodiť aj niektorej z vás, dámy…

Sex hneď po prebudení je pre mňa hotové peklo . Nie som žiadne ranné vtáča a tak vždy potrebujem chvíľu pokoja, aby som sa poriadne prebrala a zmierila sa s tým, že musím zase vstať z postele. Potrebujem po prebudení len tak nečinne ležať a využiť posledné minúty na nabratie nových síl.

A do toho sex moc nezapadá, však? Keď ma v tomto mojom rannom pokoji manžel začne hladkať, je to pre mňa zhruba rovnaké, ako keď vám učiteľka na základnej škole oznámi, že: “pôjdeme cez veľkú prestávku, pretože ste pri hodine hnevali”.

Radšej sprchu než sex

Navyše človek ráno smrdí. Alebo má aspoň pocit, že smrdí. Chce si vyčistiť zuby, osprchovať sa, učesať si vlasy a vlastne ho vôbec nezaujíma, že mu niekto tvrdí, že ráno a v pyžame je najkrajšia. Okrem toho ja často ráno vstávam s myšlienkami na prácu. Rozmýšľam, koľko mám dnes povinností, čo všetko ma čaká, ako to najlepšie zvládnuť a to vás tiež moc nerozrajcuje .

Skrátka a dobre, sex je úžasná vec, ak sa robí na poludnie, popoludní, navečer, večer, v noci, nad ránom. Alebo aspoň až po raňajkách, kedy už človek plus mínus funguje. Ale rozhodne nie hneď ráno !

Lenže viete na čo som prišla? Že ranný sex je strašne rýchly. Že vás muž nezdržuje žiadnymi dlhými predohrami, že sa ide rovno na vec, pretože aj on sa ponáhľa do práce. A že ranný sex prináša do vzťahu úžasnú pohodu. Muž má hneď iskru v oku, skvelú náladu na celý deň, čo vlastne potom rozradostí aj vás. Ak medzi vami teda všetko funguje ako má .

Takže keď som si uvedomila tieto dva benefity, začala som premýšľať nad tým, či by som svoj radikálny názor predsa len nemala trochu prehodnotiť. Párkrát som teda privrela oči nad tým, že sa budeme bozkávať bez vyčistených zubov, a môžem vám povedať, že ten výsledok stál rozhodne za to!

Manžel ma má teraz za bohyňu, ktorá mu konečne dala, čo si prial. A mňa to vlastne svojím spôsobom začalo aj baviť. Musím sa teda priznať, že samotný sex si stále príliš neužívam, ale vždy sa príšerne teším na tú super náladu, ktorá u nás naraz zavládne .

Teda nie že by sme sa na seba inak mračili a boli protivní, to vôbec nie . Vlastne naopak mám pocit, že náš vzťah je úplne úžasný. Ešte pred pár týždňami by som dokonca vôbec nepovedala, že ho niečo môže ešte zlepšiť. A ono fakt stačila taká maličkosť a hneď sme nabrali svieži vietor.

Čiže som sa poučila , že na všetkom zlom sa dá nájsť niečo dobré a že keď ste rozumní, môžete si vlastne to zlé premeniť na dobré a ešte tým zlepšiť svoj vzťah alebo život všeobecne. Zďaleka sa to nemusí týkať len sexu …

Aký vzťah máte k rannému sexu vy ?

Podľa : Žena.cz

  • SlabéVýborné (-1 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?