Publikované: 28.06.2014

Neuveriteľná diskriminácia náboženského presvedčenia

Som absolútne šokovaný a zdesený

Predstavte si, že bohabojný a počestný veriaci Farooq Shah, ktorý sa len odhodlal chrániť čistotu viery bol odsúdený na 21rokov väzenia! Myslím, že všetky ľudsko-právne organizácie by teraz mali vyjsť do ulíc za tento prejav rasovej a náboženskej nenávisti zo strany štátu, ktorý ďaleko prekročil a zneužil svoje právomoci.

Nakoniec aj svedkovia či kamerové záznamy jasne dosvedčili, že tá cynická tehotná prostitútka Mariana Popa schválne dva krát skočila na jeho obedový nôž, ktorý náhodou držal v ruke. On jej chcel len mierumilovne vysvetliť, že nemá vykonávať svoje remeslo, keďže ako tehotná s jedným dieťaťom, by sa mala skôr venovať svojmu potomkovi. Jemu predsa išlo len o to, aby ju priviedol na svetlý chodník viery, išlo mu len o jej dobro. Islam je mier a hriešne myšlienky v blízkosti mešity odvádzajú veriacich od myšlienok na Allaha.

Ťažko povedať čo Rumunku viedlo k tomu aby takto priviedla do nešťastia pravoverného moslima. Možno to bol dopredu pripravený samovražedný atentát nejakých kresťanských teroristických organizácií na diskreditáciu pravej viery. Vieme veľmi dobre čoho sú kresťania schopní. Však po celej Európe vyvolávajú brutálne demonštrácie, kde ľudia neumierajú len preto, aby zmiatli propagandu. Alebo to bol nejaký druh podvodu – napríklad poisťovací so životnou poistkou, alebo aby z toho jedného preživšieho syna urobila spiaceho krtka v tejto krásnej islamskej krajine.

Vlastne si uvedomujem, že som nespomenul, kde to bolo. Moja hlava dubová… Predsa v Anglicku.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2672538/Muslim-man-murders-pregnant-prostitute-working-near-mosque.html

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Zdenek Janecek

    dobre uz bolo ;-(

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?