Publikované: 21.07.2020

Nie dobrá, lebo ruská…

RF ministerstvo obrany potvrdilo pripravenosť vakcíny COVID-19, ktorý je vyvíjaný ruskými vojenskými virologists spolu s Gamaleya Národného výskumného centra pre epidemiológiu a mikrobiológiu.
https://www.vesti.ru/article/2431794
Takmer všetky dobrovoľne testované osoby sa po očkovaní cítili štandardne. Imunitné odpovede nezaznamenali žiadne závažné vedľajšie účinky, s ojedinelými výnimkami mierne zvýšenej telesnej teploty a bolesti hlavy u niektorých očkovaných, v priebehu 24 hodín.Poznámka editora: Nápadná podobnosť vedľajšej reakcie naznačuje, že ide o produkt „krádeže“ britskej vakcíny ruskými tajnými službami (Ehmm…).
Denník N a “zlatý Oxford”:

Viac tu: http://www.blogovisko.sk/spojene-kralovstvo-ma-vakcinu.html
“Prvá domáca vakcína proti novej infekcii koronavírusmi je pripravená. Jej výroba sa môže začať už v auguste,” uviedol prvý námestník ministra obrany Ruslan Tsalikov v rozhovore pre noviny Argumenty i Fakty.
Podľa Tsalikov ruskí vojenskí virológovia aktívne pracujú na vývoji vakcín proti nebezpečným chorobám, čo predurčilo účasť vojenských dobrovoľníkov na tvorbe a testovaní drogy pre COVID-19 .
Podľa vedúceho ruského fondu priamych investícií Kirilla Dmitrieva sa druhá fáza vakcinačných skúšok ukončí do 3. augusta, po čom sa tretia fáza skúšok začne v Rusku a vo viacerých krajinách.
„Očakávame súhlas regulačných orgánov v Ruskej federácie v auguste a ihneď potom plánujeme výrobu,“ ako uviedol Dmitriev a dodal, že schválenie v partnerských krajinách sa očakáva v septembri.
V Rusku sa prípadne v spolupráci so zahraničnými partnermi plánuje vyrobiť 30 miliónov dávok.
Rusko nie je odkázané na krádež britskej vakcíny
Krajiny „anglosaského vektora“ nechcú spolupracovať s Ruskom, aby preukázali, že budú prvými: “Rusko má jasné postavenie“ vyhlásil generálny riaditeľ Ruského priameho investičného fondu Kirill Dmitriev vo vysielaní ruského televízneho kanála 1, pričom komentoval obvinenia Spojeného kráľovstva z krádeže ruských hackerov, týkajúce sa vývoja vakcíny proti koronavírusu.
„Investujeme do vakcíny Gamalea, do jej výroby,  môže byť jednou z prvých na svete,” uviedol.
https://www.vesti.ru/article/2430949
Naše s anglosasmi spojenecké médiá majú na tieto informácie z Ruska “embargo”.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?