Publikované: 04.04.2021

Niekoľko žien

Blížia sa predčasné voľby. Liberálny mainstream spustil predvolebnú kampaň za Progresívne Slovensko (PS/SPOLU/PV). Spúšťam antikampaň.
K predčasným voľbám a málo známym tváram a prečo Harabinova  VLASŤ nie je v prieskumoch akceptovaná nad hranicou zvoliteľnosti. Dávam do pozornosti niekoľko ženských elementov, predtým ale:
Harabina vo všetkom nemusím: „samorast“ ako Trump. Chcem ho ale v parlamente ako odborníka a znalca trestného, ústavného a medzinárodného práva! Nedovolí ohýbanie práva (trestný čin!) ani Ústavy!
Liberálny mainstream „zatĺka a zatĺka“ (ako Plzák neveru) tieto ženy (prosto, nehlási sa k nim podľa: „Čo a kto sa nám nehodí, škrtnúť“ a ak zmienka, len v ich odmietaní a negatívach). Denník Nenávisť propaguje LGBTIQ agendu a Denník SME obhajuje pedofíliu; Denník Pravda oboje.
Na poradí nezáleží; nerozhoduje ani obrázok na titulke.
Monika Sofia Soročinová sa v rámci programu a kampane strany Vlasť angažovala vo veciach medzinárodných vzťahov a diplomacie:Politicky „bezprizorná“ akademička Marica Pirošíková (ľudské práva a ústavné právo);  prax na ESĽP a ako Fico, detto, zástupkyňa Slovenska v Štrasburgu). Bez obáv: Harabina „poľudštia“:

Samotnou Advokátskou komorou prenasledovaná obhajkyňa ľudských práv Adriana Krajníková (Kovid a Žaloby voči štátu):

Dnes europoslankyňa (kresťanská demokratka) Miriam Lexman:

Šikovným, rozumovo bystrým, vzdelaným a múdrym ženám treba dať možnosť: v súlade s rodovou rovnosťou a rovnakými príležitosťami… ak budú liberálmi a protagonistami ideológie rodovej rovnosti odmietané, pôjde o zjavnú diskrimináciu. Zaslúžia si pondelňajšiu oblievačku a šibačku. Podľa ľudových zvyklostí a tradícií… (chcelo by to takto “prebúdzať” ďalšie ženy s nepriestrelným mentálnym a intelektuálnym potenciálom, u mňa ženské národné intelektuálne a duchovné elity); pre uvedomenie si ich poslania žien a matiek, národných štátotvorkýň, kde rodina založená manželstvom muža a ženy, nie pármi rovnakého pohlavia, je základ štátu (zmieňuje ju aj teória štátu a práva) ale aj povinnosti ich politického líderstva v ženskom pro life hnutí…
Pridajte ich ženskosť, intuíciu a empatiu…
Vreskot neomarxistov o rodovej rovnosti je falošný a selektívny! Ako všetci „liberálni demokrati“ sú to potenciálni liberálni neofašisti! Hovoria si antifašisti.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Každý proces je vratný: Referendum o odvolaní Čaputovej. Priamo volená, aj odvolateľná. Palica má dva konce:
1. Silný mandát prezidentky daný vôľu ľudu.
2. Rovnako silné reverzibilné právo ľudu.
Vysvetlivka:
1. Prezidentka nemôže byť aj veriaca kresťanka aj spolu zakladateľka Progresívneho Slovenska. Fúúú! Čo to trepem?! Liberáli môžu “fšetko”! (ef ako fčela).
2. Prezidentka je progresívna liberálna neomarxistka (hodnotovo a ideologicky riadená americkou ambasádou a Bidenovou administratívou cez rovnako riadené “európske hodnoty”). Aj Biden sa má za kresťana.
PV rovná sa Progresívni veriaci: Filiálka sro. PS/SPOLU. Trójsky kôň evanjelického protestantského heretika Ondreja Prostredníka s jeho „teológiou rodu” proti kresťanskej viere a učeniu…
Popiera Genezis: „Ako muža a ženu ich stvoril“. Gn 1,27
Popiera vedeckú antropológiu: Tá potvrdzuje Genezis, a nehetero správanie má za odchýlku od prirodzenej biologickej hetero normy.

Každá z týchto žien má volebný potenciál stať sa slovenskou (!) prezidentkou…

  • SlabéVýborné (+8 skóre, 8 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?