Publikované: 14.02.2016

Nikodým miluje viac Slovensko, alebo peniaze?

Priatelia, experti na reklamu vám potvrdia, že najúčinnejšia reklama je tá, o ktorej ani neviete. Z tohto dôvodu týmto protestujem proti tomu, aby vo verejnoprávnej televízii (teda najsilnejšom a najúčinnejšom mienkotvornom médiu), ktorú si neplatia len červení voliči, ale aj modrí voliči, ba i nevoliči moderoval úspešný zábavný program, „Milujem Slovensko“  moderátor, ktorý mimo tohto programu moderuje aj mítingy červených, čím sa tak automaticky stáva aj tvárou, a možno aj „maskotom“ červených.

Tento zábavný program s emotívnym názvom „Milujem Slovensko“ budú až do marcových volieb sledovať každý piatok státisíce občanov a teda potenciálnych voličov, a preto je to neférové, ak „tvár červených“ môže takto robiť nenápadnú, ale o to zákernejšiu reklamu len pre červených, a to samozrejme na úkor tých modrých, ktorí sú v opozícii a súťažia s nimi v tých istých voľbách, o tých istých voličov.

Pre mňa to, že tento moderátor behá po celom Slovensku a robí kampaň červeným, a potom uvádza úspešný zábavný program „Milujem Slovensko“  znamená aj tu skrytú reklamu a manipuláciu, o ktorej milióny divákov ani netušia. Asociácie však fungujú. Ako? Možno aj takto. Zábavný program „Milujem Slovensko“  je obľúbený – moderátor relácie sa tak automaticky stáva obľúbeným  – politická strana, ktorú takto svojou tvárou nepriamo propaguje sa tiež stáva obľúbenou, a začarovaný kruh „MaMeMa“ – teda MasMediálnejManipulácie sa nám takto pekne uzatvára.

Možno špinavými kauzami milovať Slovensko?

Priatelia pravdy, slobody a demokracie, treba si uvedomiť, že každá špinavá politická kauza bola, je, a vždy bude jasnou zradou nás všetkých a nami milovaného Slovenska. Prečo? Okrádať Slovensko, a nás všetkých občanov Slovenska dokážu v špinavých politických kauzách len tí, čo Slovensko nielenže nemilujú, ale oni nás a Slovensko  dokonca nenávidia. Keby Slovensko milovali a chránili, ako  o tom hovoria, tak by nechali nás, a naše Slovensko v špinavých politických kauzách okrádať? Koľko tých špinavých politických káuz už tu bolo? Možno i cez 100.

Je takýto moderátor ešte profesionálom?

Profesionál vie, že keď pracuje pre verejnoprávne médium tak je platený celou verejnosťou, a preto je povinný slúžiť celej verejnosti, a nielen jednej jej časti. Preto pravý profesionál si je toho vedomí, a preto keď robí hlavne pre verejnoprávne médium, tak potom už nemôže robiť pre žiadnu politickú stranu.

Ja nie som zbabelec, môj dres je jasný, a každý kto chce vedieť, tak sa na www.bindas.eu, dozvie, za koho kopem, že kopem za novú slovenskú ekonomiku – Slovensko Krajina Kúpeľov, a  nekopem za jalovú politiku plnú špinavých politických káuz. Žijeme predsa z ekonomiky, a nie špinavej politiky.

Peniaze nesmrdia

Už v starom Ríme vedeli, že „Peniaze nesmrdia“. Niet špinavých peňazí, špinaví sú len ľudia, ktorí sa k nim nečestnou a špinavou cestou dostali. Špinavé politické kauzy nie sú predsa o ničom inom. Robia ich špinaví ľudia, a berú si zato čisté peniaze. Ja však neverím, že môže byť niekto šťastný, z nešťastia iných.

P.S. Chcem však aj tým všetkým nečestným pomôcť a preto im dám  jednú dobrú radu: Je dôležitejšie, čo človek je, než čo človek má. A.Shopenhauer 

www.bindas.eu – volí novú slovenskú EKONOMIKU, nie jalovú POLITIKU. Neváhajte a pridajte sa tiež. Zdieľajte tento blog po internete.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?