Publikované: 04.12.2021

Norimberský Proces 2.0 spustený!

Tím 1000 právnikov a 10000 medicínskych expertov začína súdny proces proti svetovým lídrom za zločiny proti ľudskosti! Tím viac ako 1 000 právnikov a viac ako 10 000 lekárskych expertov pod vedením Dr. Reinera Fuellmicha začal súdne konanie proti CDC, WHO a Davoskej skupine za zločiny proti ľudskosti.

Fuellmich a jeho tím prezentujú chybný test PCR a príkaz, aby lekári označili akékoľvek úmrtie na komorbiditu ako úmrtie na COVID ako podvod. Test PCR nebol nikdy navrhnutý na detekciu patogénov a je 100% chybný pri 35 cykloch. Všetky testy PCR, na ktoré dohliada CDC, sú nastavené na 37 až 45 cyklov.

CDC pripúšťa, že žiadne testy nad 28 cyklov nie sú prípustné pre pozitívny a spoľahlivý výsledok. Toto samo osebe zruší platnosť viac ako 90 % údajných ‘pozitívnych’ prípadov alebo ‘infekcií’ na Covid19, ktoré sú výsledkom už spomínaných a sledovaných testov pomocou tohoto chybného testu.

Okrem chybných testov a falošných úmrtných listov je aj samotná „experimentálna“ vakcína v rozpore s článkom 32 Ženevského dohovoru. Podľa článku 32 Ženevského dohovoru IV z roku 1949 sú zakázané ‘mrzačenie a lekárske alebo vedecké experimenty, ktoré si nevyžaduje lekárske ošetrenie chránenej osoby’!

Podľa článku 147 je vykonávanie biologických pokusov na chránených osobách závažným porušením dohovoru. Experimentálna vakcína je v rozpore so všetkými 10 norimberskými kódexmi, ktoré ukladajú trest smrti pre tých, ktorí sa snažia porušiť tieto medzinárodné zákony. A ‘Vakcína“ nespĺňa potrebných päť požiadaviek!

 

https://www.eutimes.net/2021/05/team-of-1000-lawyers-and-10000-medical-experts-start-nuremberg-2-trial-against-world-leaders-for-crimes-against-humanity/

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Daniel Nosky

    Globalistami tým nepohnú! Ale do histórie už je to zapísané!

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?