Publikované: 24.11.2014

Noviny v schránke

Toto bude zrejme môj najkratší blog, aký som kedy napísal. Určite ste si v poslednom období všimli vo svojej schránke noviny, ktoré sa až nápadito snažia zaujať tým, že vás informujú o pozitívnom dianí vo vašom meste a okolí. Ako sa však hovorí, “nie je všetko zlato, čo sa blyští”.

Tých novín vychádza na Slovensku viac ako 2 milióny kusov. To je v celku veľmi pekný počet, čo samozrejme stojí nemalé peniaze.

Prečo sa v tých novinách propaguje strana SMER-SD ? a taktiež strana TIP ? Opakuje sa to v každom jednom čísle. Nechcem byť konkrétny, prečo v tých novinách a prečo práve tie dve strany, ale je to naozaj na zamyslenie.

Mimochodom všetkým je dobré známe, že svoje regionálne inzertné noviny má Igor Matovič. Noviny má taktiež Daniel Lipšic, respektíve hnutie NOVA a názov tých novín je Moderné Slovensko. To však nie je žiadne tajomstvo a takáto propagácia je myslím v poriadku.  Celkom sa to však nedá povedať o novinách, ktoré sú hlavným predmetom tohto blogu a ktoré evidentne nepriamo propagujú isté politické subjekty a názory.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?